Dovolená na Mallorce, 8 dní se snídaní - 3.871 Kč.

Akci sepsal David Eiselt
2014-05-16T12:07:43+02:00 12 komentářů
Španělsko - Valencia - %

O akci

Méně nároční cestovatelé hledající dopravu a levné ubytování na Mallorce mohou využít zvýhodněného last-minute zájezdu z Drážďan. Za 8 dní v hotelu Vista Pinar** se snídaní zaplatíte 3.871 Kč, v ceně je i letenka a doprava autobusem z Prahy na letiště, případné parkování se slevou.

  • Rezervuj zájezd na Mallorcu za 3.871 Kč >>
  • Termín: 18. - 25.05.2014
  • V ceně: doprava / parkování % na letišti v Drážďanech, 8 dní v 2* hotelu se snídaní
Městečko Cala Ratjada se nachází v severovýchodní části ostrova Mallorca. K detailnímu průzkumu ostrova doporučuji vypůjčit osobní automobil, a to klidně rovnou již na letišti (v případě transferu z letiště na tuto skutečnost upozorněte delegáta). Auto na týden stojí pouze 1.400 Kč!

Tento článek může obsahovat affiliate odkazy, ze kterých může náš redakční tým získat provizi, pokud na odkaz kliknete. Viz naše stránka s Reklamními zásadami.

Hlídač akčních letenek

Nejlepší nabídky vydrží zpravidla jen pár hodin. Dáme ti vědět ihned, jakmile se objeví

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.

12 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce