easyJet: letenky z Prahy do Barcelony - 1.772 Kč.

Před 4 lety

Jak akci využít?

Zažijte na vlastní kůži hlavní město Katalánska, jehož genius loci tkví v nezaměnitelném a jedinečném architektonickém stylu Antonia Gaudího. Třeba jeho dosud nedostavěná katedrála Sagrada Familia nebo unikátní domy Casa Milà a Casa Batlló a mnohé další. Barcelona je v zimních měsících ve znamení příjemných teplot, které přímo vybízí k jejímu poznávání a odpočinku.

Z Prahy do Barcelony se můžete vydat na palubě společnosti easyJet s jedním přestupem v Miláně, kde nemusíte nocovat a při cestě zpět si můžete odskočit z letiště na dobrou pizzu a prohlídku města. Zpáteční letenka vás vyjde na 1.772 Kč, k té je nutné připočíst rezervační poplatek ve výši 330 Kč, který je již započten v cenách letenek bez ohledu na počet cestujících.

  • Rezervuj na www.easyjet.com
  • termíny:
    • 5. – 11.února - 1.772 Kč
    • 5. - 8.února - 1.982 Kč
  • platba debetní kartou, kreditní kartou +2,5 % z ceny rezervace
Letenka zahrnuje přepravu palubního zavazadla neomezené hmotnosti a max. rozměrů 56 x 45 x 25.

Jak rezervovat? Nejprve vyberte let Praha - Miláno a poté pomocí tlačítka + Přidat další lety vyberete Miláno - Barcelona.

Doprava z/na letiště v Barceloně

Cílovým letištěm je Barcelona El Prat, ze kterého se nejlevněji dopravíte příměstským vlakem RENFE s označením „R2 Nord“, ten odjíždí v půlhodinových intervalech od Terminálu 2. Jízdenka stojí 4,10 €, platí 2 hodiny a po výstupu z vlaku s ní můžete dále cestovat metrem nebo autobusem.

Ubytování v Barceloně

  • Využijte právě probíhajících 50% slev na ubytování v Barceloně
Případně hledejte hotely podle cen - od nejlevnějších (5.-11.2.). Doporučujeme se také ohlédnout po možnosti ubytování v soukromí na Airbnb – studia, apartmány, domy atd., na první rezervaci zároveň získáte slevu 25 USD / 500 Kč.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

12 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele skoumal.kuba

Tato akce platí jen pro určitou hodiny nebo pro určitý den? Dívám se dnes na letenky Praha-Milán-Barcelona, ale cenu 1772 nejsem schopen dosáhnout. Děkuji za odpověď

Dobrý den Jakube, příspěvek byl publikován 14.ledna, nyní již jsou nejnižší ceny vykoupeny.

Avatar uživatele mirek.hodecek

Dobrý večer. Mohu se zeptat zda cena za odbavené zavazadlo navíc (zhruba 1400Kč) platí pro celou cestu (tzn. cestu tam i zpět všemi 4mi letadly)? Nebo jde jen o část cesty? Je možné zavazadlo přidat i po ukončení registrace?

Dobrý večer, ano tato částka je za celou cestu - 4 lety. Zavazadlo by mělo jít přidat do té doby, než si nevytisknete letenky.

Avatar uživatele petapospa

Zdravím, provedl jsem odbavení a chtěl jsem u něj přidat zavazadlo ale nějak se mi to nepovedlo a online odbaveni probehlo bez přidání zavazadla.. je ještě nejaka možnost zavazadlo přidat? vytisknuté letenky ještě nemám.. pokud to jde jak bych měl postupovat? díky

Petře, žádný problém. V přehledu své rezervace jednoduše přidáte zavazadlo a zaplatíte jej :) vše přes stránky easyjet.com

Avatar uživatele bohatamartina

Je možné udělat zastávku v Miláně na 3-4 dny cestou tam nebo zpet? Diky

Martino, záleží na Vás, jaké si vyberete lety, žádná omezení nejsou.

Avatar uživatele mamuth33

mohu naplánovat v jednom kroku let praha-milan-barcelona, nebo musím praha-milan a pak opet milan-barcelona? díky

Všechny letenky koupíte na jednu rezervaci, pokud si nejste jistý, zkuste kouknout na návod http://www.youtube.com/watch?v=quGiCWfoNto

Avatar uživatele danaheclova

To je super cena, taková by se nám hodila v září. Chceme na prodloužený víkend do Barcelony, takže letenka za necelých 1800,- by byla skvělá. Myslíte, že seženeme takhle výhodnou i v tom září?

Dano, pro inspiraci http://azair.me/1a4FhDy

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Low-costově z Drážďan i Vídně na Kubu do konce roku
-35 %

Honem, dokud jsou místa!

Filipíny po celý rok s odletem z Krakova
-20 %

To bude jízda!

Z Pardubic do Londýna za pětikilo
-48 %

To bude jízda!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Španělsko  

Země slunce a dobrého jídla

Španělské království se nachází na Pyrenejském poloostrově. Na západní straně sousedí s Portugalskem, na severu hraničí s Francií a Andorou a na jihu s Gibraltarem. Ke Španělsku také patří Kanárské ostrovy, které leží v Atlantickém oceánu, a Baleárské ostrovy ve Středozemním moři. Španělsko omývá z východu Středozemní moře, Atlantský oceán ze západu a na severu se nachází Biskajský záliv.

Španělsko je země dobrého jídla, pití a především hřejivého slunce. Za teplem se zde člověk může vydat kdykoli díky Kanárským ostrovům, kde je teplo opravdu pořád.

Průvodce pro Španělsko