Dovolená na Mallorce, 29.6.-6.7. s polopenzí - 5.697 Kč.

Jak akci využít?

Výhodnou nabídku pro nenáročné cestovatele najdete na stránkách dovolená.cz, zájezd s odletem z Mnichova (parkování nebo doprava z Prahy zdarma) v termínu 29.6. - 6.7. zakoupíte za pouhých 5.697 Kč. V ceně je kromě dopravy / parkování na letišti v Mnichově zahrnuta letenka, transfer na hotel a ubytování v 2*hotelu s polopenzí na 8 dní.

  • Rezervujte na dovolena.cz/spanelsko VYPRODÁNO 13:00
  • Termín zájezdu: sobota - sobota, 29.6.-6.7.
  • Cena: nabídka se snídaní - 5.200 Kč, s polopenzí - 5.697 Kč
Časy letů jsou následující, odlet je v čase 18:30 - 20:35 a zpáteční cesta v čase 21:10 - 23:20. Hotel je situován v městečku El Arenal, které je asi 10 km od města Palmy. Kilometr dlouhou pláž najdete pár minut chůze od hotelu.

Dovolená Palma

Průvodce destinacemi

Klikni na destinace a ponoř se do skvělých cestovatelských tipů

2 komentáře

Avatar uživatele dolphine09

Nechapu - chapu(asi penize za reklamu) proc tu neustale se nabizeji zajezdy,ktere behem mziku jsou "vyprodany"... schvalne pozadejte Student agency,jestli vubec nekdo za nabizenou cenu opravdu jede ?????????

Ahoj Karle, Na našem serveru nenajdeš žádný příspěvek, který by měl mít reklamní účel. Všechny tipy jsou psány v mé dobré víře a nikdy nejsou objednávány třetí stranou. Zájezdy bývají rychle pryč, neboť není míst tolik co zájemců. Je léto, sezona, na dovolenou vyráží všichni a každý chce zaplatit co nejméně ;) Proto nevěš hlavu a třeba příští zájezd bude tvůj. A ano, lidé za takovéto ceny opravdu letí.

Avatar uživatele