Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Milán není jen metropolí světové módy, sídlem opery La Scalla a známých fotbalových klubů, ale je také místem, kde můžete spatřit významnou fresku Poslední večeře od Leonarda da Vinci. Ať už míříte do Milána za nákupy, poznáváním památek nebo přírody v podhůří Alp, letenka z Prahy do Milána (Bergamo) vás vyjde jen na 658 Kč včetně všech tax, poplatků.

Cena letenky zahrnuje jeden kus palubního zavazadla o maximálních rozměrech 42 × 32 × 25 cm. Větší kabinové zavazadlo nebo kufr do podpalubí je za příplatek.

  • Rezervuj letenku Praha - Milán (Bergamo) za 658 Kč na Wizzair.com
  • Uvedená cena je platná pro členy WDC Clubu (informace o WDC Clubu naleznete zde >>)
  • Ubytování v Milánu můžete porovnat zde >>
  • Cestovní pojištění pro vaši cestu do Itálie v případě zájmu můžete sjednat zde >>
Dostupné termíny Praha - Milán (jednosměrná letenka za 329 Kč)
  • tam →
  • leden: 14, 19, 21, 26, 28, 30
  • únor: 1, 4, 6, 11, 18, 25
  • zpět ←
  • leden: 7, 11, 12, 18, 19, 21, 25, 26, 28
  • únor: 1, 2, 4, 6, 9, 11, 16, 18, 22, 23

Letiště Bergamo je vzdálené hodinu jízdy autobusy nebo vlakem od centra Milána. Online můžete zakoupit transfer za 5€ na terravision.eu.

Poslední večeře od Leonarda da Vinci

V milánském kostele Santa Maria delle Grazie naleznete známou nástěnnou malbu Poslední večeře od Leonarda da Vinci, kterou zde dokončil v roce 1498 pro své patrony. Tato freska zobrazuje Ježíše a dvanáct apoštolů při poslední večeři. Kostel společně s freskou byl v roce 1980 zapsán na seznam památek UNESCO. Pokud byste se při vašem pobytu v Milánu rádi podívali na tuto významnou malbu, doporučujeme předem si objednat prohlídku. Otevírací doba je od úterý do neděle (08.15 - 19.00). Aktuálně je možné zakoupit vstupenky na období do 31. března 2015. Plné vstupné stojí 6,5 € + rezervační poplatek 1,5 €. Vstupné pro studenty ze států EU ve věku 18 - 25 let je 3,25 € + rezervační poplatek 1,5 €. Každou první neděli v měsíci je vstup zdarma, ale musíte se předem také zaregistrovat. Více informací naleznete zde.

[start][odlet]Praha[/odlet][prilet]Bergamo[/prilet][mezikrok][prg][bgy][konec]

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

7 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele CarlCarl
CarlCarl

Zdravím, odkaz na Santa Maria delle Grazie (poslední večeře) nefunguje. Když jsem se kouknul na internet, tak nemůžu nic najít v termínu 31.1 nebo 1.2.2015..prosím tímto o pomoc, díky

Odpovědět
před 8 lety
Avatar uživatele proxima.centauri1
proxima.centauri1

... pani koukla do systému a ihned nasla dvě volna místa a dala nam cas, kdy mame prijit (asi o dve hodiny pozdeji) vstupne 3.25 eur pro studenta a zazitek je to nezapomenutelný! :)

Odpovědět
před 8 lety
Avatar uživatele proxima.centauri1
proxima.centauri1

zdravim, pisu z letistniho hotelu v Bergamu. do italie jsme prileteli s wizz air ve stredu, pred dvěma dny jsme meli odletat. kvuli technickw poruse na vysilaci byl ochromen letecky provoz provo cele severní italii. nyni uz je vse v poradku, akorat wizz air byl schopen zakistit náhradní dopravu az dnes, tedy o dva dny pozdeji (a to pro omezeny pocet lidi, ostatni cekaji do pátku) . ma druhou stranu o nas bylo zatím skvele postaráno. transfer do hotelu, ubytovani ve 4* hotelu a po troše hadani i plna penze. takže nakonec to asi tak zle nebylo (i kdyz- jeste nejsme doma!) jinak k posledni večeři -prisli jsme na misto a u kasy napis vyprodano. ale zaptali jsme se a pani koukla

Odpovědět
před 8 lety
Avatar uživatele misa.slozilova
misa.slozilova

Výlet na sever Itálie mohu jen doporučit. Letěli jsme tímto spojem v listopadu. Půjčili jsme si auto a jezdili. Jeden den výlet do Milána, druhý den Lago di Garda + Verona a třetí den procházka po Bergamu, kafíčko, vínečko apod. ;)

Odpovědět
před 8 lety
Avatar uživatele Jakub Šeps
Jakub Šeps

Dobré ráno, odkaz odkaz na registraci do kostela Santa Maria delle Grazie ukazuje, že vstupenky již nejsou v prodeji, lze se zaregistrovat jiným způsobem? Jinak děkuji za akci :)

Odpovědět
před 8 lety
Avatar uživatele sykora-vaclav
sykora-vaclav

to je hezky, ale ja bych potreboval kdyby to litalo v kvetnu a v jinej cas

před 8 lety
Avatar uživatele woh
woh

To je dost zbytečnej komentář Vašku. Tak nějak typicky českej.

Přidat odpověď
před 8 lety
Avatar uživatele

Další akční letenky

Barcelona
ušetříš až 70%
To budou fotky!
Barcelona z Prahy během října
1 065 Kč
2022-06-29T10:43:09+02:00 2 komentáře
Kostarika
ušetříš až 31%
To budou fotky!
Turin
ušetříš až 73%
A už tam budem?
Algarve
ušetříš až 46%
To musíš vidět!
Prázdninové Faro z Prahy
4 328 Kč
2022-06-27T20:04:26+02:00 0 komentářů
5508 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Cinqueterre
Itálie

Země ve tvaru dámské kozačky

Itálie se nachází na jihu Evropy, na Apeninském poloostrově. Na severu hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Na území Itálie se nachází dva samostatné státy, San Marino a Vatikán.

Stačí se jen rozhodnout, jestli vás více lákají hory, letní dovolená u moře, zimní sporty, aktivní dovolená, jezera, pevnina, ostrovy, městská turistika, památky, gastroturistika, agriturismus nebo třeba přírodní parky. Itálie je pro cestovatele země zaslíbená a nabízí vám celou škálu možností, jak cestu pojmout. Jeden den tak můžete zdolat nejvyšší horu Evropy, druhý den si dávat výtečné plody moře na pláži a třetí den u sklenky vína obdivovat nádhernou architekturu. Není náhoda, že se v Itálii nachází nejvíce památek světového dědictví UNESCO (aktuálně 51).

Průvodce pro Itálie