Dalmácie po vlastní ose s letenkami z Prahy - 3.666 Kč.

Jak akci využít?

Máte rádi Chorvatsko a chtěli byste v létě třeba jen s batohem na zádech poznat takřka celou Dalmácii od Splitu až k Dubrovníku, aniž byste se museli vracet zpátky na sever Chorvatska? Je to jednoduché - se super kombinaci zpáteční letenky z Prahy do Chorvatska.

Tarify srbského národního dopravce se na našem webu pěkně zabydlely, a tak jsme pro vás nalezli sympatickou open jaw letenku, kdy z Prahy přiletíte do Splitu a zpět se budete vracet z Dubrovníku. Jak si naplánujete cestu přes dalmatské pobřeží od severu na jih, je jen na vás a vaší fantazii, letenka se dá zarezervovat na mnoho prázdninových termínů s prakticky libovolnou délkou pobytu.

Př. termíny: 9.-17. července9.-27. července, 27. července - 12. srpna, 3.-19. srpna, 17.-28. srpna

Po kliknutí na odkaz/náhled k rezervaci změníte počet cestujících či termín cesty pomocí tlačítka Nové vyhledávání umístěného v levém horním rohu – pod naším logem. Pomoci vám může tento návod. Pokud se vám nedaří nalézt vhodnou letenku, můžete napsat o letenku do komentářů níže.

Jak na ubytování?

Snadné, rychlé, levné a bezpečné, to je cestování na vlastní bedra. Ubytování po celé Dalmácii hledejte na booking.com, je jen na vás, jak si noclehy po cestě na jih uspořádáte. Vyloučeno není ani hledání noclehů až na místě nebo spaní pod stanem.

Pokud byste se chtěli přesunovat podél Jadranu vypůjčeným automobilem ve Splitu na letišti a vrátit jej na letišti v Dubrovníku, počítejte s půjčovným od 1.000 Kč na jeden den.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

3 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Přidal se 12. 10. 2015
Napsal 1 příspěvků
Aktivní před rokem
Zobrazit profil
Avatar uživatele Irena

Něco takového jsem letos v létě plánovala, jen nevím jak je to s ubytováním.Dá se něco na přespání bez problémů najít přímo na místě i o prázdninách?Nikdy jsem v Chorvatsku nebyla, ale mám dojem, že se tam na léto všichni stěhují a je tam plno.

Přidal se 29. 01. 2014
Napsal 3 příspěvků
Aktivní před 3 lety
Zobrazit profil
Avatar uživatele petar

Lety pouze o prázdninách?

Přidal se 06. 11. 2012
Napsal 853 příspěvků
Aktivní před 10 dny
Zobrazit profil

Dobrý den, určitě by se dalo něco najít i dříve či později, zkuste sám nebo napište, jaký termín by se Vám hodil :-)

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Prázdninový Skiathos z Mnichova
-61 %

Honem, dokud jsou místa!

Madeira na týden z Prahy s 4* ubytováním
-45 %

A už tam budem?

Na road trip do Kalifornie z Berlína
-35 %

Všude dobře, co doma!

Další akce