Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Po měsíci máme zpět velmi úspěšnou akci v podobě jednoho milionu zlevněných jízdenek po celé Evropě - aktuálně je k dostání desítka měst z České republiky za 9,99 €, tedy 270 Kč v jednom směru. Mezi nejzajímavější, nejen cenově, destinace patří Amsterdam, Frankfurt, Kolín nad Rýnem, Hamburk, Vídeň, Drážďany, Mnichov aj.

Aktuálně jsou v nabídce odjezdy z Prahy a Plzně - ostatní města ve spolupráci s Leo Express. Jízdenky za akční ceny naleznete pouze v mobilních aplikacích.

  • Jízdenky za promo cenu 9,99 € rezervujte skrz mobilní aplikaci Flixbus
  • Cestovní období: 15.2. - 17.3.2016
  • Prodej do 13.2.
Flixbus velmi úspěšně zamořuje Evropu zelenou barvou svých vozů, proto například do Mnichova pojedete i 5x denně, což je nejvíce z dosavadních spojů jednotlivých dopravců. Situace je na dalších linkách velmi podobná.

Aktuální nevýhodu spatřuji v absenci akčních cen na nočních spojích - do Amsterdamu tak jedině 13 hodin přes den.

Všechny destinace do 19,99 €

Pokud jste si nevybrali z přímých spojů, je možnost zakoupit jakoukoliv destinaci za jednotnou cenu 19,99 s jedním přestupem (mapa)!

Zároveň připomínám, že Flixbus jezdí v rámci Francie a Itálie od 1 eura.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

22 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele Marek Tesař
Marek Tesař

Koupeno Vídeň - Split - Vídeň 19,98 E.. dík za tip ;)

Odpovědět
před 6 lety
Avatar uživatele vaclav.bober
vaclav.bober

čau, je možný že už nejsou jízdenky do amsterdamu za cenu co se tady píše? nejlevnější jsem našel 39 eur za jednu jízdu...

před 6 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Možné to bude, počet míst je vždy omezen.. Pokud jsi v mobilní aplikaci a už jsi pár termínů proklikal, bude tomu tak.

Přidat odpověď
před 6 lety
Avatar uživatele kingon
kingon

Jen upozorním větší postavy, že Flixbusem do Amsterdamu by to bylo naprosté utrpení, jednou jsme s nimi jel v rámci Německa (3h) a nikdy více, místa jak v Ryanairu...

před 6 lety
Avatar uživatele ceiling.cat
ceiling.cat

S tímto musím nesouhlasit: při minulé akci Flixbusu v lednu jsem jela do Amstru novým, poměrně pohodlným, dvoupatrovým autobusem. A krom chvíle od Drážďan do další stanice se dala v pohodě ulovit dvojsedačka, takže jsem se i natáhla : )

před 6 lety
Avatar uživatele nemam_6
nemam_6

Nějaký tip které místo se jako vysoký člověk mám snažit obsadit, aby bylo více místa na nohy?

Přidat odpověď
před 6 lety
Avatar uživatele misa.machackova
misa.machackova

Jen upozorňuju, že Kolín nad Rýnem je ve skutečnosti Levenkusen, ze kterého se člověk musí vlakem do Kolína dostat a pokud je příjezd nějak brzy/pozdě, tak ty vlaky jezdí jednou/dvakrát za hodinu. Spíš na to být připraven, ne jako já. :)

Odpovědět
před 6 lety
Avatar uživatele Zuzka27
Zuzka27

Asi to jde jen smer Praha - nekam, ne naopak, tzn. do Prahy, ze? Diky!

před 6 lety
Avatar uživatele nemam_6
nemam_6

Je to oběma směry...Např. Hamburk jsem kupoval za 10 eur tam a zpátky taky. Ne všechny spoje jsou ale za tuhle cenu...

Přidat odpověď
před 6 lety
Avatar uživatele nemam_10
nemam_10

Díky, koupil jsem tedy jeden Hamburk - v pátek přes noc na sobotu tam a v neděli zpátky. Snad ta 9 hod cesta nebude moc úmorná, taky jsem vysoký a nedělá mi to moc dobře...Do Gdaňsku se to dalo přežít a bylo to dál, ale měl jsem pro sebe dvousedačku a většinu času i protější dvojsedačku přes uličku tak se dalo natáhnout, tady se s tím asi moc počítat nedá...A hádám že storno asi použitelné moc nebude, když je storno poplatek 15 eur za osobu :-)

Odpovědět
před 6 lety
Avatar uživatele Beluga
Beluga

Koupený Berlín na příští víkend. Škoda že takto nejedou i do Budapešti :)

před 6 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Brzy by se měly trasy přidat.

před 6 lety
Avatar uživatele davidpendolino
davidpendolino

do Budapešti dělá eurolines promo už za 315 korun / cesta. Nebo žluťák za 350 :-)

Přidat odpověď
před 6 lety
Avatar uživatele micky
micky

Pokud by někdo chtěl, můžu nabídnout kredit v hodnotě 40 Eur, prodám ho s nějakou malou slevou. Napište na mirakucera@centrum.cz, díky

Odpovědět
před 6 lety
Avatar uživatele Standa Rojicek
Standa Rojicek

Skoda te cesty pres den, den tam a den zpet. blby ale treba nekomu se to bude hodit..

před 6 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Tak tak, na amsterdamskou jízdu si budeme muset počkat do další promo akce, nyní mi přijdou skvělé právě trasy do severního Německa, za pětikilo to je téměř sen.

před 6 lety
Avatar uživatele nemam_6
nemam_6

Nějaký tip na severní Německo na víkend, poblíž moře? Namátkou jsem proklikal na mapce spoje z Prahy do různých míst a většinou je to nad 30 EUR za jeden směr, a to včetně Amsterdamu...V samotném eshopu pak taky.

před 6 lety
Avatar uživatele nemam_6
nemam_6

Aha, už se na to dívám...v aplikaci za 10 eur a na webovém eshopu ten samý spoj za 39 EUR. Možná byste to měli zmínit v textu...

před 6 lety
Avatar uživatele frutilka
frutilka

Bob: Jízdenky za akční ceny naleznete pouze v mobilních aplikacích. - stačí umět číst :)

před 6 lety
Avatar uživatele
Leoš Literák

Tak tak. Pro někoho to může být fajn, ale já jel jedinkrát delší trasu busem před 15 roky do Švédska, byl to děs (jsem vysoký) a opakovat nechci, ani za euro.

Přidat odpověď
před 6 lety
Avatar uživatele

Další akční letenky

Horké prameny
ušetříš až 42%
Tam jsi ještě nebyl!
Pisa šikmá věž
ušetříš až 65%
To bude jízda!
Tenerife ubytování
ušetříš až 33%
A už tam budem?
Barcelona
ušetříš až 44%
Honem, dokud jsou místa!
5294 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Nizozemsko
Nizozemsko

Země malá rozlohou, ale velká tím, co nabízí

Nizozemsko (zde tzv. evropské Nizozemsko; anglicky the Netherlands) je malá lidnatá země ležící v severozápadní Evropě. Společně s Karibským Nizozemskem a dalšími třemi ostrovními územími v Karibském moři tvoří Nizozemské království. Sousedí s Německem a Belgií a jeho břehy omývá Severní moře.

Nizozemsko není jen Amsterdam a Amsterdam nejsou jen coffeeshopy a Red Light District (čtvrť červených luceren). Ačkoli i to jsou pádné důvody k návštěvě. Tahle malá plochá země je plná historie, umění, technologií, jedinečné přírody a lidí, co si umí vychutnávat život. A podle toho to tady vypadá. Když budete chtít, nenechá vás se svojí širokou nabídkou aktivit vydechnout. Pomalu na každém rohu taky najdete příjemné místo, kde můžete posedět a vychutnat si něco dobrého ve společnosti svých přátel. Nebo třeba jen tak o samotě. Protože když odbočíte z rušných tras, můžete na tom samém místě prožít dovolenou v naprosto klidném tempu.

Průvodce pro Nizozemsko

Zavřít boční panel
Německo
Německo

Německo se nachází ve střední Evropě a sousedí s Francií, Lucemburskem, Belgií, Nizozemskem, Dánskem, Polskem, Švýcarskem, Českou republikou, Rakouskem a také se Severním a Baltským mořem. Německo je rozděleno na 16 spolkových zemí. Oficiální název země zní Spolková republika Německo.

První věc, která napadne většinu lidí, když se řekne Německo, je Adolf Hitler. Na druhou stranu Německo dalo světu množství významných osobností, které svět ovlivnily pozitivním způsobem, například Ludwiga van Beethovena (jeho klavírní koncert pro Elišku je geniální), Alberta Einsteina (pokud si odmyslíte tu atomovou bombu), Martina Luthera, Immanuela Kanta a řadu dalších.

Průvodce pro Německo

Zavřít boční panel
Rakousko
Rakousko

Ideální na víkend, ještě lepší na týden

Málokdo by nevěděl, kde leží Rakouská republika. Mimo České republiky a Slovenska sousedí na severu s Německem, na západě s Lichtenštejnskem a Švýcarskem, na jihu s Itálií a Slovinskem a na východě s Maďarskem.

Rakousko není jen Vídeň. Objevte nádherná jezera, překrásné hory, hrady, zámky a v neposlední řadě nespočet historických měst v čele s Grazem, Lincem a Salzburgem.

Země vás okouzlí i v čase vánočním, kdy se napříč celým Rakouskem konají vyhlášené a svařeným vínem provoněné vánoční trhy. Po Novém roce vyrazte do rakouských Alp na skvělé lyžování v místních lyžařských střediscích.

Průvodce pro Rakousko