HIT Letenky: Rio de Janeiro, Brazílie - 7.360 Kč.

Před 5 lety

Jak akci využít?

Stále nové a nové kombinace přinášejí zajímavější ceny letenek do Rio de Janiera. Na brazilské pobřeží doletíte za 7.360 Kč z Milána MXP a návratem zpět do Frankfurtu. Lety jsou operovány společností Alitalia a zakoupíte je na těchto stránkách. Jako příklad uvádím cestu od 12. do 22. listopadu.

Přípoj do italského Milána zakoupíte ať už z Prahy, Brna nebo Bratislavy za cenu okolo 500 Kč a zpět z letiště ve Frankfurtu do Prahy pojedete se Student Agency za 950 Kč. Celý výlet z Prahy Vás tak nevyjde dráž jak 9.000 Kč.

Alternativou může být let na trase PRG-GIG-MXP nebo MXP-GIG-PRG za 11 tisíc. Více zde.

Ubytování v Riu seženete již za 714 Kč pro 2 osoby. Zarezervujte si svůj hotel.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

3 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele Offloaded

Zdaleka nejkomfortnější způsob jak se dostat z Frankfurtu je vlak. Rychlovlak ICE odjíždí přímo z letiště a pokud koupíte včas (jízdenky se prodávají s max. 90-denním předstihem) tak jízdenka vyjde na 29 resp. 39 EUR. www.bahn.de

Avatar uživatele Offloaded

 Zapomněla jsem dodat že uvedené ceny jsou do Prahy...

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

S Regiojetem do Evropy za polovic
-50 %

Tam to bude krásný!

Na nákupy z Prahy do Londýna s odbaveným kufrem
-37 %

Jedem!

Z Prahy na thajský Phuket s Turkish Airlines
-22 %

A už tam budem?

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Brazílie  

Ve znamení samby, nekonečných pláží i pralesů

Zdaleka největší země celé Latinské Ameriky a jižní polokoule sousedí se všemi jihoamerickými státy kromě Chile a Ekvádoru.

Brazílie jakožto pátý největší stát na Zemi je vyhledávána turisty z celého světa pro svůj temperamentní a exotický nádech, celoročně příjemné počasí, nekonečné atlantické pláže, husté deštné amazonské pralesy, ale především kvůli ikonickému Riu de Janeiru, kde se člověk ani po týdnu nebude nudit. 

Snad kromě vysokohorské turistiky si v Brazílii přijde na své úplně každý. Milovník měst, kultury a historie, koupací typ, který si rád užívá slunečné dny na upravených plážích, nebo dobrodruh vydávající se do hloubi deštného pralesa.

Průvodce pro Brazílie