Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Chtěli byste se podívat do známého města propleteného vodními kanály? Nyní máte zajímavou příležitost jak si zároveň užít luxusu v hotelu řetězce NH a přitom neprovětrat svou peněženku. Nabídka ubytování platí pouze do dnešních 10:00 !

Zpáteční letenky z Prahy do Trevisa zakoupíte již za 884 Kč vč. poplatků u společnosti Wizzair. Z letiště do centra Trevisa se dostanete místním autobusem za 1,20 €. Poté se vydejte z vlakového nádraží do města Mestre - jízdenka stojí 2,50 € - v tomto městě se nachází dnešní blesková nabídka na ubytování od Booking.com

I přesto, že se může zdát cesta trochu komplikovaná, věřte, že není! Podíváte se do dalších zajímavých italských měst a projedete se kvalitním vlaky, na které v ČR můžeme zapomenout.

Ubytování přímo v Benátkách je vskutku předražené, proto jsem zvolil pro dnešní akci bleskovou nabídku (platná pouze do dnešních 10 hodin!) pro město Mestre (5km od Benátek kam dojedete vodním taxi). Hotel NH Laguna zakoupíte za 1.500 pro 2 osoby se snídaní. Hotel má svůj vlastní přístav pro vodní taxi, které Vás zaveze přímo do centra Benátek.

Příkladem krásného eurovíkendu může být odlet 26.července a zpět 28.července. Letenky Vás vyjdou na 884 Kč pro jednoho a ubytování na 2 noci v luxusním 4* hotelu se snídaní na 3.034 Kč pro 2 osoby.

Kompletní cena výletu pro 2 osoby (letenka+ubytování se snídaní+doprava) Vás tak vyjde na 4.103 Kč ! 

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

9 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele rachellews
rachellews

Díky za užitečné informace . Potřebujete přidat svůj blog do záložek

Odpovědět
před 7 lety
Avatar uživatele ladislavcarda
ladislavcarda

Tak jsem koupil to ubytování a místo 3034,- mě bylo strhnuto něco okolo 3650,- asi městská daň. Jsem zvědavý na kompletní výpis platby za co to bylo. Protože na těch 120E to nevypadá.

před 10 lety
Avatar uživatele cestujlevne
cestujlevne

A v jaké měně jste platil ? Jestli jste měl zarezervováno v CZK tak rozhodně není možné aby Vám cenu měnili po rezervaci. Jestliže je to v EUR, mrkněte na kurz své banky. Já využívám ZUNO, co jsem byl u KB, tak tam ty kurzy měli opravdu lichvářské !

Přidat odpověď
před 10 lety
Avatar uživatele cestujlevne
cestujlevne

Co máš na mysli Jardo? Akci čeho ? Hotelu, letenky ? Nebo snad celého eurovíkendu ?  Co se týče designu, využíváme šablonu pro wordpress, kterou upravujeme dle svých potřeb. Pochybuji tedy, že máme s kýmkoli stejný design webu. Ale možné je cokoli. Díky za názor.

před 10 lety
Avatar uživatele hejhejhejwer
hejhejhejwer

Cestujlevně: dobrá odpověď, Vaše stránky jsou bomba, keep going, dobře děláte svou práci

Přidat odpověď
před 10 lety
Avatar uživatele

Další akční letenky

Agios Georgios
ušetříš až 57%
Hurá za zážitky!
Gran Tarrajal
ušetříš až 32%
To bude jízda!
Ibiza
ušetříš až 87%
Hurá za zážitky!
Podmořský život
ušetříš až 31%
To budou fotky!
5464 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Cinqueterre
Itálie

Země ve tvaru dámské kozačky

Itálie se nachází na jihu Evropy, na Apeninském poloostrově. Na severu hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Na území Itálie se nachází dva samostatné státy, San Marino a Vatikán.

Stačí se jen rozhodnout, jestli vás více lákají hory, letní dovolená u moře, zimní sporty, aktivní dovolená, jezera, pevnina, ostrovy, městská turistika, památky, gastroturistika, agriturismus nebo třeba přírodní parky. Itálie je pro cestovatele země zaslíbená a nabízí vám celou škálu možností, jak cestu pojmout. Jeden den tak můžete zdolat nejvyšší horu Evropy, druhý den si dávat výtečné plody moře na pláži a třetí den u sklenky vína obdivovat nádhernou architekturu. Není náhoda, že se v Itálii nachází nejvíce památek světového dědictví UNESCO (aktuálně 51).

Průvodce pro Itálie