Srí Lanka - rybáři

Letenky na Srí Lanku

Na jaká letiště se létá?

Na Srí Lance najdete 2 mezinárodní letiště. Průvodce s praktickými tipy nejen ohledně veřejné dopravy si můžete přečíst zde: Letiště na Srí Lance

Další často kladené otázky

Kolik běžně stojí zpáteční letenky na Srí Lanku?

Bývaly doby, kdy byly letenky na Srí Lanku k dostání standardně do 11 tisíc korun. Dnes jsou to spíše akční ceny a standardní cena zpátečních letenek se pohybuje od 13 000 Kč výše s odbaveným zavazadlem. Ceny se při odletech z Prahy a okolních letišť jako Mnichov či Vídeň prakticky neliší.

Kde koupit nejlevnější letenky na Srí Lanku?

Nejlepší cestou k vyhledání levných letenek je použít náš srovnávač a vyhledávač letenek. Přehledně si porovnáte jednotlivé časy letů, letecké společnosti a hlavně zjistíte nejnižší cenu.

Koupit letenky na Srí Lanku můžete i u nejčastějších aerolinek qatarairways.com, emirates.com, flydubai.com či lot.pl.

Kdy jsou letenky na Srí Lanku nejlevnější?

V průběhu roku jsou ceny více méně stejné. Nejdražším obdobím bývají jen Velikonoce, letní prázdniny a Vánoce, kdy letenky stojí i 18 000 Kč a výše.

Nejlepší čas k nákupu bude 2–4 měsíce před plánovaným odletem. Pokud najdete cenu pod 12 tisíc z Prahy, je vhodné ji koupit i s větším předstihem.

Jaké letecké společnosti létají bez přestupu na Srí Lanku?

Přímé lety na Srí Lanku z nejbližšího okolí nenajdete. Letět proto budete muset nejčastěji jen s jedním krátkým přestupem v Evropě nebo na Blízkém Východě.

Jak dlouho se letí na Srí Lanku?

Nejkratší možná doba letu na Srí Lanku je 12 hodin s přihlédnutím k nutnému přestupu. Vyhněte se pak zbytečně dlouhým 18 hodinovým a delším cestám, nebo si do cesty zakomponujte stop–over v Dauhá nebo Dubaji.

Letenky na jednotlivá letiště

Akční nabídky

Poznej svět za zlomek ceny. Denně pro tebe hledáme akční a chybné tarify prodejců