Jak akci využít?

Vydejte se prozkoumat dvě významná italská města - přístav Bari, nedaleko kterého se nachází malebné městečko Alberobello s domky ve stylu trulli, a majestátní Řím, který vás uchvátí množstvím památek. Kombinace tří letenek z Prahy do Bari, z Bari do Říma a z Říma zpátky do Čech vás ve vybraném termínu 30. dubna - 5. května, který zahrnuje i Svátek práce 1. května, vyjde na 1.545 Kč.

Kombinovat lze různé termíny od dubna do července a je možná i opačná trasa. Některé kombinace letenek můžete zakoupit ještě výhodněji, my jsme však při sestavováni příspěvku dali přednost prodlouženému víkendu včetně státního svátku.

  • Praha - Bari za 729 Kč rezervuj na wizzair.com
  • Bari - Řím Fiumicino za 9,77 € / 268 Kč rezervuj na ryanair.com
  • Řím Ciampino - Praha za 19,99 € / 548 Kč rezervuj na  wizzair.com
  • Cena letenek se společností Wizz Air je pro členy WDC
Každá letenka se společností Wizz Air zahrnuje jeden kus palubního zavazadla o maximálních rozměrech 42 × 32 × 25 cm. V případě přeletu se společností Ryanair je zjištěna přeprava dvou kusů zavazadel – první kabinové zavazadlo s maximální váhou 10 kg a o rozměrech 55 x 40 x 20 cm a druhé menší zavazadlo s rozměry 35 x 20 x 20 cm.

Ubytování v Itálii

Porovnejte ceny ubytování v italských městech Bari a Řím. Jako alternativa pro ubytování nedaleko Bari může posloužit přímo Alberobello nebo město Lecce.

Doprava z letiště do Říma

Transfer z letiště Fiumicino nebo Ciampino do centra města objednáte na stránkách terravision.eu. Zpáteční jízdenka vyjde na 8 € / 220 Kč při nákupu online (na místě 11 €).

Výlet do městečka Alberobello

Malebné městečko Alberobello, které se nachází v oblasti Apulie, je známé zejména díky své unikátní architektuře tzv. trulli domků. Od roku 1996 je zapsáno na seznamu památek UNESCO. Z Bari se do městečka dostanete vlakem s místní společností FSE. Cesta zabere asi hodinu a půl a jednosměrný lístek vyjde na 4,90 €/ 135 Kč.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

4 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele d-sedivy
d-sedivy

Ahoj, chtel bych se zeptat, nemuzu najit zadny termin ani ten vas uvedeny za tyto ceny ? a velmi rad bych teto nabidky vyuzil do prvni pulky kvetna ? diky za odpoved

před 5 lety
David Eiselt

Ahoj Davide, kde je problém? Máš členství? Pokud ne, budou letenky o 899 dražší za 2. Další fakt je ten, že ceny na konkrétní prodloužený víkendový termín budou vyprodané.

Přidat odpověď
před 5 lety
Avatar uživatele Max
Max

Bari mohu vřele doporučit. Navštívili jsme v říjnu a počasí bylo stále na koupání. V případě půjčení auta počítejte s pravým "italským stylem" řízení, hlavně v přilehlých lokalitách. Nejde ale o nic hrozného, proste jen pochopíte, co znamená "někoho vytroubit" :) Celkově je to taková jiná Itálie, ten jih...málokdo tam umí nějak dobře anglicky (v tomto se plně ztotoznuji), neprodal nám meloun na trhu, že se omlouvá, ale že není dobrý a dal ochutnat...maji odpolední siesty a vše je nou problema ;) Bydleli jsme v hotelu Salsello v oblasti Bisceglie, 50 metru od pláže přes cestu. Skvělá poloha (ale jen s autem k dispozici), snídaně taky dobré, pokoje na střední úrovni..klidně bych využil hotel znovu. Cena cca 3500,- za 2osoby/3noci+snidane+parking. Taky bylo skvělé http://www.zoosafari.it/ kde projíždíte parkem a kolem chodí tygři, v jiné sekci vám vleze oknem žirafa a oslinta vše čeho se dotkne, nemůžete jet, protože na cestě leží zebra a podobně pohodičky :D Ještě si vzpomínám, že na letišti v Bari byl chaos a testovali me na drogy :) Nasadil rukavici, sejmul pot z podpaží a čela, vložil do přístroje, ten napsal obrovské zelene CLEAN a letělo se domů.... :)

Odpovědět
před 5 lety
Avatar uživatele smokecz
smokecz

Vy mě chcete zruinovat :) Dobrá práce lidé dobří ! :)

Odpovědět
před 5 lety
Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

ušetříš až 45%
Hurá za zážitky!
ušetříš až 32%
Tam chceš!
ušetříš až 50%
Hurá za zážitky!
ušetříš až 21%
Tam jsi ještě nebyl!
4519 starších akcí
Zavřít boční panel
Itálie

Země ve tvaru dámské kozačky

Itálie se nachází na jihu Evropy, na Apeninském poloostrově. Na severu hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Na území Itálie se nachází dva samostatné státy, San Marino a Vatikán.

Stačí se jen rozhodnout, jestli vás více lákají hory, letní dovolená u moře, zimní sporty, aktivní dovolená, jezera, pevnina, ostrovy, městská turistika, památky, gastroturistika, agriturismus nebo třeba přírodní parky. Itálie je pro cestovatele země zaslíbená a nabízí vám celou škálu možností, jak cestu pojmout. Jeden den tak můžete zdolat nejvyšší horu Evropy, druhý den si dávat výtečné plody moře na pláži a třetí den u sklenky vína obdivovat nádhernou architekturu. Není náhoda, že se v Itálii nachází nejvíce památek světového dědictví UNESCO (aktuálně 51).

Průvodce pro Itálie