Další várka letenek na Bali z Budapešti a Vídně od 434 € / 11.727 Kč.

Před 11 měs

Jak akci využít?

Letecká společnost Xiamen Airlines po třech týdnech pustila do prodeje další zlevněné letenky z Vídně a Budapešti na oblíbený indonéský ostrov Bali. Tentokrát i s několika dostupnými termíny na přelomu května a června (poslední volná místa!), dále pak v říjnu a listopadu na mnoho termínů. Cestou tam i zpět nás vždy čeká delší přestup v čínském Sia-menu (Xiamen), což je však jedině bonus, není totiž nutné nocování a vízum dostanete zdarma na letišti.

Vybírejte pečlivě! U některých termínů především při odletu z Budapešti je nutné cestou tam přenocovat v Amsterdamu, a to už se vyplatí opravdu jen pravým cestovatelům, kteří pojmou cestu jako poznávačku se vším všudy.

  • Budapešť – Bali za 434 €11.727 Kč (jarní termíny za 460 €)
  • Vídeň – Bali za 463 € / 12.511 Kč (jarní termíny za 488 €)
  • Cestovní období: přelom května/června říjen + listopad 2017
  • Prodej do vyprodání míst
  • V ceně letenky je odbavené zavazadlo do 23 kg.

Termíny

Jaro
  • Odlety z Evropy: 28, 29, 30 a 31. května
  • Odlety z Bali: 13 a 20. června
Podzim
  • Odlety z Evropy: od poloviny října do konce listopadu, vybírejte spíše pondělky, středy a soboty (pak není nutné nocovoat v Amsterdamu),
  • Odlety z Bali: vždy v úterý a pátek

Před cestou

Pobyt na Bali rozhodně nebude stát desetitisíce korun, relativně bez problému se dá počítat s částkou 500 Kč na den za osobu, když budeme počítat běžné ubytování, jídlo a půjčení motorky. Na Bali není problém zařizovat vše až na místě, ideální je rezervovat dopředu 2 až 3 noci na rozkoukání se. Víza do Indonésie do 30 dní pobytu nejsou potřeba.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

18 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Ahoj, nevíte kde dostanu informace ohledně hotelu zdarma v Xiamenu, při přestupu? Máme tam 12hod, zpět 18hod. Díky

Avatar uživatele

Dobrý den, myslíte, že můžeme ještě očekávat letenky na bali na září ? :)

Avatar uživatele matoskova.tereza

Ahoj, sháním letenky na Bali v květnu, zatím jsme našla z Prahy, cca 15,500CZK. Mám ještě čekat nebo už raději koupit? Díky.

Avatar uživatele valesova.nina

Dobrý den, myslíte si, že má ještě smysl čekat na akci na duben (Bali)? Děkuji

Dobrý den, na duben se objeví něco už jen velmi těžko.

Avatar uživatele vlada777

Dobrý den, chtěl bych se zeptat na přestup v Xiamenu. Zde si vždy musí člověk převzít své zavazadla a vyřídit si 72hod vízum a pak znovu jít na odbavení při nastupování do Dempasaru. Letenku Xiamen - Dempasar dostávám již v Amsterdamu nebo až v Xiamenu. Prosím má někdo s tímto letištěm zkušenost. Moc děkuji za případné info. Pěkný den,Vláďa Děkuji za

Dobrý den, podle posledních informací je nutné v Xiamenu vyzvednout a znovu odbavit zavazadlo. Palubní vstupenku byste měli dostat už na letišti v Amsterdamu i na letu Xiamen - Denpasar.

Avatar uživatele vlada777

Děkuji za info. Vlaďa

Avatar uživatele rk22

V Xiamenu nemusíte vyzvedávat zavazadla, ty vám odbaví ve Vídni až do Denpasaru. Při přestupu více jak 6 hodin v Xiamenu máte nárok na bezplatný hotel, platíte jen taxi z letiště do hotelu a zpět. Vízum na 72 hodin vám dají při imigrační kontrole na letišti v Xiamenu. Je to tam tak blbě udělané, že ani nemůžete zůstat někde v tranzitu na letišti, vždy i při přestupu musíte projít imigračním. Při nastupování do Denpasaru jdete znovu na odbavení, ale zavazadla neřešíte, ty jdou přímo z Vídně až do Denpasaru.

Avatar uživatele vlada777

Děkuji moc za info.

Avatar uživatele vlada777

Roberte, prosimtě letenky Xiamen - Dempasar dostanu již ve Vídni nebo až v Asterdamu. Vím že je požadují při udělování víza v Xiamenu . Děkuji

Avatar uživatele m.rohanova

Dobrý den, myslíte že je reálná šance očekávat podobně akční letenky na Bali v průběhu července-srpna? Děkuji

Dobrý den, o prázdninách bohužel těžko...

Avatar uživatele kocmanovalucie

Dobrý den, o prázdninách bohužel těžko znamená, že spíš nemáme očekávat akce přes například srpen-září? :)

Avatar uživatele frankova.tereza

Dobrý den, dají se koupit i jednosměrné letenky v akci?

Avatar uživatele pavlina00

Dobrý den, vůbec se mi nedaří vyhledat letenky vienna- denpasar bali. Hází mi to naprosto jiné letenky z Vancouveru. Mohu se prosím zeptat, zda jsou termíny odletu i během června popřípadě července? Děkuji

Dobrý den, vypadá to, že už nejsou dostupné ani uvedené letenky. Každopádně během června a července určitě ne.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Z Prahy na thajský Phuket s Turkish Airlines
-22 %

Všude dobře, co doma!

Další várka jízdenek s Flixbusem po Česku
-79 %

A už tam budem?

Low-costem z Berlína do Singapuru i Perthu během prázdnin
-29 %

Jedem!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Indonésie  

Smaragdový náhrdelník na rovníku

Indonésie je ostrovním státem v jihovýchodní Asii, který tvoří ho více než 17.000 ostrovů, z nichž největší jsou Sumatra, Jáva, Kalimantan (o ten se Indonésie dělí s Malajsií a Brunejí), Sulawesi a Nová Guinea (k Indonésii patří západní polovina ostrova). Na severu přes moře sousedí s Malajsíí a Filipínami, na jihu s Austrálií. Hlavním městem je Jakarta na ostrově Jáva.

Indonésie je neskutečně rozmanitá země, na její národní heslo „jednota v rozdílnosti“ budete narážet všude – na každém ostrově se setkáte s jinými kulturami, zvyky, jazyky, lidmi i jejich obyčeji. Ačkoliv je tato země republikou, najdete zde sultanáty, království nebo kmeny, jejichž způsob života se od doby kamenné příliš nezměnil, v kontrastu s moderními a pohodlnými velkoměsty přetíženými dopravou.

Milujete-li přírodu, jste tu správně, je to nádherná zelená země s druhou nejrozmanitější biodiverzitou na světě, mnoha přírodními parky a rezervacemi. Můžete se sem vydat s cestovkou, nebo na vlastní pěst – Indonésie vás přijme s otevřenou náručí. Jak moc dobrodružná bude vaše cesta touto zemí, záleží jen a pouze na vás.

Průvodce pro Indonésie