Bulharsko: dovolená na Slunečném pobřeží v 4* s All Inclusive - 5.490 Kč.

Bulharsko
Před 10 měs

Jak akci využít?

Ani Bulharsko neuniká klesajícím cenám dovolenkových zájezdů s tuzemskými CK. Tentokrát máme možnost si objednat all inslusive dovolenou na bulharském Slunečném pobřeží již za 6.290 5.490 Kč. V nabídce je dostupných několik 4* hotelů, vhodných nejen pro rodiny s dětmi, s odletem příští týden v pondělí z pražského letiště.

Bulharsko je přitom dlouhodobě jednou z nejdražších destinací v rámci all inclusive pobytů - podobných nabídek bude jako šafránu.

Aktualizace 10.6.: cena zájezdů padla na 5.490 Kč! V 3* hotelu dokonce na 4.590 Kč.

  • Vyber si zájezd do Bulharska na travelportal.cz
  • Aktuální termín: 13. - 20.června
  • 4* hotely: Izola Paradise, Aronia Beach nebo Meridian
Časy letů Praha - Burgas jsou plánované na pondělí večer 19:10 - 22.15 a v opačném směru 23:15 - 00:30 (úterý).

Průvodce destinacemi

Klikni na destinace a ponoř se do skvělých cestovatelských tipů

7 komentářů

Avatar uživatele jan

Včera tu nějaká česká holka šla po pláži v mikině a říkala přítelovi že jí je zima, ať jdou na hotel.

Avatar uživatele sunny

Urcite jedte. Voda studena jak psi cumak, do vody ani rusa nevyzenete. Takze pokud hotel nema vyhrivanej bazen,tak spis si pribalte mikiny a kalhoty. Mistni teda chodi v bundach.

Teploty nadcházející týden atakují 30°C ve stínu a teplota vody v červnu překračuje 20°C, což je oproti maximu v roce (červenec) 24°C zanedbatelný rozdíl :) méně pesimismu, více cestování!

Avatar uživatele anton11

ach tito cestovatelia plazovi :D ved kto nechce nejde, ja keby som mal dovolenku, asi by som aj siel. keby more bolo studene, tak by som mal aspon cas citat kindle na plazi, pozriet sa do vnutrozemia, pozicat bicykel. Prezradim tajomstvo: nie kazdy dovolenkuje vyvaleny na plazi ako vorvan

Avatar uživatele soustek

Dobrý den, je to pravidlem, že díte (2,5let) platí plnou cenu?

Dobrý den, v cenotvorbě u dětí je to trochu zmatek - každá CK je počítá jinak. Ideální je poslat poptávku a poté se domluvit přímo s pracovníkem agentury. Alternativně vám pošle třeba byť dražší zájezd za dospělého, ale celkově levnější nabídku.

Avatar uživatele soustek

Děkuji za odpověď

Avatar uživatele
Zavřít
Ikona pinu
Bulharsko  

Země, která nabízí vše

Bulharsko se rozkládá v jihovýchodní části Evropy na Balkánském poloostrově.

Na severu země sousedí s Rumunskem, kde pomyslnou hranici tvoří řeka Dunaj. Západním sousedem je Srbsko a Makedonie, jižním Řecko a jihovýchodním Turecko. Na východě jsou hranice Bulharska lemovány Černým mořem.

Bulharsko je země, která každoročně otevírá brány tisícům turistů. Největším přírodním bohatstvím je Černé moře, jehož název není odvozen od barvy, ba naopak Černé moře patří mezi neprůzračnější, mnohdy s viditelností až 20 metrů. Podél 378 km dlouhého pobřeží na turisty čekají třpytivé písečné pláže, skalnaté zátoky, plážové duny, zalesněné stráně, hory a horská jezera. Bulhaři jsou známí svou pohostinností a není složité se domluvit vzhledem ke společnému jazykovému základu.

Oproti ČR je zde posun o 1 hodinu dopředu. 

Průvodce pro Bulharsko