Italské Bari a Řím z Prahy na jeden zátah - 1.545 Kč.

Itálie
Před rokem

Jak akci využít?

Vydejte se prozkoumat dvě významná italská města - přístav Bari, nedaleko kterého se nachází malebné městečko Alberobello s domky ve stylu trulli, a majestátní Řím, který vás uchvátí množstvím památek. Kombinace tří letenek z Prahy do Bari, z Bari do Říma a z Říma zpátky do Čech vás ve vybraném termínu 30. dubna - 5. května, který zahrnuje i Svátek práce 1. května, vyjde na 1.545 Kč.

Kombinovat lze různé termíny od dubna do července a je možná i opačná trasa. Některé kombinace letenek můžete zakoupit ještě výhodněji, my jsme však při sestavováni příspěvku dali přednost prodlouženému víkendu včetně státního svátku.

  • Praha - Bari za 729 Kč rezervuj na wizzair.com
  • Bari - Řím Fiumicino za 9,77 € / 268 Kč rezervuj na ryanair.com
  • Řím Ciampino - Praha za 19,99 € / 548 Kč rezervuj na  wizzair.com
  • Cena letenek se společností Wizz Air je pro členy WDC
Každá letenka se společností Wizz Air zahrnuje jeden kus palubního zavazadla o maximálních rozměrech 42 × 32 × 25 cm. V případě přeletu se společností Ryanair je zjištěna přeprava dvou kusů zavazadel – první kabinové zavazadlo s maximální váhou 10 kg a o rozměrech 55 x 40 x 20 cm a druhé menší zavazadlo s rozměry 35 x 20 x 20 cm.

Ubytování v Itálii

Porovnejte ceny ubytování v italských městech Bari a Řím. Jako alternativa pro ubytování nedaleko Bari může posloužit přímo Alberobello nebo město Lecce.

Doprava z letiště do Říma

Transfer z letiště Fiumicino nebo Ciampino do centra města objednáte na stránkách terravision.eu. Zpáteční jízdenka vyjde na 8 € / 220 Kč při nákupu online (na místě 11 €).

Výlet do městečka Alberobello

Malebné městečko Alberobello, které se nachází v oblasti Apulie, je známé zejména díky své unikátní architektuře tzv. trulli domků. Od roku 1996 je zapsáno na seznamu památek UNESCO. Z Bari se do městečka dostanete vlakem s místní společností FSE. Cesta zabere asi hodinu a půl a jednosměrný lístek vyjde na 4,90 €/ 135 Kč.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

4 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele d-sedivy

Ahoj, chtel bych se zeptat, nemuzu najit zadny termin ani ten vas uvedeny za tyto ceny ? a velmi rad bych teto nabidky vyuzil do prvni pulky kvetna ? diky za odpoved

Ahoj Davide, kde je problém? Máš členství? Pokud ne, budou letenky o 899 dražší za 2. Další fakt je ten, že ceny na konkrétní prodloužený víkendový termín budou vyprodané.

Avatar uživatele Max

Bari mohu vřele doporučit. Navštívili jsme v říjnu a počasí bylo stále na koupání. V případě půjčení auta počítejte s pravým "italským stylem" řízení, hlavně v přilehlých lokalitách. Nejde ale o nic hrozného, proste jen pochopíte, co znamená "někoho vytroubit" :) Celkově je to taková jiná Itálie, ten jih...málokdo tam umí nějak dobře anglicky (v tomto se plně ztotoznuji), neprodal nám meloun na trhu, že se omlouvá, ale že není dobrý a dal ochutnat...maji odpolední siesty a vše je nou problema ;) Bydleli jsme v hotelu Salsello v oblasti Bisceglie, 50 metru od pláže přes cestu. Skvělá poloha (ale jen s autem k dispozici), snídaně taky dobré, pokoje na střední úrovni..klidně bych využil hotel znovu. Cena cca 3500,- za 2osoby/3noci+snidane+parking. Taky bylo skvělé http://www.zoosafari.it/ kde projíždíte parkem a kolem chodí tygři, v jiné sekci vám vleze oknem žirafa a oslinta vše čeho se dotkne, nemůžete jet, protože na cestě leží zebra a podobně pohodičky :D Ještě si vzpomínám, že na letišti v Bari byl chaos a testovali me na drogy :) Nasadil rukavici, sejmul pot z podpaží a čela, vložil do přístroje, ten napsal obrovské zelene CLEAN a letělo se domů.... :)

Avatar uživatele smokecz

Vy mě chcete zruinovat :) Dobrá práce lidé dobří ! :)

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Zavřít
Ikona pinu
Itálie  

Země ve tvaru dámské kozačky

Itálie se nachází na jihu Evropy, na Apeninském poloostrově. Na severu hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Na území Itálie se nachází dva samostatné státy, San Marino a Vatikán.

Stačí se jen rozhodnout, jestli vás více lákají hory, letní dovolená u moře, zimní sporty, aktivní dovolená, jezera, pevnina, ostrovy, městská turistika, památky, gastroturistika, agriturismus nebo třeba přírodní parky. Itálie je pro cestovatele země zaslíbená a nabízí vám celou škálu možností, jak cestu pojmout. Jeden den tak můžete zdolat nejvyšší horu Evropy, druhý den si dávat výtečné plody moře na pláži a třetí den u sklenky vína obdivovat nádhernou architekturu. Není náhoda, že se v Itálii nachází nejvíce památek světového dědictví UNESCO (aktuálně 51).

Průvodce pro Itálie