Filipíny: do Manily přes Amsterdam a Čínu - 10.782 Kč.

Před 3 lety

Jak akci využít?

Zkušení cestovatelé žádající od cesty víc, než pouhou dopravu do pomyslného cíle mohou využít letů dopravce China Southern Airlines. Ten v rámci tarifu na Filipíny umožní navštívit Amsterdam, čínský Kanton nebo Xiamen a Londýn. Cena s finálními náklady na nocleh a dopravu zpět z Londýna stále ani zdaleka nepřesáhne klasické lety z Prahy.

Letenky Praha - Manila - Londýn zakoupíte v nejnižší ceně (10.782 Kč) převážně s odlety v listopadu. V ceně je taktéž zavazadlo do 23 kg.

Samozřejmostí jsou i méně "drastické" přestupy, kdy cena o pár stokorun povyleze. Jednosměrné letenky z Anglie začínají na 658 Kč.

Hotel v Amsterdamu doporučuji zvolit u letiště či rovnou v letištní hale. Nabídky hotelů. K přestupu v Číně vám poslouží transitní vízum, které je po dobu 72 hodin vydáváno zdarma přímo na letišti - hotely Xiamen / Kanton.

S kým dál z Manily?

Ať se rozhodnete poznávat metropole či nikým neobjevené pláže na místních ostrovech, ke své dopravě využijte nízkonákladového dopravce Cebu Pacific Air. Tato filipínská aerolinka nabízí velmi zajímavé ceny letenek nejen při přesunu po Filipínách. Další variantou může být Air Asia.

[start][odlet]Praha[/odlet][mezikrok][prg][konec]

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

17 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele evermore39

V Xiamen 72hodinovy bezvizovy tranzit nemaji. A pozor, v Guangzhou prichazi v uvahu jen v pripade, ze let z CAN je do dalsi zeme. Tj. u itinerare AMS-CAN-MNL jo, ale u AMS-CAN-XIA-MNL je mozny jen 24hodinovy bezvizovy tranzit.

Avatar uživatele andrea.schlitzova

Ahoj Dave, jak se dá zabookovat letenka se stopoverem v Guanghzou?

Avatar uživatele d.mark

Ahoj, snazim se koupit letenku od 18.1-15.3, pres Pariz a Guangzhou, zpet pres Guangzhou a vyhazuji mi to tuto hlasku:Je nám líto, ale vybraný let CZ 7306 již není dále k dispozici v externím systému. Zkuste prosím vybrat jinou nabídku. Nevite co je za problem? Diky

Ahoj, daný let je obsazen nebo neplatí již jeho cena. Chce to vybrat jiný let na daném úseku.

Avatar uživatele luke7

Ahoj, chtěl bych se zeptat,jak je to s termíny přes Vánoce, řekněme od 20.12,našlo by se něco na 10-15dní? Nebo platí výjimka jako u ostatních akcí? Předem děkuju.

Ahoj, jakékoliv akce nesplňují možnost letů o Vánocích, v opačném případě bych ji samozřejmě promoval jako vánoční termín.

Avatar uživatele iwci

Dave, jak zabookovat jen samotny zpatecni Amsterdam? Letenky v tomto terminu od tohoto dopravce mi to nejak nenachazi, co delam blbe?

Ahoj, tak to nikdy nefunguje. Zpáteční letenky z Amsteru budou mnohem dražší.

Avatar uživatele Michaela.rosenbergova

Ahoj, prosím.. něco na začátek září za tuhle supr cenu? Pro dvě osoby. díky moc! Michaela

Ahoj Míšo, začátek září je v ceně 13k+

Avatar uživatele petr.cakovsky

Ahoj, chtěl bych ideálně 13.12. - 2.1., ale v tomto termínu ty ceny jsou dvojnásobné...? Moc díky

Avatar uživatele davincii

Ahoj Péťo, máš pravdu, v tomto termínu ty ceny jsou vážně dvojnásobné. Nemáš zač :) PS: už se to tady i na jiných portálech a fórech psalo milionkrát, že toto období (vánoce, silvestr) patří mezi nejvytíženější v celém roce, proto je cena letenek vyšší.. Takže už nevim jestli si děláš jenom srandu a chceš tu někoho naprudit, nebo to myslíš vážně :D

Avatar uživatele praguna

Chci se zeptat, jestli je v Xiamenu tranzitní prostor,či musím mít i víza do Číny.Díky,Praguna

Tranzitní vízum do Číny je vydáváno zdarma na letišti. Není tedy potřeba zůstat v hale, ale můžete vyrazit do města. ;) Jinak samozřejmě ano, můžete zůstat v transitním prostoru.

Avatar uživatele mabre

To ano, ale pokud vím, tato výjimka na pobyt bez víza do 72 hod. se týká pouze Pekingu a Šanghaje. viz www.mzv.cz

Nene.. https://www.cestujlevne.com/diskuze/viewtopic.php?f=16&t=738

Avatar uživatele aneta.hovorkova

podle stránek Čínské ambasády je ten 72hodinový bezvízový tranzit platný jen v Pekingu, Šanghaji, Guangzhou a Chengdu (http://cz.china-embassy.org/cze/lsyw/viza/t979703.htm), takže mi vychází, že vízum potřebovat budeme, ne?

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Přímé lety z Prahy do Basileje na víkend
-55 %

To bude jízda!

Low-costově z Drážďan i Vídně na Kubu do konce roku
-35 %

To bude jízda!

Filipíny po celý rok s odletem z Krakova
-20 %

Tam chceš!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Filipíny  

Rozmanité a zábavné, to jsou Filipíny

Filipíny jsou ostrovní stát nacházející se v jihovýchodní Asii v Tichém oceánu. Nejbližsími sousedními státy jsou Taiwan na severu, Indonésie na jihu a Malajsie na jihozápadě.

Cestovatelé na Filipíny jezdí kvůli jejich biodiverzitě. Najdete zde překrásné pláže, hory, vodopády, rýžová pole, deštné pralesy, jeskyně a především místa na šnorchlování a potápění, která patří k nejvyhledávanějším a nejkrásnějším na světě.

Průvodce pro Filipíny