Jak akci využít?

Hledáte-li výhodné ceny letenek na závěr hlavní turistické sezony do jihovýchodní Asie, využijte aktuálních cen dopravce Korean air. Ten nabízí zvýhodněné letenky na filipínský ostrov Cebu, na kterém se nachází nejstarší město Filipín - Cebu City. Filipíny jsou vyhlášené zejména dlouhými bílými plážemi a průzračným mořem.

O několik tisíc zvýhodněné ceny letenek lákají nejen cestovatele, pro něž je pohodlí a odlet z Prahy prioritou. Za stejnou cenu lze zvolit také lety operované dopravcem ČSA. Dostupnost je v omezeném množství.

  • Rezervuj letenku Praha - Cebu za 15.420 Kč
  • Odlety možné do 31.března 2014
  • Maximální pobyt: 3 měsíce
  • Prodej do: 31.prosince
Víza na Filipíny nejsou podmínkou. Bezvízový styk platí nově pro občany ČR i SK po dobu až 30 dní. Využijete-li let s ČSA (odlet z Prahy v 13:15) během 12 hodinového přestupu můžete zdarma podniknout výlet po okolí, který je v režii dopravce.

Příkladové termíny: 05.-25.03., 17.03.-01.04.

Změnu termínu a počet cestujících změníte kliknutím na odkaz Nové vyhledávání. Pokud byste si nevěděli rady, nechť vám poslouží náš podrobný návod.

Pro zvýhodněné ceny parkování u letiště v Praze využijte promo kód CLC001 na stránkách goparking.cz

Ubytování na Filipínách

Nechcete-li nechat starosti s noclehem až na místo, využijte nabídek portálu Agoda.com. Případný nocleh v samotném Cebu City vychází již na 295 Kč za noc pro 2 osoby.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Tam jsi vždycky chtěl!
ušetříš až 22%
Jedem!
ušetříš až 50%
A už tam budem?
ušetříš až 36%
A už tam budem?
4471 starších akcí
Zavřít boční panel
Filipíny

Rozmanité a zábavné, to jsou Filipíny

Filipíny jsou ostrovní stát nacházející se v jihovýchodní Asii v Tichém oceánu. Nejbližsími sousedními státy jsou Taiwan na severu, Indonésie na jihu a Malajsie na jihozápadě.

Cestovatelé na Filipíny jezdí kvůli jejich biodiverzitě. Najdete zde překrásné pláže, hory, vodopády, rýžová pole, deštné pralesy, jeskyně a především místa na šnorchlování a potápění, která patří k nejvyhledávanějším a nejkrásnějším na světě.

Průvodce pro Filipíny