Eurovíkend: BRUSEL, 4* v centru, z Bratislavy - 2.079 Kč.

Jak akci využít?

Aktuální levné letenky z Bratislavy se společností Ryanair zakoupíte nejen do Bruselu (CRL), ale také do spousty jiných letišť. Letenku zakoupíte za 9,99€ v jednom směru, vlastníte-li platební kartu Master Card PrePaid, bude tato cena také konečné. Pokud majiteli nejste, přijdou Vás zpáteční letenky na 32€, tedy přibližně 800 Kč. Termíny naleznete v měsíci říjen, listopad a prosinec. Příkladem může být víkendový let 23.-25.listopadu.

Ubytování v samotném Bruselu zakoupíte na noc pro 2 osoby již za 887 Kč. Nabídka hotelů >>

Případně využijte zajímavé nabídky na 4* hotel Brussels >> za 1.450 Kč na noc.

[insetleft title="Eurovíkend za 2.079 Kč"]Letenky + ubytování ve 4*[/insetleft]Příkladem je tedy pobyt 23.-25.listopadu za celkovou cenu za letenky 800 Kč (32 €) na osobu + ubytování na 2 noci pro 2 osoby za 2.558 Kč v tomto 4* hotelu Newton Charlemange. Celková cena za 2 osoby tak činí 4.158 Kč (166 €). Případnou dopravu z Prahy do Bratislavy vyřešíte jízdenkami u společnosti Eurolines za cenu 480 Kč - zpáteční lístek.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

2 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Ahoj Dave, Poradil by si este nejaku  (lacnu) cestu z Brusselu (alebo Liege) na ten ranny odlet?

Avatar uživatele cestujlevne

Ahoj, s cestou nebude problém, neboť dopravci jsou živy díky letům. Konkrétní časy vlaků ti nepovím - ale určitě dle odkazu v infu o letišti ho rychle najdeš. Každopádně shuttle bus z Bruselu na letiště odjíždí již v 4:00 a následně každých 20 minut http://www.charleroi-airport.com/en/passengers/acces-and-parking/brussels-city-shuttle/index.html

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Mega hit: z Benátek přes Káhiru až do Johannesburgu
-72 %
Mega akce

Tam to bude krásný!

Janov, Marseille, Mallorca a Sardinie na palubě lodi MSC Opera

Tam chceš!

V sezoně z Milána na tři ostrovy v Indickém oceánu
-43 %

Všude dobře, co doma!

Další akce