Gruzie

Gruzie: levné letenky z Prahy do Tbilisi - 4.231 Kč.

18 komentářů
2015-01-14T12:29:16+01:00

O akci

V zimním výprodeji u polských aerolinií LOT lze nalézt zajímavé kousky letenek směrem na Kavkaz. Největším cenovým lákadlem v nabídce jsou právě letenky do Gruzie, která v poslední době zažívá nebývalý turistický boom. A není divu, je to krásná země plná srdečných lidí a má opravdu co nabídnout úplně každému.

Zpáteční letenky z Prahy do gruzínského hlavního města Tbilisi jsou k dostupné v rezervačním systému na webu polského dopravce a nesou cenovku 4.231 Kč. Letenky z Prahy do Gruzie se standardně drží na částce 7-8 tis. Kč.

  • Rezervuj letenku Praha – Tbilisi za 4.231 Kč na lot.com nebo cestujlevne
  • Hotely v Tbilisi - porovnej
  • Cestovní období: únor – duben
  • Prodej do 18. ledna
  • Min. doba pobytu 3 dny a ze soboty na neděli
V ceně letenky u LOTu je standardně zavazadlo k odbavení, občerstvení na palubě je za poplatek, zdarma dostanete jen vodu a malou cukrovinku.

V Gruzii...

Pokud zatoužíte prozkoumat okolí Tbilisi, zkuste se insipirovat cestopisem od Dejva, který vyzkoušel historické a ojedinělé lanovky v Čiatuře a byl samozřejmě i v Tbilisi.

Celý cestopis Stalinské lanovky a sirné lázně pod pohořím Kavkazu 

Výlet do Svanetie

Netradičním zážitkem může být výlet do krásné historické provincie Svanetie, která je za na seznamu světového dědictví UNESCO a rozprostírá se v kavkazském pohoří. Z Tbilisi do hlavního města Svanetie si můžete zaletět menším vrtulovým letadlem v jednom směru za 75 GEL (gruzínských lari), tj. cca 950 Kč. Informace o dopravě na tomto blogu.

[start][zeme]Gruzie[/zeme][mezikrok][geo][konec]

Avatar uživatele
Lukáš Horák
naposledy aktualizováno 2015-01-14T12:29:16+01:00

18 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele Narex
Narex
před 9 lety

Dík za perfektní tip ;-) Zarezervováno, koupeno na konec dubna, dvě osoby 8 462 Kč

Avatar uživatele Tonda 2
Tonda 2
před 9 lety

Dobré ráno :-)na stránkách Lotu a u různých prodejců to visí už docela dlouho...

Avatar uživatele
Lukáš Horák
před 9 lety

Tondo, nechápu tu ironii od takového cestovatele! Když jsi o tom věděl, mohl ses podělit a nedělat teď ramena, že už to všude visí kdovíjak dlouho. Děkuji upřímně za podporu.

Avatar uživatele Tonda 2
Tonda 2
před 9 lety

Pokud objevíte něco dobrého, klidně pochválím, ale tohle už je tam fakt déle, v pondělí jsem hledal něco na prodloužený víkend, narazil jsem na to a nikam to neventiloval, nepřipadalo mi to tak skvělé. Stejně, jako jsem teď viděl Bejrút se Srby s luxusními časy letu kolem 5,5 hodin oba směry- na víkend, bez nutnosti dovolené za 5,5tis CZK. Taky slušné, ale žádná pecka (určitě víš, že to bylo s Řeky s delší čekačkou v Aténách minulý rok nějak kolem čtyř). tisíc). Prostě žádná super cena, co stojí za zveřejnění. Musíte na tom zamakat, když chcete mít ekonomický profit, jednoduché to není. Já jsem jen konzument a své stránky o cestování mám jako nekomerční. Nic ve zlém :-)

Avatar uživatele
Lukáš Horák
před 9 lety

Tondo, nejen tvůj problém je v tom, že jsi hodně zkušený cestovatel a už jsi vlastně všude byl a málokterá nabídka v tobě vzbudí pocit nějakého nadšení. Tady chodí lidi, kteří mají radost z toho, že poletí do Londýna, chystají se a těší se do něj celé měsíce. Tahle cena je na Gruzii z Prahy fajnová, za tyhle peníze lítají někteří do Paříže. A co se týče profitu, z této nabídky nemáme absolutně nic. Chce to jen trošku nadhledu a vzpomenout si na své cestovatelské začátky a první letenkové úlovky, pokud pominu ryanairovské centovky.

Avatar uživatele asledere
asledere
před 9 lety

Podpora z mojej strany tejto strance... Nastebuji kazdy den nekolikrat a budu tak delat nadale. Uz 2 krat som kupil letenku do usa a jednou do te indie co se pak zrusilo ale to neni duvod na kritiku naopak: je to tak skvela akce ze ju museli zrusit :P .

Avatar uživatele safi13
safi13
před 9 lety

Tondo 2: Pokud jseš takovej frajer, založ si své vlastní stránky, kde budeš dávat své objevené akce... Lidi jako já a spoustu dalších vědí, že každý den tu - na cestujlevne.com - jedna nebo i víc krásných akcí bude napsána, proto nemusíme hledat po různých cestovkách a internetových stránkách, abychom něco našli. Maximální podpora těchto stránek a profesionality, kterou se každá nabídka vyznačuje...

Avatar uživatele
Lukáš Horák
před 9 lety

Rafo, Tonda své nekomerční stránky má, jistě ti rád poskytne odkaz. A díky za podporu :-)

Avatar uživatele Tonda 2
Tonda 2
před 9 lety

Připadá mi, že to zbytečně hrotíte, vzhledem k tomu, že včera tady byla jako akce letenka do BSL, která je za tu akční cenu, tak nějak pořád a dnes TBS, na které jsem narazil v pondělí, tak jsem se nějak vyjádřil. To, že tu jsou jindy zajímavé nabídky nepopírám, chápu, že je snaha dát tady každý den něco... Jinak u toho TBS nerozporuji ani tolik cenovou zajímavost, ale spíše její časovou aktuálnost (už to tam nějaký čas visí) Těch serverů, co hledají levné letenky, je nejen v ČR hodně, navzájem se to kopíruje, na různých agregátech těchto stránek jde vidět, časová posloupnost a kdo byl první... Mé stránky o cestování jsou nekomerční, velmi amatérské, ale bez reklam a dělám to víceméně pro své známé a rodinu: www.mojecesty.com

Avatar uživatele nemam_5
nemam_5
před 9 lety

Normalne nic nekomentuji, muj cas je drahej, ale tohle musim! Tonda 2 je desnej frajer! Jeho stranky o tom vypovidaji. Kde vsude byl a za jak malo a od ceho vseho ma klice... Hmmm, beztak nakonec to je plne jen Evropskejch statu. Mel bys pridat na exotice kamo. Chce to taky jine svetadily tech tam mas pomalu... Prosim nekritizuj tady borce z cestujlevne.com, pac ty nam vsem delaji velkou sluzbu a ty jim nesahas ani po kotniky v zavislosti na tom, co si udelal pro ostatni cestovatele. Najdi si super letenku za 1euro z Prahy do Prdele, bez prestupu, a zustan tam. Dik!

Avatar uživatele davidsson
davidsson
před 9 lety

Cista frustrace BORCE.

Avatar uživatele S4TW
S4TW
před 9 lety

Gruzie je fajn, ale nebyla by nějaká letenka na léto z Polska či Maďarska? Přes wizzair jsem už viděl letenky I za 600-800,-Kč, což by bylo úplně super, ale to by bylo asi velké štěstí, tak bych aspoň něco do 2000,-... ? Nevíte o něčem?

Avatar uživatele
Lukáš Horák
před 9 lety

Na léto (prázdniny) se nedají koupit letenky za 2000 tis. ani s Wizzairem, sleduju dlouhodobě.

Avatar uživatele v.tabor
v.tabor
před 9 lety

po celé prázdniny je Budapešť - Kutaisi už za 3000 a mimo prázdniny okolo tisícovky

Avatar uživatele stistkoa
stistkoa
před 9 lety

No tak to je teda akce jako blázen! V poslední době je to spíš kvantita na úkor kvality… ale jak jinak zvednout návštěvnost už tak nejnavštěvovanějšího cestovatelského webu, že? Kde jsou ty doby kdy byla 1-2 opravdové akce do týdne… Bál jsem se, že se toto stane, jakmile se začne zvedat návštěvnost.

Avatar uživatele
Lukáš Horák
před 9 lety

Adame, jsou tu dvě misky vah, na jedné je kvalita, a na druhé kvantita. Co ty můžeš považovat za kvantitu, to druhý může považovat za kvalitu, protože doposud např. nikdy neviděl letenky do Gruzie za tuto cenu. Je to o kompromisu a optimálním obsahu webu. Kdybychom se dostali do situace, že budeme publikovat 1-2 příspěvky týdně, tak se dočkáme opět dalších nevděčných komentářů.

Avatar uživatele riedlson
riedlson
před 9 lety

Přesně, kašlete na nesmyslné řeči o upadající kvalitě. Je ta letenka cca o 50 % levnější než normálně?... JE! Tak nevím co pan Adam řeší...

Avatar uživatele lukasbady
lukasbady
před 9 lety

ahoj, tusite jestli bude o nejaka super cena na leto? Mysleno od cervna do pulky zari? Dikes za typy

Další akce