Ideální trip na říjen: letenky z Prahy do Bari - 658 Kč.

Před 2 lety

Jak akci využít?

Ačkoliv oblast italské Apulie je jako stvořena pro letní dovolené u moře, ani v pozdním čase léta jí neopovrhujte. Počasí bude přímo přát k poznávání lokálních krás, zejména pak vesničky Alberobelllo (povídání od Radima v diskuzi) zapsané na seznamu světového dědictví UNESCO. Krása této vesničky spočívá v romantických uličkách skrze domky vystavené ve stylu trulli - viz. foto.

Letenky do Bari, hlavního města Apulie, stojí v průběhu října 658 Kč. Léta se každé úterý, čtvrtek a sobotu.

Nejlevnějších termínů dosáhnete během října. V ceně letenky je zahrnuto malé zavazadlo o rozměrech 42x32x25 cm.

Z letiště se do centra města, respektive na hlavní nádraží, dopravíte autobusovou linkou č. 16 za 1 euro s dobou jízdy 45 minut. Případně dražší, ale rychlejší variantou lokálním vláčkem za 5 eur a 13 minut.

Hotely (zobrazit dostupné ubytování) s přehledem najdete v cenovém rozmezí 900 - 1.300 Kč za noc. Dvoudenní výpad za hranice ČR vás tak nemusí přijít na více jak 2 tisíce korun.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

15 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele klarka.dankova

Ahoj, ukazuje mi to tam navíc adminisrativní poplatek 2x 440 Kč, Dá se tomu nějak vyhnout? Zaregistrovaní zákazníci ho také platí? Díky

Ahoj Kláro, nenech se mást rozložením cen - jakou máš konečnou částku? :) Ta sedí, že? Adm.popl. je jen rozepsán, ale jinak je zahrnut v prvotní ceně.

Avatar uživatele klarka.dankova

Díky, nějak jsem si toho nevšimla a už jsem se lekla, co se tam zase připočítává ;-)

Avatar uživatele tramin

Doporučte nějaké výlety,kromě zmíněného Alberabella,jedeme 21.7. do Barletta,auto máme zamluvené,dík.

Avatar uživatele miladap

Ostuni, plaze na jih od Monopoli, Polignano a Mare, Otranto, Castro. Doporucuji projet krasne pobrezi na jih od Otranta. Apulie je krasna, nejlepsi je naladit se na pohodu, pomale tempo a vychutnavat starobyle ulicky a mistni dobroty. Projela jsem toho spoustu za 5 dni a i krasne plaze se pri trose snahy daji najit.

Avatar uživatele coud

Kde jste zamlouvali auto a za kolik prosím?

Avatar uživatele sharulinka

Naprosto v pořádku a bezpečno, ted jsem se odsud vrátila ;)

Avatar uživatele Tomas_soukal

Minulý týden jsem projel Apulii a žádní uprchlíci tam nejsou... Doporučuji si na letišti pronajmout auto a celou oblast projet.

Avatar uživatele lukas

Alberobello je kouzelné a v lednu tam nebyla pomalu ani noha http://www.rajce.net/a10938333 Vlaky z Bari do Alberobella provozuje společnost FSE, stanoviště a prodej lístků je na druhé straně nádraží. Když vstoupíte do hlavní haly, je potřeba projít podchodem až na konec :-)

Avatar uživatele linda.skalova

Nevíte, jak to tam vypadá, co se uprchlíků týče?

Ty do Alberobella nejezdí :)

Avatar uživatele linda.skalova

Myslela jsem v Bari:)) něco málo jsem o tom četla a známe mediální bublinu, ale radši zjišťuju

Avatar uživatele Raven

Už to snad není aktuální, ale něco z Bari https://www.youtube.com/watch?v=fPv6u7CmCEo

Avatar uživatele m

Vcera jsem se vratil z Bari. Zadne uprchliky krom par kluku na plazi co prodavali naramky a podobne veci jsem vubec nevidel.

Avatar uživatele Sona.Jandova

Bari je naprosto v pohodě. Před týdnem jsme se vrátili. Nedobrý pocit jsme měli akorát v Neapoli, ale nešlo o uprchlíky.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Do konce roku z Prahy na Havaj přes Peking
-42 %

Tam to bude krásný!

S Regiojetem kamkoliv po Evropě (jen dnes)
-73 %

A už tam budem?

Černý pátek u Ryanairu aneb poslední místa v letadle po Evropě za extrémní ceny
-74 %
Mega akce

To bude jízda!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Itálie  

Země ve tvaru dámské kozačky

Itálie se nachází na jihu Evropy, na Apeninském poloostrově. Na severu hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Na území Itálie se nachází dva samostatné státy, San Marino a Vatikán.

Stačí se jen rozhodnout, jestli vás více lákají hory, letní dovolená u moře, zimní sporty, aktivní dovolená, jezera, pevnina, ostrovy, městská turistika, památky, gastroturistika, agriturismus nebo třeba přírodní parky. Itálie je pro cestovatele země zaslíbená a nabízí vám celou škálu možností, jak cestu pojmout. Jeden den tak můžete zdolat nejvyšší horu Evropy, druhý den si dávat výtečné plody moře na pláži a třetí den u sklenky vína obdivovat nádhernou architekturu. Není náhoda, že se v Itálii nachází nejvíce památek světového dědictví UNESCO (aktuálně 51).

Průvodce pro Itálie