Jak akci využít?

Patříte-li mezi ty, kteří chtějí ze své dovolené vymáčknout trochu víc, možná využijete super tip na letenky, díky kterým se můžete vypravit během jedné cesty na dva z Baleárských ostrovů. Právě probíhající slevová akce u německého Condoru nám dovolí sestavit open-jaw letenku z Mnichova s příletem na Ibizu a návratem z Mallorcy. Mezi ostrovy se přepravíte jednoduše trajektem.

Letenky je možné zakoupit na mnoho termínů v cenách začínajících na 80 eurech, což v přepočtu činí cca 2.165 Kč. Příkladový termín uvádíme níže. Lodní lístek vyjde náš termín na 49 euro. Celkově utratíme za letenky a lodní lístek přibližně 3.490 Kč.

  • Letenku Mnichov – Ibiza / Mallorca – Mnichov za 80 € / 2.165 Kč rezervujte na condor.com
  • Termíny: 30.5. - 8.6., 6. – 15. 6., 13.6.-21.6.
  • Cena platí do vyprodání volných míst
  • Lodní lístek Ibiza – Palma rezervujte na balearia.com nebo www.trasmediterranea.es
Letenka v obou směrech zahrnuje přepravu příručního zavazadla do 6 kg a zapsaného do 20 kg. Další služby, jakožto občerstvení, výběr sedadel apod. jsou za poplatek.

Letenku je potřeba rezervovat jako open-jaw.

Na ostrovech

Co se týče pronájmu aut na ostrovech, nejlevněji vždy vyjdou ty s vyzvednutím i vrácením na letišti. V obou případech dělí přístav a letiště jen velmi malá vzdálenost, autobusem je to otázka 15 minut.

Nabídky všech půjčoven naleznete na www.rentalcars.com, při výběru věnujte pozornost podmínkám pronájmu, tzn. palivová politika, příplatek za dalšího řidiče, minimální věk řidiče, co zahrnuje pojištění, jak vysoká je spoluúčast a tím i výše případného depositu při vyzvednutí atd. Rozhodně dejte vale půjčovnám typu Goldcar, Record GO apod., u kterých si musíte snad připlatit i použití bezpečnostních pásů.

Před vypuknutím plné sezóny máte výhodu v poměrně dostupném a levném ubytování, na Ibize seženete dvoulůžkový pokoj od 600 Kč na noc, na Mallorce začínají nejnižší ceny ubytování na cca 750 korunách.

Dojezd do Mnichova

Pokud budete plánovat rodinnou dovolenou, určitě se vám vyplatí do Mnichova dojet autem a zaparkovat na některém z mnoha parkingů, výběr a rezervaci můžete provést přes tento portál. Nejlevnější parkování na 10 dní vychází na 43 euro. Cesta autem z Prahy na letiště v Mnichově zabere cca 3-4 hodiny jízdy.

Do Mnichova či přímo na mnichovské letiště se můžete dopravit také autobusy či po kolejích. Jízdenky hledejte u Student AgencyFlixbusEurolines nebo u Českých drah.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

ušetříš až 30%
Hurá za zážitky!
To bude jízda!
ušetříš až 50%
Tam to bude krásný!
ušetříš až 25%
Jedem!
4379 starších akcí
Zavřít boční panel
Španělsko

Země slunce a dobrého jídla

Španělské království se nachází na Pyrenejském poloostrově. Na západní straně sousedí s Portugalskem, na severu hraničí s Francií a Andorou a na jihu s Gibraltarem. Ke Španělsku také patří Kanárské ostrovy, které leží v Atlantickém oceánu, a Baleárské ostrovy ve Středozemním moři. Španělsko omývá z východu Středozemní moře, Atlantský oceán ze západu a na severu se nachází Biskajský záliv.

Španělsko je země dobrého jídla, pití a především hřejivého slunce. Za teplem se zde člověk může vydat kdykoli díky Kanárským ostrovům, kde je teplo opravdu pořád.

Průvodce pro Španělsko