Mauritius

Letenky na Mauricius

Na jaká letiště se létá?

Na Mauritiusu najdete 2 mezinárodní letiště. Průvodce s praktickými tipy nejen ohledně veřejné dopravy si můžete přečíst zde: Letiště na Mauriciu

Další často kladené otázky

Kolik běžně stojí zpáteční letenky na Mauricius?

Průměrná cena letenky z Prahy i okolí na Mauricius se pohybuje mezi 15 000 a 17 000 Kč, o letních prázdninách a Vánocích okolo 20 000 Kč. Do nedávna se daly pořídit levné lety s low-cost aerolinkou Eurowings z Německa, linka však byla zrušena.

Na Mauricius zatím většina společností nabízí odbavené zavazadlo v základní ceně tarifu.

Kde koupit nejlevnější letenky na Mauricius?

Všechny lety přehledně na jedno kliknutí srovnáte v našem vyhledávači. Nejčastější akce se pak objevují u aerolinií KLM, kdy se vyplatí kupovat přímo na jejich webu klm.com.

Kdy jsou letenky na Mauricius nejlevnější?

Nejvíce levných většinou seženete na mimosezonní období od ledna do března, ale šance na akční ceny je i v podzimním období. Naopak nejdražší ceny jsou o letních prázdninách.

Letenky na Mauricius kupujte alespoň 3 měsíce dopředu. V případě akčních letenek pod 14 tisíc korun neprohloupíte ani koupí 6 a více měsíců před cestou.

Jaké letecké společnosti létají bez přestupu na Mauricius?

Přímé lety na Mauricius z ČR a okolí nenabídne žádná letecká společnost. Nejbližším letištěm s nonstop lety je Frankfurt (aerolinka Condor).

Z Prahy nebo Vídně nejčastěji poletíte s KLM/Air France přes Amsterdam či Paříž, Qatar Airways přes Dauhá nebo s Emirates přes Dubaj. Výrazné rozdíly v kvalitě služeb ekonomické třídy nejsou, vybírejte tak hlavně podle ceny a délky přestupů.

Jak dlouho se letí na Mauricius?

Průměrně se celková doba letu včetně přestupů z Prahy vyšplhá na 16 až 19 hodin.

Letenky na jednotlivá letiště

Akční nabídky

Poznej svět za zlomek ceny. Denně pro tebe hledáme akční a chybné tarify prodejců