MEGA HIT: Havana, Kuba - 4.254 Kč.

Před 6 lety

Jak akci využít?

Naprostá pecka! Letenky na Kubu s odletem z Madridu a návratem do Říma jsou k dostání za tuto parádní cenu - 4.254 Kč. Let je operován společností Air Europa patřící do aliance Sky Team.

Letenku zakoupíte na stránkách anglického prodejce eDreams nebo u českého prodejce v tomto vyhledávači. V případě zakoupení u českého zastoupení Vás letenky vyjdou na 6.623 Kč. Zadejte návrat z jiného letiště a odlet z Madridu a návrat do Říma - viz foto. Na cestě zpět si můžete udělat výlet do Madridu, stačí zvolit let s delším (18 hodinovým) přestupem, není to však podmínkou. Případně můžete vystoupit v Madridu a dále do Říma nepokračovat.

Leťte například 12.září - 2.října a zakupte letenky přes eDreams - cena bude 137 liber. V ceně je zahrnuto odbavené zavazadlo o maximální hmotnosti 23 kg.

Letenky jsou dostupné od září do října. Minimální pobyt 5 dní a maximální 1 měsíc. Letenky jsou k prodeji do 5.června.

Do Madridu nejsnadněji doletíte z Prahy se společností Wizzair. Zpět z Říma se můžete vydat taktéž do Prahy se stejnou společností, případně i do Brna.

Před odletem si nezapomeňte vyřídit vízum, v Praze na Kubánské ambasádě Vám jej udělí na počkání za 750 Kč.

Máte tip na ubytování? Podělte se se čtenáři zde.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

10 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele henyf

Dobry den, je mozne, ze uz neni k nalezeni zadny termin priblizne v teto cenove relaci, vidim vse tak od 500 liber vys

Avatar uživatele cestujlevne

Ano, vypadá to, že jsou letenky vyprodané. Není se čemu divit, taková akce bývá jednou za pár let :) !  Nebojte se, blíží se podzim a v tomto období bude akcí více.

Avatar uživatele marta.behy

děkuji, podařilo se mi vše najít, jen teď jsme si chtěli zarezervovat lez 20.9. z Madridu do Havany a už tam ta cena není....:-( Škoda, člověk se nesmí rozmýšlet dlouho. Pokud by se Vám prosím podařilo najít něco podobného, budu moc ráda, když dáte vědět. Děkuji, Martina.

Avatar uživatele cestujlevne

Pokud by Vám nevadil odlet o týden dříve, tak cena je stále dostupná. Nejsou to 4 tisíce, ale cca 6.

Avatar uživatele marta.behy

Bohužel se mi nedaří nalézt let do Havany, ačkoliv jsem už zkoušela téměř vše...Můžete prosím upřesnit návd hledání? Děkuji.

Avatar uživatele cestujlevne

Zadejte Multiple Destinations na stránkách eDreams a poté zadajte odlet z Madridu (MAD) do Havany (HAV) + datum, př. 13.9. a zpět odlet z Havany (HAV) do Říma (FCO) + datum, př. 2.10. Cena před placením je momentálně něco kolem 195 liber, takže stále výborná suma., Jaké data chcete letět ? Odlety spíše út,st,čt.

Avatar uživatele Sten127

Jsou tyhle letenky ještě k dispozici? Ať hledám, jak hledám, na 181 liber se nemůžu dostat...

Avatar uživatele cestujlevne

Ano, např. 20.9.-2.10. za 181 liber nebo 12.9.-2.10. za velmi slušných 136 liber !! Bohužel došlo k menšímu nedorozumění ze strany podmínek tarifu, a z původní půlroční dostupnosti je nakonec pouze 2 měsíční.

Je v ceně i zavazadlo? díky

Avatar uživatele cestujlevne

Ano, v ceně je zavazadlo o maximální hmotnosti 23kg.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Z Prahy na thajský Phuket s Turkish Airlines
-22 %

A už tam budem?

Další várka jízdenek s Flixbusem po Česku
-79 %

Všude dobře, co doma!

Low-costem z Berlína do Singapuru i Perthu během prázdnin
-29 %

To budou fotky!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Kuba  

Karibský ráj plný doutníků, rumu a salsy, který vás vždy dokáže překvapit

Kuba je největší ostrov souostroví Velké Antily nacházející se v srdci Střední Ameriky. Jeden z posledních států světa ovládaný totalitním režimem láká návštěvníky svou pestrou historií, obdivuhodnou přírodou i specifickou kulturou. Jen na Kubě naleznete plně funkční automobily z 50. let jezdící po poloprázdných silnicích, krásné písečné pláže k odpočinutí si při popíjení světoznámých koktejlů či panenskou přírodu v oblastech vnitrozemských tropických parků. Veškeré klady i zápory socialistického systému v kontrastu s otevíráním se zahraničním impulsům činí z Kuby unikátní místo k poznání i vzhledem k rychlému tempu změn v posledních letech.

Průvodce pro Kuba