Dallas: letenky z Vídně do státu Texas - 8.735 Kč.

Spojené státy americké
Před 2 lety

Jak akci využít?

Nemusíte být příznivci světoznámého seriálu Dallas, abyste podnikli výpravu do koutů státu Texas. Tato středoamerická oblast láká především dobrodružné povahy k návštěvě národních parků, kterým vévodí Big Bend NP. Obdivovat velkolepost Texasu můžete též při projížďce Chihuahuanskou pouští. Letenky s odletem z Vídně a návratem do Mnichova aktuálně pořídíte již za 8.735 Kč.

  • Vídeň - Dallas - Mnichov za 8.735 Kč rezervuj >>
  • Cestovní období: není striktně omezeno, nejlevnější ceny jsou k dispozici do března
  • Maximální délka pobytu 3 měsíce
  • Rezervace do 6.1.
V ceně letenky je zahrnuto zavazadlo do 23 kg. Všechny přestupy jsou stanoveny dle odpovídajícího minimálního času pro přestup. Pro nejnižší cenu dodržujte termíny od pondělí do čtvrtka.

[start][zeme]USA[/zeme][odlet]Vídeň[/odlet][odlet]Mnichov[/odlet][mezikrok][usa][vie][muc][konec]

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

12 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Přidal se 17. 01. 2017
Napsal 0 příspěvků
Aktivní
Zobrazit profil
Avatar uživatele tojeha2

Zdravím.Kolik vyjde let do Texasu v Termínu 6/2017 ? Šlo by pro 2 dospělě a 1 dítě(13let) za jakou cenu 2 letenky na 7 dní a jedna otevřená dětská ?

Přidal se 17. 01. 2017
Napsal 0 příspěvků
Aktivní
Zobrazit profil
Avatar uživatele nikolapelikanova

ahoj :) takový dotaz - dá se koupit zpáteční letenka a pak už nenastoupit na zpáteční let?

Přidal se 06. 11. 2012
Napsal 853 příspěvků
Aktivní před 12 dny
Zobrazit profil

Ahoj, bez problémů lze využít jako jednosměrnou letenku ;-)

Přidal se 04. 09. 2016
Napsal 2 příspěvků
Aktivní před 10 měs
Zobrazit profil
Avatar uživatele vinettu

Přes prázdniny už je to za plnou cenu ?

Přidal se 06. 11. 2012
Napsal 853 příspěvků
Aktivní před 12 dny
Zobrazit profil

Přes prázdniny je cena vyšší: 11,5 tis. - příklad, ale určitě není plná, standard je +20 tis. Kč.

Přidal se 17. 01. 2017
Napsal 4 příspěvků
Aktivní před 2 měs
Zobrazit profil
Avatar uživatele ocelot80

Jak se resi, kdyz za tu hodinu na prestup v Charlotte nestacite vyridit pohovor na ESTU, treba kvuli dlouhe fronte? Je to problem dopravce nebo pasazera?

Přidal se 06. 11. 2012
Napsal 853 příspěvků
Aktivní před 12 dny
Zobrazit profil

Povinnost dopravit Vás do cílové destinace jsou pořád na dopravci, takže při zmeškání návazného letu budete umístěn na další spoj, pokud bude volné místo. Osobně považuji za lepší řešení nákup letenky, kde bude min. 2 hodinový přestup po příletu do USA, protože musíte ještě vyzvednout zavazadlo a znova jej odevzdat na další let.

Přidal se 17. 01. 2017
Napsal 4 příspěvků
Aktivní před 2 měs
Zobrazit profil
Avatar uživatele ocelot80

Ty zavazadla musim vyzvednout kvuli zmene dopravce, nebo kvuli tomu ze je to prvni prestup na uzemi USA? Protoze pokud kvuli dopravci, tak bych cekal, ze tim padem mu zanikne i ta povinnost me dopravit na misto urceni.. nebo to funguje i tady jako u LCC prestupu, ze na kazdej leg se musim znova samostatne odbavit i s kufrem?

Přidal se 17. 01. 2017
Napsal 0 příspěvků
Aktivní
Zobrazit profil
Avatar uživatele tesarm

Da se nastoupit a vystoupit v Londyne? Mate s tim nekdo zkusenosti? Do mnichova a vidne je to pro me z ruky :) Nejsou nejake lakave ceny take na cerven / cervenec? Diky

Přidal se 06. 11. 2012
Napsal 853 příspěvků
Aktivní před 12 dny
Zobrazit profil

Nelze započít cestu v Londýně, vynechat poslední let lze bez potíží.

Přidal se 17. 01. 2017
Napsal 0 příspěvků
Aktivní
Zobrazit profil
Avatar uživatele tesarm

Skoda, diky za info :)

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Prázdninový Skiathos z Mnichova
-61 %

A už tam budem?

Madeira na týden z Prahy s 4* ubytováním
-45 %

Hurá za zážitky!

Na road trip do Kalifornie z Berlína
-35 %

To musíš vidět!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Spojené státy americké  

Země, kterou budete buď milovat, nebo nenávidět

Spojené státy americké (USA) jsou demokratickou federativní prezidentskou republikou, jejíž největší část se táhne kontinentem Severní Ameriky od Atlantského oceánu na východě po Tichý oceán na západě. Na severu hraničí pevninská část Spojených států s Kanadou, na jihu s Mexikem. Exkláva USA, Aljaška se svými ostrovy (Aleutské ostrovy), je z velké části obklopena Severním ledovým oceánem, pevninskou hranicí se stýká s Kanadou. 

Dále Spojeným státům náleží ostrovní území v pacifické oblasti tzv. Havajské ostrovy, známé skvělými podmínkami pro vodní sporty. Ke Spojeným státům řadíme také 14 přidružených území, z čehož 5 je obydlených – Portoriko, Guam, Severní Mariany, Americká Samoa, Americké Panenské ostrovy. Občané těchto přidružených oblastí nejsou automaticky občany USA, ale vztahují se na ně některé části americké ústavy. Celkově Spojené státy se svými přidruženými oblastmi zaujímají rozlohu více než 9 639 000 km2 a jedná se tak o třetí největší zemi světa.

Jak značí samotný název USA, jedná se o zemi, která sestává z 50 států a jednoho federálního území se statutem hlavního města – Washington D. C., v němž se nachází sídlo prezidenta, Kongresu a Nejvyššího soudu (District of Columbia). 

Chystáte-li se do Spojených států poprvé, pravděpodobně míříte buď na západní pobřeží, východní pobřeží, nebo na Havaj. Pokročilí cestovatelé, ti, kteří ve Spojených státech již párkrát byli, vyhledávají oblasti jako Aljaška, jih USA či středozápadní oblast. Ať jedeme kamkoli a třeba podesáté, vždy jsme my, Evropané, zaskočení, jak jsou Spojené státy obrovské, proto své časové možnosti znásobte třemi a pak teprve stihnete vše, co jste si napsali na seznam vašich TOP 10. 

Napsat tento článek nebude nic jednoduchého. Nelze totiž napsat nic, co by dokázalo shrnout, jaké Spojené státy jsou, jací jsou Američané, o Spojených státech nelze říct nic, co by je jednoznačně dokázalo definovat v pár větách. Jedná se o zemi, kterou lze milovat a nenávidět zároveň, kde natrefíte na to nejlepší, a také to nejhorší současného světa, kde pravděpodobně utratíte budget, který měl vystačit i na další cesty, ale vlastně vám to vůbec nebude vadit.

Vztah většiny cestovatelů ke Spojeným státům je rozporuplný, a přesto tam všichni stále dokola s nadšením jezdíme. Mimo stereotypní obrázky, které známe z filmů hollywoodské produkce, můžeme totiž v USA zažít úplně vše – velká města se vším, co nabízí, skvělé treky napříč horami a kempováni v divočině, surfování na vlnách a potápění pod nimi, vyzkoušíte gastronomii celého světa, strávíte hodiny přelety a přejezdy v autech, abyste se pak nemohli vzrušením ani nadechnout, jakmile stojíte a pod vámi leží stovky kilometrů až šest miliónů let starého Grand Canyonu.

Informace, které si můžete přečíst v tomto článku, jsou zejména určeny pro ty, kteří se do USA chystají poprvé. Shrnují základní informace o tom, jak se v USA zorientovat, na co si dát pozor nebo naopak to, co by vám mohlo pomoci.

Průvodce pro Spojené státy americké