easyJet: spuštěn prodej letenek do 14.září 2014.

Jak akci využít?

Společnost easyJet v dnešní den spustila nečekaně prodej letenek na období letních prázdnin, a to konkrétně až do 14.září 2014. Ceny letenek korespondují se sezonním období, proto nečekejte nejlevnější celoroční ceny.

  • Rezervuj letenky na easyjet.com
  • Cestovní období do 14.09.2014
Z Prahy můžeme letět do těchto měst:
  • Londýn, Edinburgh, Manchester, Bristol
  • Paříž, Lyon
  • Amsterdam
  • Milán
Tipy na zajímavé kombinace do vzdálenějších destinací během dne jistě přidáme.. Parkování na pražském letišti rezervujte u GOparking.cz s využitím promo kódu CLC001.

Ubytování po Evropě

Ubytování v evropských městech snadno porovnáte na největším portálu poskytující hotelové služby Booking.com, doporučuji však sledovat denně aktualizované nabídky se slevou minimálně 50%! Tyto akce najdete na booking.com/flash-deals

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

11 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele luca.sukova

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli zpáteční letenka do Paříže na červenec 2014 za 2466 Kč je dobrá cena nebo jestli je možné, že bude nějaká výhodnější? :)

Avatar uživatele robin

Je možné, že bude za 2399 Kč a je možné, že bude za 5894 Kč...

Na červenec je to OK cena, ale nezapomeňte, že za cenu kolem 3 tis. můžete letět i s klasickou aerolinkou, ČSA, Air France.

I já se přidám k debatě ;) Jak píše Robin, cena může o pár korun klesnout, ale stejně tak může o pár stovek stoupnout... V červenci lepší cenu z Prahy pravděpodobně opravdu neseženete. A jak píše Lukáš, mnohdy je výhodnější zvolit klasického dopravce o pár stovek dráže za letenku a ušetřit za noc v hotelu, jelikož easyjet přilétá až k půlnoci a máte tak o 1 noc navíc. :-) Aktuálně u ČSA za 3.356 Kč a na výběr je ze 6 letů denně!

Avatar uživatele naglova.katka

Dobrý deň, ja by som chcela letieť do Paríža v koncom února 2014 - na pár dní. Momentálne ceny u easyJet z Prahy sú do 3000Kč. Našla som, že lietajú aj s Rayniarom z Bratislavy, ale na rok 2014 neviem nájsť žiadne lety. Bude Rayniar ešte lietať na tejto trase ? Tieto lety nemajú už ani uvedené na http://www.ryanair.com/en/new-routes Letíme len na pár dní, tak by sme chceli letenky, čo nejlevnějšie. Ďakujem

Dobrý den Katko, aktuálně jsou nejnižší ceny ke konci února od 1.500 Kč, např. 22.-26.únor.. Ke konečné rezervaci se přičte +300 Kč nezávisle na poštu osob, tedy při 2 jsou letenky za 1.650 Kč ;) kupujte... easyjet.com

Avatar uživatele jitulka

Dobrý den, kde jste našel island pod 1000 ? děkuji

Dá se z Manchesteru za cenu 1.037 + 300 Kč administrativní poplatek za celou rezervaci. Náhled

Avatar uživatele Zdendoman

Za ty ceny se v EasyJetu asi trochu zbláznili ne? To už snad i ČSA létá levněji :-)

No třeba takový Manchester - Island se dá pod 1.000 Kč... Vypadá to, že budou dojit jen nás :/

Avatar uživatele LiborS

Island dobře :-). Dalo by se to nakombinovat nějak s Londýnem. Vždyť ze San Pancreas jezdí vlak dvě hodiny do Paříže. Za jak dlouho by byl asi v Manchesteru :-)

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Dvacka Wizzu: Neapol, zimní Island nebo Maroko
-20 %

Všude dobře, co doma!

Cestovatelská výzva: Z Prahy přes Bratislavu a Balkán do Asie s Emirates
-56 %

Tam jsi vždycky chtěl!

Nejlevnější letenky z Prahy nejen na Benátský karneval
-54 %

A už tam budem?

Další akce