Pohled na Rio de Janeiro

Letenky do Brazílie

Na jaká letiště se létá?

V Brazílii najdete 84 mezinárodních letišť. Průvodce s praktickými tipy nejen ohledně veřejné dopravy si můžete přečíst zde: Letiště v Brazílii

Další často kladené otázky

Kolik běžně stojí zpáteční letenky do Brazílie?

Do velkých brazilských měst se běžně dostanete kolem 15.000 Kč i s odbaveným zavazadlem, o zhruba 2.000 Kč méně jen s příručním. Běžné ceny jsou podobné z Prahy i okolních letišť.

Ceny do menších měst v Brazílii narostou na částky přes 20.000 Kč a vyplatí se cestu rozdělit na úsek z Evropy do jednoho z velkých měst (Sao Paulo, Rio de Janeiro apod.) a separátně další letenku s lokální aerolinkou (LATAM, GOL, …).

Konkrétní tipy k jednotlivým městům se dozvíte na stránkách letenky do Sao Paula, letenky do Rio de Janeira, letenky k vodopádům Iguazu, letenky do Fortalezy.

Kde koupit nejlevnější letenky do Brazílie?

Lety do Brazílie ideálně srovnejte a kupte v našem vyhledávači letenek, kde si vyfiltrujete požadované ceny, letecké společnosti nebo délku letu.

Kdy jsou letenky do Brazílie nejlevnější?

V průběhu roku narazíte na podobné ceny v libovolném měsíci. Výjimku tvoří termíny přes Vánoce a Nový rok a také o letních prázdninách, kdy jsou letenky vždy nejdražší. Kupovat letenku do Brazílie doporučujeme 3-4 měsíce dopředu, v případě cesty v exponované období (prázdniny, karneval v Riu apod.) i více než 6 měsíců předem.

Jaké letecké společnosti létají bez přestupu do Brazílie?

Přímé lety do Brazílie z okolí ČR létají pouze z Mnichova do Sao Paula (Lufthansa). Téměř vždy však vyjdou levněji lety s přestupem, které nabízejí všechny větší evropské i americké aerolinky. Nejčastější spojení je k dispozici do Sao Paula a Rio de Janeira, největší množství letů do všech velkých měst nabídne aerolinka TAP.

Jak dlouho se letí do Brazílie?

Přímý let ze západoevropských letišť do Ria či Sao Paula trvá asi 11 až 11,5 hodin. Celková doba cesty z Prahy závisí na délce přestupů a běžně se pohybuje mezi 15 a 20 hodinami.

Akční nabídky

Poznej svět za zlomek ceny. Denně pro tebe hledáme akční a chybné tarify prodejců