Mauritius

Mauricius s možností Vánočního pobytu - 12.925 Kč.

12 komentářů
2013-09-16T09:48:19+02:00

O akci

Zkušení cestovatelé hledající levné letenky na exotický Mauricius mohou využít tarifu společnosti British airlines při odletu z Barcelony. Strávit dovolenou na bílých písčitých pláží uprostřed Indického oceánu za doprovodu zpěvu ptactva přicházejícího z místních zachovalých deštných pralesů je jistě snem nejednoho z nás.

Dostupné routingy: Pozor: Při některých cestách "tam" jsou letenky naplánované se změnou letiště, z Heathrow na Gatwick. Časový prostor je k tomu dostatečný a není tak problém spojit cestu s prohlídkou Big Benu či nákupu nových plavek v Oxfod Street. Vízum na Mauricius není potřeba, pokud Vaše cesta nepřesáhne 3 měsíce.

Letenky na Mauricius

Jak do Barcelony

Rozhodnete-li se pro odlet i návrat z Barcelony, počítejte s cenou zpátečních letenek z Prahy okolo 3 tisíc. Například dopravce ČSA nabízí akční letenky za 3.190 Kč. V případě jednosměrné cesty využijte dopravce Vueling, který nabízí na svém portálu letenky okolo 65€ / 1.660 Kč. Vueling nabízí taktéž lety z Drážďan, Mnichova či Vídně.

Z Budapešti či letišť u východních hranic ČR létají dopravci Ryanair či Wizzair za ceny okolo 1.000 Kč / jednosměrná letenka.

Hotely na Mauriciu od 450 Kč !

Ačkoliv může Mauricius být v široké veřejnosti považován za drahý a nedostupný ostrov, opak je pravdou. Tedy, pokud seženete levné letenky. Hotely Vám již rozpočet příliš nezatíží. Za osobu zaplatíte na noc v přepočtu od 450 Kč, kvalitnější hotely si pak řeknou i o 700 – 1.000 Kč za noc / osobu. Přehled největších letovisek a cen za pokoj (2 osoby): Porovnat ceny jednotlivých prodejců můžete také zde - srovnávač hotelů nebo využijte možnosti ubytování v soukromém obydlí / apartmánu / bytu. Pro první rezervaci nabízí největší portál Airbnb.cz slevu 495 Kč.

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2013-09-16T09:48:19+02:00

12 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce