Španělsko - Valencia

easyJet: letenky z Prahy do Barcelony - 1.772 Kč.

12 komentářů
2014-01-14T13:56:48+01:00

O akci

Zažijte na vlastní kůži hlavní město Katalánska, jehož genius loci tkví v nezaměnitelném a jedinečném architektonickém stylu Antonia Gaudího. Třeba jeho dosud nedostavěná katedrála Sagrada Familia nebo unikátní domy Casa Milà a Casa Batlló a mnohé další. Barcelona je v zimních měsících ve znamení příjemných teplot, které přímo vybízí k jejímu poznávání a odpočinku.

Z Prahy do Barcelony se můžete vydat na palubě společnosti easyJet s jedním přestupem v Miláně, kde nemusíte nocovat a při cestě zpět si můžete odskočit z letiště na dobrou pizzu a prohlídku města. Zpáteční letenka vás vyjde na 1.772 Kč, k té je nutné připočíst rezervační poplatek ve výši 330 Kč, který je již započten v cenách letenek bez ohledu na počet cestujících.

  • Rezervuj na www.easyjet.com
  • termíny:
    • 5. – 11.února - 1.772 Kč
    • 5. - 8.února - 1.982 Kč
  • platba debetní kartou, kreditní kartou +2,5 % z ceny rezervace
Letenka zahrnuje přepravu palubního zavazadla neomezené hmotnosti a max. rozměrů 56 x 45 x 25.

Jak rezervovat? Nejprve vyberte let Praha - Miláno a poté pomocí tlačítka + Přidat další lety vyberete Miláno - Barcelona.

Doprava z/na letiště v Barceloně

Cílovým letištěm je Barcelona El Prat, ze kterého se nejlevněji dopravíte příměstským vlakem RENFE s označením „R2 Nord“, ten odjíždí v půlhodinových intervalech od Terminálu 2. Jízdenka stojí 4,10 €, platí 2 hodiny a po výstupu z vlaku s ní můžete dále cestovat metrem nebo autobusem.

Ubytování v Barceloně

  • Využijte právě probíhajících 50% slev na ubytování v Barceloně
Případně hledejte hotely podle cen - od nejlevnějších (5.-11.2.). Doporučujeme se také ohlédnout po možnosti ubytování v soukromí na Airbnb – studia, apartmány, domy atd., na první rezervaci zároveň získáte slevu 25 USD / 500 Kč.

Avatar uživatele
Lukáš Horák
naposledy aktualizováno 2014-01-14T14:56:48+01:00

12 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele skoumal.kuba
skoumal.kuba
před 10 lety

Tato akce platí jen pro určitou hodiny nebo pro určitý den? Dívám se dnes na letenky Praha-Milán-Barcelona, ale cenu 1772 nejsem schopen dosáhnout. Děkuji za odpověď

Avatar uživatele
David Eiselt
před 10 lety

Dobrý den Jakube, příspěvek byl publikován 14.ledna, nyní již jsou nejnižší ceny vykoupeny.

Avatar uživatele mirek.hodecek
mirek.hodecek
před 10 lety

Dobrý večer. Mohu se zeptat zda cena za odbavené zavazadlo navíc (zhruba 1400Kč) platí pro celou cestu (tzn. cestu tam i zpět všemi 4mi letadly)? Nebo jde jen o část cesty? Je možné zavazadlo přidat i po ukončení registrace?

Avatar uživatele
David Eiselt
před 10 lety

Dobrý večer, ano tato částka je za celou cestu - 4 lety. Zavazadlo by mělo jít přidat do té doby, než si nevytisknete letenky.

Avatar uživatele petapospa
petapospa
před 10 lety

Zdravím, provedl jsem odbavení a chtěl jsem u něj přidat zavazadlo ale nějak se mi to nepovedlo a online odbaveni probehlo bez přidání zavazadla.. je ještě nejaka možnost zavazadlo přidat? vytisknuté letenky ještě nemám.. pokud to jde jak bych měl postupovat? díky

Avatar uživatele
David Eiselt
před 10 lety

Petře, žádný problém. V přehledu své rezervace jednoduše přidáte zavazadlo a zaplatíte jej :) vše přes stránky easyjet.com

Avatar uživatele bohatamartina
bohatamartina
před 10 lety

Je možné udělat zastávku v Miláně na 3-4 dny cestou tam nebo zpet? Diky

Avatar uživatele
Lukáš Horák
před 10 lety

Martino, záleží na Vás, jaké si vyberete lety, žádná omezení nejsou.

Avatar uživatele mamuth33
mamuth33
před 10 lety

mohu naplánovat v jednom kroku let praha-milan-barcelona, nebo musím praha-milan a pak opet milan-barcelona? díky

Avatar uživatele
Lukáš Horák
před 10 lety

Všechny letenky koupíte na jednu rezervaci, pokud si nejste jistý, zkuste kouknout na návod http://www.youtube.com/watch?v=quGiCWfoNto

Avatar uživatele danaheclova
danaheclova
před 10 lety

To je super cena, taková by se nám hodila v září. Chceme na prodloužený víkend do Barcelony, takže letenka za necelých 1800,- by byla skvělá. Myslíte, že seženeme takhle výhodnou i v tom září?

Avatar uživatele
Lukáš Horák
před 10 lety

Dano, pro inspiraci http://azair.me/1a4FhDy

Další akce