Dovolená na Mallorce, 29.6.-6.7. s polopenzí - 5.697 Kč.

Jak akci využít?

Výhodnou nabídku pro nenáročné cestovatele najdete na stránkách dovolená.cz, zájezd s odletem z Mnichova (parkování nebo doprava z Prahy zdarma) v termínu 29.6. - 6.7. zakoupíte za pouhých 5.697 Kč. V ceně je kromě dopravy / parkování na letišti v Mnichově zahrnuta letenka, transfer na hotel a ubytování v 2*hotelu s polopenzí na 8 dní.

  • Rezervujte na dovolena.cz/spanelsko VYPRODÁNO 13:00
  • Termín zájezdu: sobota - sobota, 29.6.-6.7.
  • Cena: nabídka se snídaní - 5.200 Kč, s polopenzí - 5.697 Kč
Časy letů jsou následující, odlet je v čase 18:30 - 20:35 a zpáteční cesta v čase 21:10 - 23:20. Hotel je situován v městečku El Arenal, které je asi 10 km od města Palmy. Kilometr dlouhou pláž najdete pár minut chůze od hotelu.

Dovolená Palma

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

2 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Přidal se 17. 01. 2017
Napsal 0 příspěvků
Aktivní
Zobrazit profil
Avatar uživatele dolphine09

Nechapu - chapu(asi penize za reklamu) proc tu neustale se nabizeji zajezdy,ktere behem mziku jsou "vyprodany"... schvalne pozadejte Student agency,jestli vubec nekdo za nabizenou cenu opravdu jede ?????????

Přidal se 24. 03. 2012
Napsal 4243 příspěvků
Aktivní před 13 hod
Zobrazit profil

Ahoj Karle, Na našem serveru nenajdeš žádný příspěvek, který by měl mít reklamní účel. Všechny tipy jsou psány v mé dobré víře a nikdy nejsou objednávány třetí stranou. Zájezdy bývají rychle pryč, neboť není míst tolik co zájemců. Je léto, sezona, na dovolenou vyráží všichni a každý chce zaplatit co nejméně ;) Proto nevěš hlavu a třeba příští zájezd bude tvůj. A ano, lidé za takovéto ceny opravdu letí.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Z Ženevy na keňské safari do Nairobi
-35 %

Hurá za zážitky!

Krátké lety do New Yorku z Prahy
-18 %

Tam jsi ještě nebyl!

Mallorca z Lipska během srpna
-53 %

Tam jsi ještě nebyl!

Další akce