New York

HIT: letenky na červenec a srpen do New Yorku - 12.899 Kč.

57 komentářů
2015-04-03T10:25:08+02:00
Notifikace nově i na Messengeru Buď mezi prvními, kdo se dozví o našich akcích

O akci

Chystáte se o letních prázdninách navštívit východní pobřeží USA? Aktuálně pro vás máme velmi atraktivní nabídku v podobě zpátečních letenek s rychlými přestupy již za 12.899 Kč, odlétá se samozřejmě z Prahy a přílet je na letiště JFK v New Yorku. Doporučuji příliš nepřemýšlet a nehledat důvody proč čekat, regulérní cena je 22 tisíc a více, což činí úsporu téměř 50%. Lepší nabídku neočekáváme!

  • Praha - New York za 12.899 Kč rezervuj >>
  • Cesty po celý rok včetně července a srpna
  • Maximální délka pobytu 3 měsíce
  • Prodej do aktualizace tarifu
Jedná se o chybu? Pravděpodobně ano. V podmínkách tarifu jsem nedohledal časové omezení, což způsobilo zahrnutí tolik nejžádanějšího cestovního období roku. Pro vás to znamená jen jediné, kupujte ihned a uhraďte platbu online kartou.

* letenky za 12.899 Kč zahrnují noční stop v Madridu, během kterého můžete naběhnout do místních barů na španělské tapas. Za letenky s 2 hodinovým přestupem zaplatíte pouze o 100 Kč více. V ceně je 23 kg zavazadlo.

Pár základních rad k New Yorku

Z letiště JFK se pohodlně dopravíte do centra za využití automatizovaného vlaku AirTrain a přestupu na metro ve stanici Jamaica station. Cena za Airtrain činí 5$, na metro můžete rovnou zakoupit týdenní lítačku za 31$.

Pokud tápete po rozumné lokalitě na přespání, doporučujeme Long Island City v Queensu a hotely Sleep InnBest Western Plaza či Ramada Long Island City. Pokud však nenacházíte ceny pod 2 tisíce za noc, což se o letních prázdninách zdá utopií, poohlídněte se jinde, nejen v Queensu, ale snažte se za každou cenu vyhnout Chinatownu.

Jak už jsme zmínili, letní sezóna může být při výběru vhodného hotelu limitujícím faktorem, co se vyšších cen týče, proto zvažte velmi oblíbenou variantu ubytování přes Airbnb, můžete tak využít nabídky volného pokoje u někoho doma nebo si pronajmout celý byt, loft či dům. Na první rezervaci budete mít slevu 640 Kč. Při dotazování na adresu pobytu v New Yorku při imigrační kontrole je Airbnb všeobecně známou a akceptovanou variantou ubytování v USA, proto se nemusíte ničeho obávat.

  • Zkuste tedy štěstí na Airbnb

Výlety za jeden dolar z New Yorku

Z New Yorku do Filadelfie, Washingtonu DC, Bostonu nebo snad k Niagarám za 1 dolar? To není vtip, ale promo jízdenky společnosti Megabus.

Nákupy v New Yorku

Nákupům v New Yorku se detailně věnujeme v našem fóru, kde naleznete nejen tipy na obchodní centra, ale i příklady cen našich úlovků. A poslední tip na diskuzi – co vidět v 5 dnech v NY.

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2015-04-03T11:25:08+02:00

57 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Načíst všechny komentáře

Další akce