Kuala Terrangu

First class suite letenky do Malajsie s British - 29.969 Kč.

60 komentářů
2015-08-20T09:53:29+02:00

O akci

Velmi zajímavá akce se občas vloudí i na ceny letenek pro náročnější klientelu. Pokud patříte k těm, komu nevadí si připlatit výměnou za luxus v oblacích, neváhejte a rezervujte si zpáteční letenky z Německa do Malajsie v první třídě (první třída je o třídu lepší, než byznys)! Standardní cena se pohybuje okolo 130 tisíc, vy poletíte pouze se slevou za 30.000 Kč!

British nabízí v rámci první třídy kabinku suite - sedadlo snadno změníte v plnohodnotnou postel. Služby zahrnují vstupy do salónků a spa center na letištích včetně nadstandardního přístupu během celé cesty. K dispozici bude několika násobný gastronomický orgasmus :-) Více na ba.com.

Nově 1.9.: na iDnes naleznete článek shrnující problematiku a celou kauzu - článek zde. Zároveň jsem založil skupinu pro snadnější komunikaci dotčených osob - skupina zde,

AKTUALIZACE: Rezervace jsou momentálně zrušené - vyčkejte však, prosím, na oficiální vyjádření ze strany British Airways.

Jelikož se jedná o velmi atraktivní cenu, je možné, že budou letenky rychle vyprodány. Doporučuji proto letenky uhradit co nejdříve, nejlépe on-line (zkontrolujte si limit pro platby přes internet).

  • Hamburk - Kuala Lumpur a zpět v první třídě za 29.969 Kč rezervuj >>
  • Berlín - Kuala Lumpur a zpět v první třídě za 30.148 Kč rezervuj >>
  • Mnichov - Kuala Lumpur a zpět v první třídě za 30.268 Kč rezervuj >>
  • a další německá letiště
První let po Evropě je operován v klasické byznys třídě, dálkové lety pak v té nejluxusnější konfiguraci - FIRST CLASS! Letečtí fajnšmejkři si mohou zvolit lety přes Hongkong do Kuala Lumpur a získat tak další bonusový let, případně si vybrat na dálkovém letu Airbus A380.

Nezapomeňte sbírat míle do Aliance OneWorld. Získáte tak automaticky vyšší status. Zároveň je v ceně zahrnut vstup do letištních salónků.

Suite rozložení:

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2015-08-20T09:53:29+02:00

60 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele kubago
kubago
před 8 lety

Můžu se zeptat co je myšleno tím "Nezapomeňte sbírat míle do Aliance OneWorld. Získáte tak automaticky vyšší status." To je nějaká akce? Můžu tak získat upgrade ze one world sapphire na gold? Kde najdu více informací prosím? Nic moc se mi nedaří dohledat.

Avatar uživatele
David Eiselt
před 8 lety

Vše je na principu sbírání mil. Čím víc prolétáš, tím lepšího statusu dosáhneš, zde bylo 150% :)

Avatar uživatele
David Eiselt
před 8 lety

Tak jo, postup bude následující.. Pokud někdo již byl v kontaktu s právníkem, který rozumí povinnostem dopravce a tomu, že jsme v právu, ať prosím napíše - urychlíme proces. Dále všichni, kdo zakoupili letenky skrz nás, ať napíší na redakce@cestujlevne.com - budeme to řešit. Šlo o super levný tarif, žádný typický error a zrušení neproběhlo v rámci sportovního chování tentýž den, nýbrž až po 24 hodinách. Sepíše se s právníkem předběžná výzva k uznání rezervací s podloženým nárokem.

Avatar uživatele
David Eiselt
před 8 lety

Skupina na FB https://www.facebook.com/groups/414598112066510/

Avatar uživatele literakl
literakl
před 8 lety

Jak to dopadlo?

Avatar uživatele
David Eiselt
před 8 lety

Stále není případ u konce.

Avatar uživatele
Leoš Literák
před 8 lety

Držím palce. Uvidím, jak dopadnu v dnešní akcí.

Avatar uživatele plaube
plaube
před 8 lety

podle paní z Click2claim je naše veškerá snaha marná, prý je předpisy dáno, že pokud letecký přepravce zruší váš let ( myšleno i letenku) do 14 dnů před odletem, nevzniká mu žádná povinnost nahrazovat eventuální ztráty. Jiná věc je, pokud byste měli už zaplacené ( neměnně, nevratně) služby na tento let a přišli jste o ně, tam by plnit museli. Ale standardně prostě nic.

Avatar uživatele Vaclav_1
Vaclav_1
před 8 lety

pro Plaube: Zrušil let (celý) a zrušit letenku na letícím letu je rozdíl... Šance, že zde bude letenka obnovena je velká. Letenká společnost bude muset obhájit, že tarif byl ZJEVNĚ špatný.. a navíc BA i špatně postupovalo při rušení letenky... Podle přepravních podmínek mají dát termín, do kdy rezervaci budou držet, aby se cestují mohl rozmyslet, jak bude postupovat. To nesplnili...

Avatar uživatele envy89
envy89
před 8 lety

rozdiel je zrusenie linky a zrusenie faru ..oni zrusili fare

Avatar uživatele Vaclav_1
Vaclav_1
před 8 lety

Oni nezrusili fare ale prohlasili ho za neplatny a zrusili konkretni letenky na letu ktery poleti

Avatar uživatele plaube
plaube
před 8 lety

Tak nevím, véčko se nám tady pasuje do role odborníka na přepravní podmínky BA. Já na to odborník nejsem, ale když něco nevím, tak se zeptám. A zeptal jsem se v Click2claim, odpověď jsem napsal. Dle mého názoru BA nemusí a nebudou dělat vůbec nic a natož vysvětlovat, obhajovat, nabízet alternativy. Proč? Zažaluješ je? Kde, tady, v Německu, v Londýně, podle jakých zákonů se eventuální spor bude řídit? Nicméně znovu opakuji, že si myslím, že eventuální spor bychom prohráli, bude záležet pouze na BA, jestli na eventuální stížnost podanou právníky budou chtít reagovat a jak. Já žádného právníka, který by se specializoval na leteckou přepravu, neznám, ale rád se připojím k hromadné stížnosti, myslím i finančně.

Avatar uživatele plaube
plaube
před 8 lety

vím, že nás není moc, ale kdyby někdo podnikal právní kroky směřující ke kompenzaci zrušených letenek, rád se přidám Petr Laube plaube@seznam.cz

Avatar uživatele miro.just_1
miro.just_1
před 8 lety

z BA pravdepodobne dorazi nasledovny email: Dear Customer, We are very sorry to advise that it has come to our attention that for a short period of time there was an obvious pricing error for First class seats from Germany. As such, your recent booking was concluded on the basis of the invalid fare and therefore your ticket is not valid for travel and will be refunded. We don't underestimate the disappointment this will cause you and would like to offer our sincere apologies for this error. The correct prices have now been reinstated and should you wish to rebook your journey, please go to ba.com or contact your local team at ba.com/contactus who would be happy to help you. Once again, please accept our sincere apologies. British Airways Customer Service

Avatar uživatele Borda
Borda
před 8 lety

Jo jo, bohužel je konec. Jen by mě zajímalo, jestli se budou obtěžovat s nějakým zdůvodněním.:)

Avatar uživatele
David Eiselt
před 8 lety

No, to že ty sis shlédnul rezervaci v nějakém rozhraní neznamená, že je to pro tebe konec :) Musí tě let.společnost nebo prodejce kontaktovat s rozumným odůvodněním. Jako lajk nevíš, kolik stojí letenka - byla pro tebe 3x dražší než standardní, což je za vyšší komfort adekvátní, navíc fare basis byl ANCSALE, tzn. nějaký výprodej - promo :) Letenky byly klasicky dostupné napříč všemi rezervačními portály - žádný náznak chyby. Takže asi tak, kdo nechce, je v převaze.

Avatar uživatele Vaclav_1
Vaclav_1
před 8 lety

Take zruseno bez vysvetleni. Uz jsem predal pravnikum aby analyzovali jak dale postupovat. Podle meho to klient koupil standardne a nemohl vedet ze se jednalo o chybu. Klient ma zaplaceno a smlouvu na jejimz zaklade ma probehnout plneni. Dopravce jiste muze let (cely) zrusit (v case se aplikuji kompenzace. Ale tezko dopravce ustoji ze rusi selektivne nektere cestujici protoze mu zaplatili mene nez cekal. V kazdem pripade se budu pravne hajit a zajima me nazor dalsich

Avatar uživatele
David Eiselt
před 8 lety

V prvé řadě je nutné prokázat, že se jedná o chybu a nereálnou cenu.. Ale to se obávám a věřím, že nelze - přeci jen letenky za 1.300 € v jakékoliv třídě nejsou nikterak pod náklady :) Když se nedávno prodávaly letenky v F za 1500 Kč do USA, tak to bylo více než okaté, ale 30.000 Kč za letenku je dle mě prostě skvělá promo akce :D

Avatar uživatele Vaclav_1
Vaclav_1
před 8 lety

Podstatne take bude, zda vraceni penez (o ktere se budou snazit) je opravnene a nebo zda musi plnit i prestoze oni diky nizke cene nechteji. A v pripade sporu bude zajimave zda se budu hadat jen s prodejcem ci to budou snazit odhodit primo na dopravce. Ale to jiste pravnici posoudi.

Avatar uživatele Borda
Borda
před 8 lety

Tak samozřejmě, že to není klasický error fare ve smyslu letenka za 1 USD do USA apod. Sice jsem čekal, že to zruší, ale stejně jsem si říkal, že nějaká šance tady je, proto jsem to ostatně koupil. Byť to běžně nedělám, tak jsem to vzal přes SA, tak jsem zvědavý, jak se k tomu postaví. Čekal jsem problémy a vrácení peněz, tak jsem nechtěl případně tratit na rozdílu v kurzu. Určitě někdo dejte vědět, až se Vám ozvou, očekávám, že to začnou řešit příští týden a rozesílat zrušení rezervace s odůvodněním. Já jsem bohužel celý týden pryč a většinu času mimo email, tak snad něco neprošvihnu. Mám také zrušeno vše kromě letů neoperovaných BA. Takže jen letenka s Cathay KUL to HKG.:)

Avatar uživatele Vaclav_1
Vaclav_1
před 8 lety

Sedel jsem na to rano s pravnikem, prosli dokumenty. Tohle neni duvod ke zruseni. Navic ani agentura nebyla "schopna poznat nebo nepoznala" chybu faru pri manualnim ticketingu. Tedy jak to mohl poznat koncovy zakaznik. Klientovi musi byt cesta umoznena nebo nabidnuta alternativa, coz neni full refund a konec.. Ja za tim pujdu do konce

Avatar uživatele komova
komova
před 8 lety

Dobrý den, já jsem si také koupila letenku, u mně včera večer ještě všechno bylo v pořádku. Až teď jsem dostala upozornění, že se ruší, tak jsem se mrkla na rezervaci jak jak píše Borda a z celé letenky mi zbylo jenom Hong Kong -Kuala Lumpur, všechno ostatní vymazáno. Přitom mám potvrzenou letenku, dokonce fakturu. Smí letecká společnost jednostranně zrušit části letů? Koho je potřeba kontaktovat Student Agency - nebo přímo British Airways? Určitě se rovněž poradím s právníkem.

Avatar uživatele samka
samka
před 8 lety

Tak jen o týden později se BA povedl podobný renonc,First Class Praha Cancun za 19.000,- a dnes to opět ruší, nedáme se všichni dohromady, že si dělá BA z pasažérů legraci? To už není normální!

Avatar uživatele lukas_5
lukas_5
před 8 lety

Vlaďko, já na to mám jiný názor. Vezměte si hypotetickou situaci, že jste regulérně platící zákazník první třídy, dáváte za letenku dejme tomu 150 tisíc. Vy se pak někde na internetu dozvíte, že stejná aerolinka některým zákazníkům honorovala ty samé letenky za 20 tisíc. Co budete dělat? Logicky budete tvrdě požadovat slevu, jako mají ostatní. Tady už to není hra o pár tisícovek za letenku v ekonomické třídě, tady už by se skutečně jednalo o velmi negativní reklamu. Musíte si uvědomit, že "first class" je nejlepší a nejdražší služba, kterou aerolinky poskytují a v neposlední řadě jim tento produkt přináší nejvyšší zisky :-)

Avatar uživatele samka
samka
před 8 lety

Svým způsobem s vámi souhlasím, ale když si jdu nakoupit do blbýho hypermarketu a nějaký truhlík tam nechá blbou regálovou cenu, tak mi to taky za tu cenu musí prodat, ne sebrat! Takže co když tohle měla být akce, jak namlsat destující, aby se netrmáceli přes oceán v turistické třídě?

Avatar uživatele pokornyfi888_1
pokornyfi888_1
před 8 lety

S tím moc nesouhlasím, cenovka je jedna věc a tipovaná částka v pc druhá věc, pokud je cenovka špatná, tak vám řeknu, že se omlouvají a že cena je jiná a neprodají Vám to za tu cenu, která byla odlišná.

Avatar uživatele samka
samka
před 8 lety

Filipe, nesouhlasit můžete, ale mně se to už 2x stalo, u pokladny jsem zjistila, že mi účtují jinou cenu, než jsem viděla na regále, takže se došli kouknout a na informacích mi vrátili peníze, které jsem zaplatila navíc - jednou Tesco a jednou Globus.....

Avatar uživatele miro.just_1
miro.just_1
před 8 lety

tak BA uz zacina stornovat letenky..., pred hodinou som mal este u vsetkych segmentov "confirmed" , tj MUC-LHR-HKG-KUL a KUL-LHR-MUC, teraz na strankach ba.com aj na CMT/Amadeus vidim iba jeden segment: HKG-KUL operovany CX, teda game over :( aj vlakno na FT uz zacina obsahovat dost sprav typu: "Cancelled here too"

Avatar uživatele
David Eiselt
před 8 lety

hmm, HX u všech BA letů.

Avatar uživatele miro.just_1
miro.just_1
před 8 lety

na letenke mam segment KUL-LHR obsluhovany Dreamlinerom B789 , ten ma iba 8x Frist, to bude docela komorna atmosfera, snad to BA nestornuje... http://www.ausbt.com.au/british-airways-confirms-new-first-class-for-boeing-787-9

Avatar uživatele ahubackova
ahubackova
před 8 lety

Dave, prosím tě, jak ses dostal do výběru sedadel? Neumím to.

Avatar uživatele
David Eiselt
před 8 lety

Na ba.com je manage my booking, zde se dostaneš do rezervace a můžeš jí spravovat. První řadu nedoporučuji, mám raději před sebou sedadlo.

Avatar uživatele ahubackova
ahubackova
před 8 lety

Super, moc děkuju :-).

Avatar uživatele
Rob Foxx
před 8 lety

Ať to výjde, tohle je jeden z mých snů ;)

Avatar uživatele matt
matt
před 8 lety

Tak nakoniec kupeny na april 2016 Mnichov-Auckland za 1591€ cez kayak :D

Avatar uživatele petr.kolatek
petr.kolatek
před 8 lety

Tak už je to fuč:-(

Avatar uživatele jiri.pichler
jiri.pichler
před 8 lety

Už to opravili :-(((

Avatar uživatele plaube
plaube
před 8 lety

jak na to koukám, tak jsem byl asi poslední

Avatar uživatele PULPAN
PULPAN
před 8 lety

tak už ne( Jsem to nestihl

Avatar uživatele PULPAN
PULPAN
před 8 lety

mně knihovat jde normálně za 30 ex BER

Avatar uživatele barculinkaa
barculinkaa
před 8 lety

Muzou do first class deti?

Avatar uživatele
David Eiselt
před 8 lety

Ano, neměl by být problém. Pokud vím, tohle omezení má snad jen AF? Ale to střílím od boku.

Avatar uživatele
David Eiselt
před 8 lety

Dokonce je tam sleva 33% ze základu letenky (asi 6tis.).

Avatar uživatele Borda
Borda
před 8 lety

Taky koupeno, vzal jsem to na leden. Uvidíme. Spíš si myslím, že to zruší.:)

Avatar uživatele lena_1
lena_1
před 8 lety

Zdravím, termín je neměnný tedy 8-22.10.? při jiném termínu mi to již háže vyšší cenu.Díky

Avatar uživatele ahubackova
ahubackova
před 8 lety

Zatím to pořád jde, koupeno s odletem z Berlína, elektronická letenka mi právě přišla.

Avatar uživatele
David Eiselt
před 8 lety

Taky tak, vzal jsem HAM-LHR-(A380)-HKG-KUL a KUL-SIN-(B747)-LHR-HAM.. eticket vystaven, teď čekat zda to BA uzná a vánoční dárek je na světě.

Avatar uživatele robert_3
robert_3
před 8 lety

Přišel mi krásně vystavený e-ticket, Super, děkuju!

Avatar uživatele matt
matt
před 8 lety

ceny mi nahodi pri mnohych terminoch "akciove", booknut to vsak nejde

Načíst všechny komentáře

Další akce