Jak akci využít?

Podnikněte jarní trip na největší z Baleárských ostrovů - na Mallorcu. V hlavním městě Palma Mallorca můžete navštívit hrad Bellver, procházet se podél gotické katedrály La Seu nebo ochutnat tradiční pokrmy v místních tavernách. Dohromady za letenku z Bratislavy na Mallorcu a ubytování na 3 noci můžete zaplatit pouhých 3.221 Kč za jednu osobu.

1) Letenka z Bratislavy na Mallorcu

Letenka z Bratislavy na Mallorcu vás se společností Ryanair vyjde na 1.997 Kč v termínu 24. – 27. dubna (pátek - pondělí). V ceně letenky je zahrnuta přeprava dvou kusů zavazadel – první kabinové zavazadlo s maximální váhou 10 kg a o rozměrech 55x40x20 cm a druhé menší zavazadlo s rozměry 35x20x20 cm.
  • Bratislava - Palma Mallorca za 71,98 € / 1.997 Kč rezervuj >> 
Další příkladové termíny
  • 13. - 17. dubna → 78, 98 € / 2.193 Kč
  • 17. - 27. dubna → 71,98 € / 1.997 Kč
  • 20. - 24. dubna → 71,98 € / 1.997 Kč
  • 20. - 27. dubna → 71,98 € / 1.997 Kč

2) Ubytování na Mallorce

Nejlevnější ubytování v Palmě Mallorce seženete v Balearic Hostel Group, který je umístěn 10 minut jízdy od centra města. V celém objektu je zdarma wifi připojení. Pobyt na 3 noci ve dvoulůžkovém pokoji vychází na 1.224 Kč na jednu osobu.

Náš tip na ubytování je Hostal Bonany, který má velmi dobré hodnocení na Booking.com a nachází se přibližně 100 metrů od bulváru Ocean. Wifi připojení je v pokojích zdarma. Ubytování na 3 noci ve dvoulůžkovém pokoji vyjde na 1.873 Kč pro jednu osobu.

Přípoj do Bratislavy

Z Prahy do Bratislavy a zpět se můžete dostat se společností Eurolines. Další variantou může být zpáteční jízdenka se Student Agency nebo s Českými drahami.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

3 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele robert20
robert20

Levnější ubytování v těchto turistických destinacích se dá většinou sehnat u německých cestovek. Na tento termín je tam několik hotelů pod 2000 pro oba, jeden je i se snídaní. Osobně to kupuju na airstop.cz , ale dá se i u jiných, nebo přímo v Německu.

Odpovědět
před 5 lety
Avatar uživatele maras
maras

Jsem zvědavý, jestli se otevření této linky ukáže na ceně Smart Wings. Oproti loňskému roku vydatně zdražili.

před 5 lety
Avatar uživatele lukas
lukas

Smart Wings nepotřebuje snižovat ceny: 1) nemá konkurenci např. z Prahy, pokud jde o direct lety, 2) větší část sedačkové kapacity stejně vykoupí cestovky

Přidat odpověď
před 5 lety
Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

ušetříš až 45%
Tam to bude krásný!
ušetříš až 32%
To bude jízda!
ušetříš až 50%
Tam to bude krásný!
ušetříš až 21%
A už tam budem?
4519 starších akcí
Zavřít boční panel
Španělsko

Země slunce a dobrého jídla

Španělské království se nachází na Pyrenejském poloostrově. Na západní straně sousedí s Portugalskem, na severu hraničí s Francií a Andorou a na jihu s Gibraltarem. Ke Španělsku také patří Kanárské ostrovy, které leží v Atlantickém oceánu, a Baleárské ostrovy ve Středozemním moři. Španělsko omývá z východu Středozemní moře, Atlantský oceán ze západu a na severu se nachází Biskajský záliv.

Španělsko je země dobrého jídla, pití a především hřejivého slunce. Za teplem se zde člověk může vydat kdykoli díky Kanárským ostrovům, kde je teplo opravdu pořád.

Průvodce pro Španělsko