Španělsko - Valencia

Eurovíkend v BARCELONĚ, 4* hotel v centru, letecky na 3 noci - 2.897 Kč *akutalizace*.

4 komentáře
2012-12-15T23:22:13+01:00

O akci

Díky lucxovi máme další velmi zajímavý tip na cestu. Zpáteční letenky z Bratislavy do Barcelony s 1 přestupem v Bergamu vycházejí na úctyhodných 32€. Cena je konečná vč. všech poplatků a tax. V závislosti na způsobu platby se Vám může konečná částka prodražit o 2%, tedy na max 822 Kč za zpáteční letenky ! Na cestu si zabalte pouze do kabinového zavazadla. a letenky objednáte na stránkách nízkonákladovky Ryanair.

[alert]Letět můžete také z Prahy se společností Wizzair do Bergama. Lety taktéž krásně navazují a ceny letenky vždy zakoupíte do 1.000 Kč. [/alert]

Do Bratislavy dojedete například z Prahy do 500 Kč za zpáteční jízdné se společností Eurolines. Letenky poté sestavte následovně - rezervovat budete muset na dvakrát. Tedy každou zvlášť.

Bratislava - Bergamo - Barcelona

 

Jak vidíte na náhledu, v Bergamu budete mít několik hodin volno. Doporučuji zakoupit celodenní jízdenku a vyjet lanovkou do Citta Alta, tedy Starého města. Informace o této cestě jsou na stránce o letišti Bergamo (BGY).

V úvodu jsem nastínil eurovíkend. Je tedy na čase si říct něco o výhodném ubytování. Do konce tohoto týdne můžete rezervovat vynikající 4* hotel v samotném centru Barcelony za pouhých 55€ na noc v dvoulůžkovém pokoji! Nabídku na tento hotel v Barceloně naleznete v odkazu. Termínů je mnoho a stejně tak jako letenky, i zde si vyberete převážně na lednové termíny.

[notice]Tento příspěvek nabízí pouze PŘÍKLADOVÝ termín. K dispozici jsou i další termíny, stačí jen navolit konkrétní data.[/notice]

Dáváte-li přednost levnějšímu ubytování, v Barceloně se ubytujete již za 454 Kč / 2 os.

 

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2012-12-15T23:22:13+01:00

4 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele Hafanana
Hafanana
před 10 lety

@dave: diky za reakci. Tedy proste jen koupit dalsi letenku a ketistni platim dvakrat. Ok. (Cestuji jen s prirucnim, staci).

Avatar uživatele
David Eiselt
před 10 lety

Jaké poplatky máš na mysli? Při výběru letenky kupuješ danou letenku v které jsou započítány všechny poplatky. Je jedno jestli budeš kupovat 1 nebo 5 letenek. Tebe zajímá daná cena, kterou při rezervaci platíš.

Avatar uživatele Hafanana
Hafanana
před 10 lety

Ahoj. Jak se prestupuje? S ryanem jsem letel mockrat, ale tohle nevim... Mam si koupit lenku z bratislavy do bergama a pak z bergama do girony? To ale budu pak dvakrat ty letistni poplatky, ne? Nebo jak to udelat?

Avatar uživatele
David Eiselt
před 10 lety

Ahoj, v prvé řadě je důležité, abys cestoval bez odbaveného zavazadla. Poté platíš za každou letenku a ve výsledku to vůbec nevychází draze. Doporučuji se podívat na azair.cz a zkusit si najít lety v tvém datu.

Další akce