HIT! Letenky z Prahy do Hanoje, Vietnam - 13.581 Kč.

Před 4 lety

Jak akci využít?

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

9 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele danov

Velka vdaka David, kupile sme,z Budapesti.

Avatar uživatele tms.flatlander

Na vízum doporučuji tomáše. Loni mi doporučil pár výletů po Vietnamu a na jeho webu www.vietnamisa.cz najdete informace i o tom, jak udělat vízum.

Avatar uživatele danov

Pekne. Pozeral som z Budapesi a Viedne, a zda sa odtial je to min 280Eur drahsie alebo zle pozeram? Inac by som asi nevahal, tazko nam presuvat sa do Prahy. Pises "Tato cena je vzhledem k destinaci a období bezkonkurenční.." Podla LP od X do III mesiaca SV monzun a na sever od Nha Trang prinasajuci chladnu a vlhku zimu. Hanoi je po ceste 1400 km dalej na sever... Nebude tam na severe drsne pocasie? The winter monsoon comes from the northeast between October and March, bringing damp and chilly winters to all areas north of Nha Trang, and dry and warm temperatures to the south

Ahoj, počasí jsem detailně nezkoumal. Bral jsem to jedním vrzem pro celou JV Asii, což jak teď čtu tvůj příspěvek, možná byla chyba. Co se týče letenek z BUD, tak jsou za 15.013 CZK / 585 EUR - http://bit.ly/15glMWo a ačkoliv je tam poměrně dlouhý stop, kámoši co letos letěli z BKK požádali o přesun na dřívější let v Moskvě a vyšlo jim to. Rozhodně se však na to nedá spoléhat.

Avatar uživatele tms.flatlander

Danov má pravdu, není ale problem z Hanoje přeletět někam za teplem:-)

Avatar uživatele danov

>není ale problem z Hanoje přeletět někam za teplem:-) Kam odporucas? Kde a kedy si v JV bol? Ja len v Thajsku, 1 mesiac od polovice X do polovice IX mesiaca.

Avatar uživatele annatar

Jen poznámka k vízům - dají se sehnat levněji (~400 Kč za dopis a 45 USD na letišti za vízum) ve vietnamské formě visa-on-arrival přes různé agentury zajišťující approval letter, který se ve vytištěné formě spolu s pasovou fotkou, vyplněným imigračním formulářem a 45 USD vymění na letišti ve Vietnamu za vízum. V Hanoi je při příletu trochu zmatek a vyřízení může trvat delší dobu (oproti třeba Saigonu, kde byl zmatek taky, ale netrvalo to tak dlouho).

Avatar uživatele extremebiker

Cena dobrá, jen ta společnost je trochu odrazující :)

Avatar uživatele tms.flatlander

Aeroflot je naprosto v pohodě, při cestách do Asii ji využívám vždy a vše až na ošklivé letušky ok.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Prodloužené víkendy v Miláně nebo Londýně z Ostravy
-48 %

Hurá za zážitky!

Nejlevnější letenky z Prahy do Říma
-41 %

Hurá za zážitky!

Letenky na víkendy z Prahy do Amsterdamu
-20 %

Tam chceš!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Vietnam  

Stále neobjevená kráska jihovýchodní Asie

Vietnam se nachází v jihovýchodní Asii. Jeho sousedy jsou Kambodža, Laos a Čína. Nabízí jednu z nejlepších asijských kuchyní, fantastické hory, největší jeskyni světa, zajímavé vodopády a nekonečné prázdné pláže díky svým skoro 3.000 kilometrů pobřeží.

Průvodce pro Vietnam