FIlipíny

Filipíny: do Manily přes Amsterdam a Čínu - 10.782 Kč.

17 komentářů
2014-07-07T16:13:24+02:00
Notifikace nově i na Messengeru Buď mezi prvními, kdo se dozví o našich akcích

O akci

Zkušení cestovatelé žádající od cesty víc, než pouhou dopravu do pomyslného cíle mohou využít letů dopravce China Southern Airlines. Ten v rámci tarifu na Filipíny umožní navštívit Amsterdam, čínský Kanton nebo Xiamen a Londýn. Cena s finálními náklady na nocleh a dopravu zpět z Londýna stále ani zdaleka nepřesáhne klasické lety z Prahy.

Letenky Praha - Manila - Londýn zakoupíte v nejnižší ceně (10.782 Kč) převážně s odlety v listopadu. V ceně je taktéž zavazadlo do 23 kg.

Samozřejmostí jsou i méně "drastické" přestupy, kdy cena o pár stokorun povyleze. Jednosměrné letenky z Anglie začínají na 658 Kč.

Hotel v Amsterdamu doporučuji zvolit u letiště či rovnou v letištní hale. Nabídky hotelů. K přestupu v Číně vám poslouží transitní vízum, které je po dobu 72 hodin vydáváno zdarma přímo na letišti - hotely Xiamen / Kanton.

S kým dál z Manily?

Ať se rozhodnete poznávat metropole či nikým neobjevené pláže na místních ostrovech, ke své dopravě využijte nízkonákladového dopravce Cebu Pacific Air. Tato filipínská aerolinka nabízí velmi zajímavé ceny letenek nejen při přesunu po Filipínách. Další variantou může být Air Asia.

[start][odlet]Praha[/odlet][mezikrok][prg][konec]

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2014-07-07T17:13:24+02:00

17 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce