FIlipíny

Letenky na Filipíny

Na jaká letiště se létá?

Na Filipínách najdete 31 mezinárodních letišť. Průvodce s praktickými tipy nejen ohledně veřejné dopravy si můžete přečíst zde: Letiště na Filipínách

Další často kladené otázky

Kolik běžně stojí zpáteční letenky na Filipíny?

Průměrná cena letenek z Prahy do Manily se pohybuje kolem 17.000 Kč. Od 15.000 Kč pořídíte lety z Německa a často také z Vídně. Lety na jiná filipínská letiště z Evropy na jedné letence bývají zhruba o 3 až 4 tisíce Kč dražší.

Akční ceny se objeví nejčastěji z Mnichova, Frankfurtu nebo Vídně.

Letenky po Filipínách pořídíte levně nejčastěji u aerolinek Air Asia, Philippines Airlines, Cebu Pacific. Jednosměrné přelety z Manily na všechny okolní ostrovy pořídíte do tisícikoruny. Odbavené zavazadlo dokoupíte vždy do 300 Kč.

Kde koupit nejlevnější letenky na Filipíny?

Vzhledem k velkému počtu kombinací různých aerolinek využijte k hledání náš vyhledávač letenek, kde na jedno kliknutí srovnáte nejlevnější i nejrychlejší lety.

Kdy jsou letenky na Filipíny nejlevnější?

Nejvíce levných letenek se objevuje na období od konce srpna do listopadu, kdy na Filipínách panuje období dešťů. Nejdražší letenky vždy očekávejte přes Vánoce a v prvních měsících roku.

Letenky na Filipíny kupujte ideálně alespoň 4-6 měsíců před odletem, akce na poslední chvíli se prakticky neobjevují.

Jaké letecké společnosti létají bez přestupu na Filipíny?

Přímé lety z Česka a nejbližšího okolí na Filipíny neprovozuje žádná aerolinka. Nejrychlejší cesta vede s jedním přestup s Qatar Airways, Turkish Airlines, Emirates, Kuwait Airways nebo EVA Air.

Jak dlouho se letí na Filipíny?

Celková doba letu na Filipíny je závislá na délce a počtu přestupů. Nejkratší doba letu přes Istanbul, Katar nebo Emiráty se pohybuje kolem 20 hodin, u nejlevnějších letů čekejte cestu dlouhou mezi 25 a 35 hodinami.

Akční nabídky

Poznej svět za zlomek ceny. Denně pro tebe hledáme akční a chybné tarify prodejců