Pláže v Egyptě

Egypt s all-inclusive na konci ledna z Prahy. Zájezd od 5 990 Kč

17 komentářů
2021-12-27T10:38:38+01:00

O akci

Po Vánocích se tradičně vrací extra výhodné nabídky zájezdů do teplých krajin. Tak například ceny zájezdů do Egypta opět padají na své minimum a týdenní dovolenou pořídíte již od 5 990 Kč se stravováním formou all-inclusive.

Nejlevnější aktuálně dostupný zájezd do 4* hotelu La Rosa Waves v Hurghadě zakoupíte za 5 990 Kč na termín od 22.1. do 29.1. Poletíte s tuzemskou aerolinkou Smartwings, u které máte v ceně odbavené zavazadlo do 20 kg, samozřejmostí jsou pak služby delegáta po celou dobu pobytu i transfer z/na letiště.

Očekáváme, že další zlevněné zájezdy budou cestovní kanceláře v následujících dnech nahrávat do svých systémů, sledujte náš srovnávač zájezdů, aby vám žádné nabídky neunikly.

Do Egypta i zpět lze stále cestovat i po předložení certifikátu o ukončeném očkování.

  • Ušetříš až 57 % oproti obvyklé ceně 13 990 Kč
4 hvězdičky
All-inclusive
5 990 Kč
Kryštof Hájek
naposledy aktualizováno 2021-12-27T10:38:38+01:00

17 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele
Lojza
před rokem

Chce to vybrat hotel, kde je vyhrivany bazen. More je fakt jen pro otuzilce.

Avatar uživatele Marketa_1987
Marketa_1987
před rokem

Tak to Lojzo nesouhlasím, na konci ledna moře v Marse úplně v pohodě.

Avatar uživatele
Pavel Planespotter
před rokem

No nevim jestli je 22 uplne v pohode. Unor 2021

Avatar uživatele
muf2muf
před rokem

Za mě super nabídka, pro dva dospělý s malým mimčem naprostý ideál. Dítě stejně nepotřebuje vedro, 22-25°C je na hraní si v písku tak akorát. A dát za všechny 13,5tis. all-in? Vemte si moje prachy a jedem! :-)

Jinak ve svých 40 letech pojedu poprvé v životě organizovaně s cestovkou na dovolenou. Jsem zvědavý na nové dobrodružné zkušenosti, jako koupák jsem s SW ještě nikam neletěl. :-D

Avatar uživatele niemandos_1
niemandos_1
před rokem

Tak hodně štěstí. Pak sem dej, jak se ti to líbilo.Zajímalo by mě, jak to vidí někdo, kdo jede na něco podobného poprvé. Taky nad tím uvažuju,ale mám strach :-))). Hlavně z těch lidí okolo.

Avatar uživatele
muf2muf
před rokem

Mě to zajímá taky. Jednak jsem zvyklý si všechno zařizovat sám, na nikoho nečekat, na nikoho se nepoléhat. A druhak představa týdne izolace v nějakém hotelovém komplexu ve mně doposud vzbuzovala hrůzu, většinou se na pláži po 2h začínám nudit. Ale tak dítě a žena si to žádají, je na čase něco obětovat :-))

No a největší výzva bude ta cesta se SW spolu s dalšími rodinkami, toho se děsím asi nejvíc. :-D

Avatar uživatele
jarolein
před rokem

Ahoj kluci, pokud by chtěl někdo nakombinovat a nemá problém s dopravou do Berlína, easyJet lítá do Sharm El Sheikh a Marsa Alam. Např . na letošní jarní prázdniny (Trutnov), 25.2.-7.3.22, letenka 69,-Eur + 4* AI hotely v Sharmu přes německou FTI od 90,- Eur. Navíc výhoda Sharmu je udělení víza zdarma při příletu (nesmíš ale opustit Sinai), dle mě také lepší dostupnost korálových útesů na šnorchl a pokud se někdo potápí, tak jednoznačně u mě vede Sharm. Kdysi, když byly naše děti ještě v předškolním věku, jsme takto lítaly na 2 týdny a během té doby jsme vyměnily 2 hotely...je to taková příjemní změna uprostřed pobytu :-). Co se počasí týká, můžu jen souhlasit s muf2muf - moje drahá polovička a děti jsou dost zimperlich, co se tepla týče, ale i v lednových termínech byly všichni spokojený , když si představily ty sračky u nás v Trutnově v lednu a únoru , stále se tam v zimě vracíme.

Avatar uživatele
muf2muf
před rokem

Tak to mám úspěšně za sebou. Pokud bych to měl shrnout do jednoho hesla, pak asi "za ty prachy dejme tomu".

- hotel Magic Beach

1) Z poloviny nefunkční elektrická výzbroj (klima netopila - po hodině opraveno údržbou, ze šesti světelných zdrojů (bodové LEDky) svítily dva a třetí se o to pokoušel poblikáváním, vypínače bylo občas zapotřebí trochu provětrat procvakáním, než jsem si posvítil na záchodě atd.). Co jsem pochopil, nejsou to moc zdatní elektrikáři, resp. dokud svítí alespoň něco, mají to na párku :-)

2) Výtah vysloveně zabijácká past, na ten bacha. Čeká s otevřnými dveřmi a čeká a čeká. Nedej bože, když ho někdo přivolá a vy zrovna nastupujete, to vás dveře bez milosti sevřou mocným stiskem. Nekoná se žádná fotobuňka pohybu ve dveřích a nekoná se ani automatika povolení dveří, když detekujou překážku. Kdepak, tady musíte zapojit svaly a výtah přeprat. Žena s ním pak nechtěla sama jezdit, bála se o kočárek a o holý život :-D

3) Veškeré vybavení je takové opatlané, tady saponáty evidentně neznají nebo jimi šetří. Například jídelní stoly (cca 40) otře pikolík všechny jedním hadrem, dětská jídelní židlička nám napoprvé svlíkla dítě z tepláků. Takže na další jídlo jsme si přinesly svoje přípravky a židličku nejdřív umyli. Pikolíci divně koukali, kuchaři se zejvně dobře bavili. Na umytých talířích lze občas nalézt nedomyté zbytky od předchozího strávníka, na spodní straně poměrně často. V hotelu uklízí a obsluhují zásadně muži, takže asi proto.

4) Naprosto šílený pružinový matrace. Jako já chápu, že typický egypťan váží 60-70kg, takže mých 110kg je asi trochu nadlimit, ale je to sakra hotel pro koupáky, tak bych se být vedením zamyslel nad přizpůsobením podmínek cílové klientele.

5) Přímo uvnitř hotelu vedle recepce je několik obchůdků (fake značkový hadry, cetky, cetky-šperky/hodinky, snack apod.) Jestli jsem to dobře pochopil, hotel tyhle prostory pronajímá běžným obchodníkům. Nechápu proto, proč nějakým způsobem hotel nedohlídne na poctivost těchhle zlodějů. Chtít za jednu pohlednici 2 Eura, to se mi jeví jako nehorázná čuňárna. Přitom stačí vyjít ven z hotelu, doslova 30 kroků naproti je obchůdek a tam má pohlednice za 2 egylibry (necelý 3 Kč). Pro hotel ne moc dobrá vizitka.

6) .... ke kritice by se toho našlo ještě dost, ale našel jsem i pozitiva. Např. na jídlo si nemůžu stěžovat. Kromě jídel, který vysloveně nejím (aka krevety a spol) jsem ochutnal prakticky všechno a za mě super. Ostatní držkovali, že je to pořád stejné dokola, což si ale podle mě dotyční částečně způsobili sami tím, že si denně na talíř nandali snad úplně všechno. Protože je to all-in, že jo, tak proč by ne. Další fajnovost byla poloha - prakticky na pláži, takže super.

- Smartwings

Cestou tam jsme měli nějakou hodně olítanou vránu s logem TravelService, to éro bylo už od pohledu dost unavený. Letušky vypadaly stejně obstarožně a unaveně. Cestou zpátky letěl novej MAX8 a překvapivě i letuchy byly celkem k světu. Jinak MAX mnohem tišší a pohodlnější, navíc se mi při startu zdál o poznání živější. Letadlo z 95% plný, volný sedačky bych napočítal na prstech jedný ruky. Kupodivu se lidi v letadle chovali celkem civilizovaně, potlesk přišel pouze po přistání v Praze.

- cestovka, organizace, koupáci

Organizace v Hungrhaldě na letišti dost bídná, prvního kontakta jsme potkali až u pásu na kufry, další byl venku před terminálem. Hlavně u budky na víza bych taky někoho uvítal, tam vládl dost chaos (a kšeftaři - přišel nám chlápek a povídá, že nám víza zařídí, kolik mu dáme peněz. Povídám mu USD 75,- (3x po 25,-) a on si odfrkl a odešel :-D ) Mně to tedy moc nevadí, jsem zvyklý se doptat a orientovat se sám, ale z pohledu koupáka to ve mně vzbuzovalo trochu nejistoty. Delegát byl fajn, celkem vtipnej a ochotnej. Na koupácích bylo jasně poznat, kdo si přijel odpočinout, kdo lovit selfíčka na instáč a kdo přijel vychlastat all-inclusive až do dna :-D Ale celkově vzato se asi kultura koupáků dost zlepšila, žádný ponožky v sandálech ani jiný projevy buranismu jsem nezaznamenal.

U cestovky bych se pozastavil - kolik z toho asi můžou mít? Ze 6000,- se musí podělit hotel, aerolinky, letištní poplatky, cestovka musí zaplatit delegáty a letištní transfery, sama z toho taky chce něco trhnout.... Docela by mě zajímal alespoň zevrubný finanční rozklad :-)

- Egypt, Hungrhalda

Asi největší zklamání ve mě paradoxně vzbudil samotný Egypt. Že v zimních měsících v Hurghádě hodně fouká, s tím se nedá bojovat a Egypt za to nemůže. Ale že jsou místní totální prasata, všude se válí haldy odpadků a hlavně flašek a střepů, to nechápu. To takhle jedete 30km pouští, kolem dokola úplný ho*no, nic k vidění, ale kolem silnice je celých 30km hromada flašek, střepů, celkově odpadků. Proč? Takovej velkej národ, kolébka civilizace a oni si to takhle huntujou. Naproti tomu moře fakt krása, voda fantastická a plná života.

Shrnutí - už při nákupu zájezdu za tuhle cenu jsem byl ostražitý a nic moc jsem nečekal. A asi jen díky tomu jsem nebyl vysloveně zklamaný. Ale koupit to za sezónní cenu dejme tomu 12-15.000/os., byl bych dost naštvanej.

padrino11
před rokem

Kolik můžou mít zisk ze 6.000 czk - asi stejně jako Ryanair z letenek za 20 euro. Jen minimalizují ztráty.

Je to pro ně promo a za tuhle cenu je jen pár míst.

Avatar uživatele
Michal Bjaloň
před rokem

U rudého moře je teplota vzduchu od 19 do 23 stupňů a v lednu má moře 22 až 23 stupňů. Což je dobré. Nechápu proč bych se měl koupat v bazénu. To mohu jít na krytý bazén u nás v Česku 😆6000 je pořád super cena.

Avatar uživatele
Petr
před rokem

Já netvrdím, že cena není super, ale spousta lidí je pak zaskočená, že není vedro na koupání. Ono když fouká chladný vítr a je chladno i na břehu, tak se málokomu chce do vody, která taky není nejteplejší. Do vody pak lezou jen ti otuzilejsi...

Avatar uživatele
Offon
před rokem

Není firma smartwings v úpadku?

Avatar uživatele
Lukáš Piecyk
před rokem

Ahoj, taky by mne zajímalo, jak to je, když jsou v úpadku.

Avatar uživatele
Lukáš Piecyk
před rokem

akorát jsem koukal, že soud zrušil žádost o insolvenci

Avatar uživatele
Petr
před rokem

Bylo by dobré upozornit, že v zimě se v Egyptě moc neohrejete, vzduch má přes den většinou 20 - 22°C, moře podobně a voda v bazénech bývá úplně ledová, klidně i kolem 16°C.

padrino11
před rokem

Není Egypt jako Egypt...

Další akce