Mapa

Dalmácie po vlastní ose s letenkami z Prahy - 3.666 Kč.

3 komentáře
2014-02-10T16:25:57+01:00

O akci

Máte rádi Chorvatsko a chtěli byste v létě třeba jen s batohem na zádech poznat takřka celou Dalmácii od Splitu až k Dubrovníku, aniž byste se museli vracet zpátky na sever Chorvatska? Je to jednoduché - se super kombinaci zpáteční letenky z Prahy do Chorvatska.

Tarify srbského národního dopravce se na našem webu pěkně zabydlely, a tak jsme pro vás nalezli sympatickou open jaw letenku, kdy z Prahy přiletíte do Splitu a zpět se budete vracet z Dubrovníku. Jak si naplánujete cestu přes dalmatské pobřeží od severu na jih, je jen na vás a vaší fantazii, letenka se dá zarezervovat na mnoho prázdninových termínů s prakticky libovolnou délkou pobytu.

Př. termíny: 9.-17. července9.-27. července, 27. července - 12. srpna, 3.-19. srpna, 17.-28. srpna

Po kliknutí na odkaz/náhled k rezervaci změníte počet cestujících či termín cesty pomocí tlačítka Nové vyhledávání umístěného v levém horním rohu – pod naším logem. Pomoci vám může tento návod. Pokud se vám nedaří nalézt vhodnou letenku, můžete napsat o letenku do komentářů níže.

Jak na ubytování?

Snadné, rychlé, levné a bezpečné, to je cestování na vlastní bedra. Ubytování po celé Dalmácii hledejte na booking.com, je jen na vás, jak si noclehy po cestě na jih uspořádáte. Vyloučeno není ani hledání noclehů až na místě nebo spaní pod stanem.

Pokud byste se chtěli přesunovat podél Jadranu vypůjčeným automobilem ve Splitu na letišti a vrátit jej na letišti v Dubrovníku, počítejte s půjčovným od 1.000 Kč na jeden den.

Avatar uživatele
Lukáš Horák
naposledy aktualizováno 2014-02-10T17:25:57+01:00

3 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce