Další nová linka z Bratislavy: rumunská Kluž od 20 € / 540 Kč.

Před 11 měs

Jak akci využít?

Bratislavské letiště spolu s Wizz Airem nás poslední dobou slušně zásobuje novými linkami. Po oznámení linek do Tuzly, Kyjeva a Varšavy dnes přibývá přímé spojení rumunskou Kluží. Druhé největší město země se nachází v oblasti Sedmihradska a může posloužit jako výchozí bod pro výlety do hor, na drákulův hrad Corvín, nebo jen k rychlé víkendové poznávačce města a okolí.

Létat se bude od 10. března 2017 dvakrát týdně vždy v pondělí a pátek, odlety z Bratislavy vždy v 8:35 s příletem v 10:55 do Kluže, let zpět bude z Rumunska odlétat v 7:50 a na Slovensko se vrátí v 8:05.

  • Bratislava – Kluž rezervuj na Wizzair.com >>
  • Ceny začínají na 20 € / 540 Kč za zpáteční letenku při členství ve WDC

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

10 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele m

Na stránkách Wizzairu píšou, že pouze dneska mají 20% slevu na lety do/z Rumunska, znamená to teda, že pokud to nekoupím dneska, tak to bude od zítřka dražší? Nebo se to na tohle nevztahuje? Díky

Tyhle nové destinace jsou permanentně podpořeny marketingovou cenou 10€, nějakou slevu v tomto případě klidně ignoruj :)

Avatar uživatele sss

Na stránkách Wizzair nevidím žádnou letenku Bratislava - Cluj-Napoca (CLJ). Nějaká chyba, nebo všechno obsazeno měsíce dopředu?

"Létat se bude od 10. března 2017"

Avatar uživatele gebouskyl

Je tam hodinový posun....

Avatar uživatele gebouskyl

Robert byl rychlejší.

Avatar uživatele Molenda

Nemaji tam minus hodina? :)

Avatar uživatele humpolda

hele jsem jedinej komu přijde divný že to zpátky z Kluže do Blavy letí 15 minut? :-D

Avatar uživatele roberto

Posun času. Nic? ;)

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

S Regiojetem kamkoliv po Evropě (jen dnes)
-73 %

To bude jízda!

Plavba lodí mezi Kanárskými ostrovy a Marokem včetně letenek a jídla
-28 %

Tam jsi vždycky chtěl!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Rumunsko  

Země divokých hor, klášterů a hraběte Drákuly

Rumunsko je nejrozlehlejším státem Balkánského poloostrova a rozkládá se v jeho severní části. Na severu a severovýchodě hraničí s Ukrajinou a Moldavskem, na západě ho omývají vody Černého moře, na jihu ho odděluje řeka Dunaj od Bulharska a za jeho západní hranicí leží Srbsko a Maďarsko.

Regiony tvořící dnešní Rumunsko prošly velmi odlišným historickým vývojem. To se bezesporu podepsalo i na rozmanitosti země. Čekají na vás tajemné hrady a pevnosti, odlehlé kláštery, průzračné řeky a jezera či dobrodružné prolézání jeskyněmi. Od turistiky si můžete odpočinout na pláži Černého moře nad sklenkou neprávem opomíjeného rumunského vína.

Zdejší největší turistickou devizou jsou však karpatská pohoří. Pokud máte náladu na romantické putování po hřebenech, neexistuje lepší volba než právě Rumunsko. Můžete se pohodově toulat po travnatých poloninách nebo se odvázat k adrenalinovým přechodům po rozeklaných skalnatých vrcholcích. Společnost vám budou dělat jen stáda ovcí pasoucí se u horských salaší a osad, kde se zastavil čas.

V Rumunsku se vůči ČR čas posouvá o jednu hodinu vpřed.

Průvodce pro Rumunsko