Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Krásná Sicílie vás přiláká svou jedinečnou přírodou, historickými městy, překrásnými plážemi a množstvím různorodých památek, které se dochovaly z několika období. Ubytování na 4 noci na Sicílii včetně zpáteční letenky z Bratislavy pořídíte již za 3.490 Kč za jednu osobu. K dispozici jsou i letenky z Prahy na Sicílii s Iberií od 4.308 Kč včetně odbaveného zavazadla.

1) Zpáteční letenky na Sicílii

Letenka z Bratislavy do sicilského města Trapani se společností Ryanair vás v termínu 19. - 23. dubna vyjde na 1.854 Kč. V ceně je zahrnuta přeprava 2 kusů příručních zavazadel, první kus musí být maximálních rozměrů 55 x 40 x 20 cm a hmotnosti 10 kg. Druhý kus příručního zavazadla je limitován rozměry 35 x 20 x 20 cm.
  • Bratislava - Trapani za 67,98 € / 1.854 Kč rezervuj >>
Další příkladové termíny Bratislava - Trapani
  • 16. - 19. dubna 85,98 € / 2.343 Kč
  • 16. - 23. dubna 61,98 € / 1.689 Kč
  • 26. - 30. dubna 81,98 € / 2.234 Kč
  • 17. - 21. května 82,98 € / 2.260 Kč
  • 31. května - 4. června 89,98 € / 2.452 Kč
Alternativně zakoupíte také letenky z Prahy na Sicílii s leteckou společností Iberia, lety jsou operovány Vuelingem, letenka je včetně odbaveného zavazadla do 23 kg:

2) Ubytování na Sicílii

Nejlevněji se ve městě Trapani ve vybraném termínu ubytujete v penzionu Casa Malvarosa, který se nachází v centru města a zároveň 400 metrů od pláže. V celém objektu je zdarma wifi připojení. Cena za pobyt na 4 noci ve dvoulůžkovém pokoji včetně snídaně a se společnou koupelnou vychází na 1.636 Kč za jednu osobu.
  • Porovnejte ubytování v dalších městech na Sicílii: PalermoCatanie

Pronájem auta na Sicílii

Pokud při své dovolené na Sicílii plánujete prozkoumat celý ostrov, pronajměte si auto. Cena za vypůjčení vozu ve vybraném termínu se pohybuje od 1.926 Kč na 4 dny.

Cesta do Bratislavy

Z Prahy do Bratislavy se můžete vydat s dopravcem Eurolines. Další variantou je zpáteční jízdenka se Student Agency nebo s Českými drahami.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

10 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele martinpopelka86
martinpopelka86

Dobrý den, chci prodat 2 zpáteční letenky z Prahy do Catanie s přestupem v Římě. Odlet z Prahy 10.9.2015. Přílet do Prahy 19.9.2015. 8499 Kč 777683115

Odpovědět
před 7 lety
Avatar uživatele p.hlavickova
p.hlavickova

Dobry den,nevim co delam spatne ale kdyz zadam u Ryanaira tento odlet v terminu od 19.4.do 23.4.nevychazi mi castka 67,98 euro ale 106,98 euro. Poradite?

před 7 lety
Avatar uživatele lukas_5
lukas_5

Levnější letenky jsou patrně vyprodány.

Přidat odpověď
před 7 lety
Avatar uživatele pavla.havova
pavla.havova

Dobrý den, zkouším zarezervovat letenku přes ryanair.com, ale nevyhledalo mi to žádný z nabízených termínů. Nevíte, v čem by mohl být problém? Děkuji moc za prověření.

před 7 lety
Avatar uživatele Vendy
Vendy

Dobrý den Pavlo, letenky na Sicílii už je možné zarezervovat, nejspíše šlo o výpadek systému.

Přidat odpověď
před 7 lety
Avatar uživatele mrvin_1
mrvin_1

Sory za opětovný spam, ale někomu se to třeba na Sicílii může hodit. Kdyby měl někdo zájem o půjčení automobilu přes cestujlevne (rentalcars), mám tam jako zálohu zaplaceno 1000 kč, které nevyužiju. Všechny údaje včetně země, auta, termínu, řidiče, platební karty atd. se dají změnit. Přenechám tedy těchto 1000 kč „nabitých“ na rentalcars.com za 600 kč. Pokud byste je chtěli, kontaktujte mě, prosím, na mailu mrvin@centrum.cz, sejdeme se buďto osobně (Pendluju mezi Prahou, Ostravou a Havířovem), nebo se domluvíme jinak.

před 7 lety
Avatar uživatele Karel
Karel

Tvých spamů je tady už celkem dost. Věřím, že pokud někdo zájem má/měl, jistě se Ti ozve. Momentálně spamuješ ve třech nabídkách a snad by to mohlo i stačit.

před 7 lety
Avatar uživatele tosnadne
tosnadne

:-D

před 7 lety
Avatar uživatele mrvin_1
mrvin_1

Ok, tak sory, jestli je tu nějaké fórum či něco takového, kam to dát a kde by si to mohl každý přečíst, tak to tam klidně radši frknu... :-)

před 7 lety
Avatar uživatele Vendy
Vendy

Ahoj Martine, dej to do fóra -> https://www.cestujlevne.com/diskuze/ a už ne pod příspěvky ;-)

Přidat odpověď
před 7 lety
Avatar uživatele

Další akční letenky

Canal Grande most
ušetříš až 66%
Honem, dokud jsou místa!
Sicílie
ušetříš až 59%
Tam chceš!
Madridská katedrála
ušetříš až 62%
Všude dobře, co doma!
Bordeaux most
ušetříš až 66%
Hurá za zážitky!
5551 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Cinqueterre
Itálie

Země ve tvaru dámské kozačky

Itálie se nachází na jihu Evropy, na Apeninském poloostrově. Na severu hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Na území Itálie se nachází dva samostatné státy, San Marino a Vatikán.

Stačí se jen rozhodnout, jestli vás více lákají hory, letní dovolená u moře, zimní sporty, aktivní dovolená, jezera, pevnina, ostrovy, městská turistika, památky, gastroturistika, agriturismus nebo třeba přírodní parky. Itálie je pro cestovatele země zaslíbená a nabízí vám celou škálu možností, jak cestu pojmout. Jeden den tak můžete zdolat nejvyšší horu Evropy, druhý den si dávat výtečné plody moře na pláži a třetí den u sklenky vína obdivovat nádhernou architekturu. Není náhoda, že se v Itálii nachází nejvíce památek světového dědictví UNESCO (aktuálně 51).

Průvodce pro Itálie