Filipíny – letenky z Prahy do Manily v sezóně – 12.992 Kč.

Před rokem

Jak akci využít?

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

11 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele Klarcenka

Hoši..omlouvám se, že jsem trošku OOT ale nevíte o nějakém fajn spojení Praha - Kuala lumpur a návrat budto Kuala - Praha nebo Bali - Praha ? případně i odlet z jiného města ..Budapešt, Vídeň..za nějakou fér cenu ?

Avatar uživatele MISADUPALOVA

Ahoj, nemáte někdo zkušenosti s počasím v červnu? Vím, že všude píšou o tajfunech a deštivém počasí v tomto období, ale vzhledem k tomu jaký je počasí po celém světě každým rokem jiné, tak nevím zda tomu úplně věřit. Můžu právě odjet pouze v červnu :-/ Děkuju

Avatar uživatele sarkad

Byli jsme minulý rok na přelomu května a června, oblast Visayas, Manila a sopka Taal. Také jsem z června měla obavy, ale všude bylo slunečno a teploty vysoko přes 30. Na Siquijoru jednou v horách sprchlo, jinak nepršelo, natož aby byl tajfun. Podle mě záleží oblast od oblasti, tuším že přes severovýchodní Luzon se tajfun krátce před naším odletem přehnal, tam jsou ale tajfuny poměrně časté.

Avatar uživatele janina.medalova

Ahoj,cestu po Filipínách jen doporučujeme (prosinec 2015). Na Filipínách jsou velmi milí a ochotní lidé, všichni mluví anglicky a pomohou Vám a poradí se vším. Před cestou jsem oslovila Romana Mudrocha i Emila Ševčíka a oba mi okamžitě na všechny otázky odpověděli a poradili.Na Boholu určitě přespěte v Nuts Huts! Na Palawanu v El Nidu se vším pomohou v Art Café. Nápady na cesty po ostrovech jsme také našli na vtipně napsaném blogu: Filipínské galeje 2013|Zápisník Antonína Daňka. Podle rad cestovatelů a po rozhovoru i s místními jsme se z bezpečnostních důvodů raději vyhnuli (kromě letiště) Manile.

Avatar uživatele pj86

Ahojte, jak je to s bezpečností na ostrově Palawan, Boracay? Cestovaly bychom 2 holky

Avatar uživatele lukas

Ahoj Petro, Filipíny jsou úplně v pohodě, lidi jsou fajn, není se čeho bát, je to krásná země ;-)

Avatar uživatele emilsevcik

pokud nekdo vyuzije teto nabidky a mel by zajem navstivit ostrov bohol rad poradim pomuzu poskytnu info zajistim ubytovani atd emilsevcik@yahoo.com na boholu od roku 2010

Avatar uživatele jaroslav.czap

Tohle je přesně to, co jsem chtěl, děkuji. Je to naše první cesta na dálný východ a tahle cena je příjemná, ale ne podezřele nízká. Už jen čekám, až letenky dorazí :-)

Avatar uživatele not

Tento leden je opravdu úrodný :)

Avatar uživatele lukas

Mám pocit, že to tak je vždycky, loni se těch dobrých nabídek taky hodně vyskytlo právě v lednu-únoru :-)

Avatar uživatele Karel

Radši jich moc nedávejte. Dovolenou si budu určovat asi až tak za měsíc, dva a takhle mě štve, jak se objevují zajímavé nabídky a mně jsou na nic :)

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Z Prahy do Gruzie, Íránu, Kuvajtu a dalších se 40% slevou Pegasus Airlines
-41 %

Tam chceš!

Na víkend do Francie či Benátek
-70 %

Tam to bude krásný!

Prodloužené víkendy v Miláně nebo Londýně z Ostravy
-48 %

Jedem!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Filipíny  

Rozmanité a zábavné, to jsou Filipíny

Filipíny jsou ostrovní stát nacházející se v jihovýchodní Asii v Tichém oceánu. Nejbližsími sousedními státy jsou Taiwan na severu, Indonésie na jihu a Malajsie na jihozápadě.

Cestovatelé na Filipíny jezdí kvůli jejich biodiverzitě. Najdete zde překrásné pláže, hory, vodopády, rýžová pole, deštné pralesy, jeskyně a především místa na šnorchlování a potápění, která patří k nejvyhledávanějším a nejkrásnějším na světě.

Průvodce pro Filipíny