Cinqueterre

Itálie: letenky z Prahy do Milána - 658 Kč.

7 komentářů
2014-12-09T14:04:36+01:00

O akci

Milán není jen metropolí světové módy, sídlem opery La Scalla a známých fotbalových klubů, ale je také místem, kde můžete spatřit významnou fresku Poslední večeře od Leonarda da Vinci. Ať už míříte do Milána za nákupy, poznáváním památek nebo přírody v podhůří Alp, letenka z Prahy do Milána (Bergamo) vás vyjde jen na 658 Kč včetně všech tax, poplatků.

Cena letenky zahrnuje jeden kus palubního zavazadla o maximálních rozměrech 42 × 32 × 25 cm. Větší kabinové zavazadlo nebo kufr do podpalubí je za příplatek.

  • Rezervuj letenku Praha - Milán (Bergamo) za 658 Kč na Wizzair.com
  • Uvedená cena je platná pro členy WDC Clubu (informace o WDC Clubu naleznete zde >>)
  • Ubytování v Milánu můžete porovnat zde >>
  • Cestovní pojištění pro vaši cestu do Itálie v případě zájmu můžete sjednat zde >>
Dostupné termíny Praha - Milán (jednosměrná letenka za 329 Kč)
  • tam →
  • leden: 14, 19, 21, 26, 28, 30
  • únor: 1, 4, 6, 11, 18, 25
  • zpět ←
  • leden: 7, 11, 12, 18, 19, 21, 25, 26, 28
  • únor: 1, 2, 4, 6, 9, 11, 16, 18, 22, 23

Letiště Bergamo je vzdálené hodinu jízdy autobusy nebo vlakem od centra Milána. Online můžete zakoupit transfer za 5€ na terravision.eu.

Poslední večeře od Leonarda da Vinci

V milánském kostele Santa Maria delle Grazie naleznete známou nástěnnou malbu Poslední večeře od Leonarda da Vinci, kterou zde dokončil v roce 1498 pro své patrony. Tato freska zobrazuje Ježíše a dvanáct apoštolů při poslední večeři. Kostel společně s freskou byl v roce 1980 zapsán na seznam památek UNESCO. Pokud byste se při vašem pobytu v Milánu rádi podívali na tuto významnou malbu, doporučujeme předem si objednat prohlídku. Otevírací doba je od úterý do neděle (08.15 - 19.00). Aktuálně je možné zakoupit vstupenky na období do 31. března 2015. Plné vstupné stojí 6,5 € + rezervační poplatek 1,5 €. Vstupné pro studenty ze států EU ve věku 18 - 25 let je 3,25 € + rezervační poplatek 1,5 €. Každou první neděli v měsíci je vstup zdarma, ale musíte se předem také zaregistrovat. Více informací naleznete zde.

[start][odlet]Praha[/odlet][prilet]Bergamo[/prilet][mezikrok][prg][bgy][konec]

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2014-12-09T14:04:36+01:00

7 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele CarlCarl
CarlCarl
před 9 lety

Zdravím, odkaz na Santa Maria delle Grazie (poslední večeře) nefunguje. Když jsem se kouknul na internet, tak nemůžu nic najít v termínu 31.1 nebo 1.2.2015..prosím tímto o pomoc, díky

Avatar uživatele proxima.centauri1
proxima.centauri1
před 9 lety

... pani koukla do systému a ihned nasla dvě volna místa a dala nam cas, kdy mame prijit (asi o dve hodiny pozdeji) vstupne 3.25 eur pro studenta a zazitek je to nezapomenutelný! :)

Avatar uživatele proxima.centauri1
proxima.centauri1
před 9 lety

zdravim, pisu z letistniho hotelu v Bergamu. do italie jsme prileteli s wizz air ve stredu, pred dvěma dny jsme meli odletat. kvuli technickw poruse na vysilaci byl ochromen letecky provoz provo cele severní italii. nyni uz je vse v poradku, akorat wizz air byl schopen zakistit náhradní dopravu az dnes, tedy o dva dny pozdeji (a to pro omezeny pocet lidi, ostatni cekaji do pátku) . ma druhou stranu o nas bylo zatím skvele postaráno. transfer do hotelu, ubytovani ve 4* hotelu a po troše hadani i plna penze. takže nakonec to asi tak zle nebylo (i kdyz- jeste nejsme doma!) jinak k posledni večeři -prisli jsme na misto a u kasy napis vyprodano. ale zaptali jsme se a pani koukla

Avatar uživatele misa.slozilova
misa.slozilova
před 9 lety

Výlet na sever Itálie mohu jen doporučit. Letěli jsme tímto spojem v listopadu. Půjčili jsme si auto a jezdili. Jeden den výlet do Milána, druhý den Lago di Garda + Verona a třetí den procházka po Bergamu, kafíčko, vínečko apod. ;)

Avatar uživatele Jakub Šeps
Jakub Šeps
před 9 lety

Dobré ráno, odkaz odkaz na registraci do kostela Santa Maria delle Grazie ukazuje, že vstupenky již nejsou v prodeji, lze se zaregistrovat jiným způsobem? Jinak děkuji za akci :)

Avatar uživatele sykora-vaclav
sykora-vaclav
před 9 lety

to je hezky, ale ja bych potreboval kdyby to litalo v kvetnu a v jinej cas

Avatar uživatele woh
woh
před 9 lety

To je dost zbytečnej komentář Vašku. Tak nějak typicky českej.

Další akce