Jak akci využít?

Dnešní den odstartujeme bleskovou nabídkou z portálu booking.com, kde se na nás usmívá sleva na 4* hotel v centru Milána, Starhotels RITZ ! Tato nabídka je zveřejněna pouze do zítřejších 10:00 a množství pokojů je omezené, proto se příliš dlouho nerozhodujte.

Ubytování tedy zakoupíte v tomto 4* hotelu Ritz za 1.624 Kč. V ceně je pokoj pro 2 osoby, WiFi, fitness centrum a lázně, v neposlední řadě je zahrnuta i snídaně formou bufetu. Hotel se nachází v těsné blízkosti starého centra Milána, tedy ideální pro eurovíkendy.

Letecky se do Milána dopravíte z Prahy či Brna na letiště Bergamo (BGY) za cenu okolo 1.000 Kč na osobu. Letíte-li z Brna, letenky hledejte na stránkách společnosti Ryanair, z Prahy letenky naleznete u Wizzairu. Z tohoto letiště, jak naleznete v odkazu, se do centra Milána dopravíte za 5€, pokud zakoupíte rovnou zpáteční lístek, cena bude 9€. V přiložené mapičce uvidíte zastávku autobusu v Miláně, která je naproti poště. Oodjezd z letiště je klasicky před terminálem.

A jako nakonec, uvádím příklad s konkrétními termíny. Letenky z Prahy na víkend (pá-ne) 19.-21.října zakoupíte za 1.024 Kč. Transfer z letiště vychází tedy na 233 Kč za osobu a ubytování na tyto 2 noci zakoupíte za 3.751 Kč. Celková suma leteckého eurovíkendu vyjde 2 osoby na 6.265 Kč ! A pro zajímavost, podobný eurovíkend u CK zakoupíte za 12.990 Kč za osobu ! Tedy o 400 % dráž !!! 

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

ušetříš až 38%
Všude dobře, co doma!
ušetříš až 48%
Jedem!
ušetříš až 29%
Tam jsi ještě nebyl!
ušetříš až 49%
Tam chceš!
4422 starších akcí