Jak akci využít?

Milán není jen metropolí světové módy, sídlem opery La Scalla a známých fotbalových klubů, ale je také místem, kde můžete spatřit významnou fresku Poslední večeře od Leonarda da Vinci. Ať už míříte do Milána za nákupy, poznáváním památek nebo přírody v podhůří Alp, letenka z Prahy do Milána (Bergamo) vás vyjde jen na 658 Kč včetně všech tax, poplatků.

Cena letenky zahrnuje jeden kus palubního zavazadla o maximálních rozměrech 42 × 32 × 25 cm. Větší kabinové zavazadlo nebo kufr do podpalubí je za příplatek.

  • Rezervuj letenku Praha - Milán (Bergamo) za 658 Kč na Wizzair.com
  • Uvedená cena je platná pro členy WDC Clubu (informace o WDC Clubu naleznete zde >>)
  • Ubytování v Milánu můžete porovnat zde >>
  • Cestovní pojištění pro vaši cestu do Itálie v případě zájmu můžete sjednat zde >>
Dostupné termíny Praha - Milán (jednosměrná letenka za 329 Kč)
  • tam →
  • leden: 14, 19, 21, 26, 28, 30
  • únor: 1, 4, 6, 11, 18, 25
  • zpět ←
  • leden: 7, 11, 12, 18, 19, 21, 25, 26, 28
  • únor: 1, 2, 4, 6, 9, 11, 16, 18, 22, 23

Letiště Bergamo je vzdálené hodinu jízdy autobusy nebo vlakem od centra Milána. Online můžete zakoupit transfer za 5€ na terravision.eu.

Poslední večeře od Leonarda da Vinci

V milánském kostele Santa Maria delle Grazie naleznete známou nástěnnou malbu Poslední večeře od Leonarda da Vinci, kterou zde dokončil v roce 1498 pro své patrony. Tato freska zobrazuje Ježíše a dvanáct apoštolů při poslední večeři. Kostel společně s freskou byl v roce 1980 zapsán na seznam památek UNESCO. Pokud byste se při vašem pobytu v Milánu rádi podívali na tuto významnou malbu, doporučujeme předem si objednat prohlídku. Otevírací doba je od úterý do neděle (08.15 - 19.00). Aktuálně je možné zakoupit vstupenky na období do 31. března 2015. Plné vstupné stojí 6,5 € + rezervační poplatek 1,5 €. Vstupné pro studenty ze států EU ve věku 18 - 25 let je 3,25 € + rezervační poplatek 1,5 €. Každou první neděli v měsíci je vstup zdarma, ale musíte se předem také zaregistrovat. Více informací naleznete zde.

[start][odlet]Praha[/odlet][prilet]Bergamo[/prilet][mezikrok][prg][bgy][konec]

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

7 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele CarlCarl
CarlCarl

Zdravím, odkaz na Santa Maria delle Grazie (poslední večeře) nefunguje. Když jsem se kouknul na internet, tak nemůžu nic najít v termínu 31.1 nebo 1.2.2015..prosím tímto o pomoc, díky

Odpovědět
před 5 lety
Avatar uživatele proxima.centauri1
proxima.centauri1

... pani koukla do systému a ihned nasla dvě volna místa a dala nam cas, kdy mame prijit (asi o dve hodiny pozdeji) vstupne 3.25 eur pro studenta a zazitek je to nezapomenutelný! :)

Odpovědět
před 5 lety
Avatar uživatele proxima.centauri1
proxima.centauri1

zdravim, pisu z letistniho hotelu v Bergamu. do italie jsme prileteli s wizz air ve stredu, pred dvěma dny jsme meli odletat. kvuli technickw poruse na vysilaci byl ochromen letecky provoz provo cele severní italii. nyni uz je vse v poradku, akorat wizz air byl schopen zakistit náhradní dopravu az dnes, tedy o dva dny pozdeji (a to pro omezeny pocet lidi, ostatni cekaji do pátku) . ma druhou stranu o nas bylo zatím skvele postaráno. transfer do hotelu, ubytovani ve 4* hotelu a po troše hadani i plna penze. takže nakonec to asi tak zle nebylo (i kdyz- jeste nejsme doma!) jinak k posledni večeři -prisli jsme na misto a u kasy napis vyprodano. ale zaptali jsme se a pani koukla

Odpovědět
před 5 lety
Avatar uživatele misa.slozilova
misa.slozilova

Výlet na sever Itálie mohu jen doporučit. Letěli jsme tímto spojem v listopadu. Půjčili jsme si auto a jezdili. Jeden den výlet do Milána, druhý den Lago di Garda + Verona a třetí den procházka po Bergamu, kafíčko, vínečko apod. ;)

Odpovědět
před 5 lety
Avatar uživatele Jakub Šeps
Jakub Šeps

Dobré ráno, odkaz odkaz na registraci do kostela Santa Maria delle Grazie ukazuje, že vstupenky již nejsou v prodeji, lze se zaregistrovat jiným způsobem? Jinak děkuji za akci :)

Odpovědět
před 5 lety
Avatar uživatele sykora-vaclav
sykora-vaclav

to je hezky, ale ja bych potreboval kdyby to litalo v kvetnu a v jinej cas

před 5 lety
Avatar uživatele woh
woh

To je dost zbytečnej komentář Vašku. Tak nějak typicky českej.

Přidat odpověď
před 5 lety
Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

ušetříš až 80%
Tam jsi vždycky chtěl!
ušetříš až 56%
Tam to bude krásný!
ušetříš až 28%
Hurá za zážitky!
ušetříš až 28%
Všude dobře, co doma!
New York z Prahy rychlými lety
7 934 Kč
2019-08-21T16:57:00+02:00 3 komentáře
4429 starších akcí
Zavřít boční panel
Itálie

Země ve tvaru dámské kozačky

Itálie se nachází na jihu Evropy, na Apeninském poloostrově. Na severu hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Na území Itálie se nachází dva samostatné státy, San Marino a Vatikán.

Stačí se jen rozhodnout, jestli vás více lákají hory, letní dovolená u moře, zimní sporty, aktivní dovolená, jezera, pevnina, ostrovy, městská turistika, památky, gastroturistika, agriturismus nebo třeba přírodní parky. Itálie je pro cestovatele země zaslíbená a nabízí vám celou škálu možností, jak cestu pojmout. Jeden den tak můžete zdolat nejvyšší horu Evropy, druhý den si dávat výtečné plody moře na pláži a třetí den u sklenky vína obdivovat nádhernou architekturu. Není náhoda, že se v Itálii nachází nejvíce památek světového dědictví UNESCO (aktuálně 51).

Průvodce pro Itálie