FIlipíny

Filipíny – letenky z Prahy do Manily v sezóně – 12.992 Kč.

11 komentářů
2016-01-22T11:41:44+01:00

O akci

Máte-li slabost pro jihovýchodní Asii a už jste byli skoro všude, jen ne na Filipínách, využijte výhodných letenek s odletem z Prahy. Filipíny jsou se svými více než 7000 ostrovy rájem pro milovníky potápění, šnorchlování, jízdy na skútru, úžasné a rozmanité přírody, senzačních lidí a především nízkých cen.

Sehnat levnou letenku z Prahy na Filipíny je celkem kumšt. Cenovky se dlouhodobě pohybují nad 15 tisíci korunami, a proto je každých pár tisíc dolů příjemnou úsporou, kterou pak můžete využít k nákupu levných přeletů na další ostrovy.

Letenky:

Tarifní podmínky
  • Cestovní období do 20. června
  • Délka pobytu min. 7 dní, max. 3 měsíce
  • Prodej do 31. ledna
Letenka zahrnuje přepravu zapsaného zavazadla do maximální hmotnosti 23 kg a standardních příručních zavazadel. Další zavazadlo do 23 kg / 1.679 Kč / směr. Z Berlína i Mnichova se dopravíte autobusem do Prahy za 270 Kč.

Ve zkratce...

Filipíny jsou především o poznávání ostrovů, začínající cestovatelé to bude bezesporu táhnout na nejkrásnější ostrov světa, kterým je Palawan. Nejznámějším přírodním pokladem Palawanu je národní park Puerto-Princesa Subterranean River se svou podzemní řekou. Dále na severu ostrova El Nido, které je pravým tropickým rájem – sněhobílý písek, malebné zátoky, ostrůvky, pestrý podmořský život, spousta příležitostí k vodním sportům atd.

Jmenovat další ostrovy a jejich krásy, by bylo na další a rozsáhlejší článek, proto doporučujeme zamířit na weby, blogy těch nejpovolanějších, tedy těch, kteří na Filipínách žijí a znají je jako své boty. Mezi ně patří třeba Roman Mudroch, který svými poznatky, cestopisy a radami pravidelně zásobuje web www.zivotnafilipinach.cz.

Přelety na ostrovy

Filipíny mají hustou síť leteckých linek, z Manily nebo Cebu se dostanete do všech koutů Filipín. Nejlevnější letenky naleznete u Cebu Pacific Air, v akčních nabídkách pořídíte přelet za zmiňovaný Palawan za cenu kolem 500 filipínských pesos, tedy asi 10 eur v jednom směru. Na nejvytíženějších trasách operuje i dobře známá Air Asia.

Avatar uživatele
Lukáš Horák
naposledy aktualizováno 2016-01-22T11:41:44+01:00

11 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce