Jak akci využít?

S autobusovým dopravcem Regiojet můžete podniknout bezstarostné jednodenní výlety v průběhu listopadových a prosincových víkendů. Nabízí zpáteční jízdenky do lázeňského Györu z Brna za 450 Kč či z Bratislavy za 350 Kč a rakouského Hallstattu či aquaparku Tropical Islands u Berlína za 700 / 750 Kč.

Odjezd je vždy v brzkých ranních hodinách s návratem k večeru. Konkrétně:

  • z Brna do Györu pojedete v soboty či neděle (2., 10. 16. a 24.11 nebo 8. a 15.12.) v 6:30 (možno přistoupit v Bratislavě v 7:45)
  • z Prahy do Hallstattu během sobot (26.10., 9. a 23.11. nebo 7. a 21.12.) v 3:30 z Florence (možno přistoupit v Č. Budějovicích v 5:30)
  • z Prahy do Tropical Islands 2. či 11. listopadu v 5:00

Vstupné do lázní či aquaparku není součástí jízdného. Vstup do termálních a léčivých lázních Rába Quelle v Györu stojí 3600 HUF za dospělého, do Tropical Islands zaplatíte 44 EUR.

Jízdenky hledejte v systému jako jednosměrné (jedná se o speciální akci, zpáteční cesta je automaticky v ceně).

Sdílej akci s přáteli

Akční jízdenky

Brno
Česká republika
Györ
Maďarsko
Zpáteční 2 hod jízdy (bez přestupu)
Praha
Česká republika
Hallstatt
Rakousko
Zpáteční 4 hod jízdy (bez přestupu)
Praha
Česká republika
Berlín
Německo
Zpáteční 4 hod jízdy (bez přestupu)

  Ukázka jízdenek z 18. 10. 2019.

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

13 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Prosim upravte si cenu u Brno Gyor na 450,-, cena 350,- plati pro odjezd z Bratislavy.

Vice info vcetne casu odjezdu a nastupnich mist tady:

https://www.regiojet.cz/vylety-autobusy/

Odpovědět
před měs

Dobrý den, přidávám se, že z Brna do Gyoru systém udává cenu 450,- a bez zpátečního spoje.

před měs
Kryštof Hájek

Dobrý den, zpáteční spoj je zahrnut vždy (u všech jízdenek typu "Výlety"), jen nikdy není uveden přesný čas jízdy zpět. Ceny jim fakt nějak haprují.

" Cena zahrnuje pouze dopravu autobusem Fun&Relax pod značkou RegioJet. V ceně není zahrnuto vstupné a průvodce. Minimální počet účastníků výletu je 44."

To znamená, že se pak musí ještě doplatit průvodce a vstupné? Nebo nás tam autobus odveze a pak si můžeme dělat co chceme? Trochu to z toho nechápu.

před měs
David Eiselt

Nene, nic se nedoplácí. Jedná se jen o dopravu z místa na místo. Někteří si mohou plést tento výlet s těmi, co organizují cestovky, proto se uvádí, že průvodce není v ceně a stejně tak případné vstupné – jestli člověk půjde do lázní či nikoliv, je už na něm.

před měs

Super, díky za odpověď .

Avatar uživatele Veronika Škvárová
Veronika Škvárová

Hallstatt to vůbec nemůže najít, ani jeden termín.

Odpovědět
před měs
Avatar uživatele J0x
J0x

V seznamu chybí Mosonmagyaróvár a taky by mě zajímalo, proč mi vždy najde jízdenku ne za 350, ale za 450 Kč. Jinak stránka je tady https://www.regiojet.cz/vylety-a....html#gyor a funguje fakt nějak blbě.

Odpovědět
před měs

Dobrý den, z Brna do Gyoru mi to dává za 450 Kč a 8.12.19 to nenašlo žádný spoj.

Odpovědět
před měs

Koukám na Hallstatt a vidím jen cestu tam. Cestu zpátky nemůžu nikde najít. Píšete, že je zpáteční automaticky v ceně, ale nikde nevidím, v kolik se zpátky odjíždí a v kolik je příjezd do Prahy.

Díky za odpověď

před měs

"Rádi bychom Vás informovali, že cena zahrnuje cestu tam a zpět. Plánovný odjezd z Hallstattu je v 17:00. Plánovaný návrat zpět do Prahy 23:00. Další informace o výletech naleznete zde.

Děkujeme a přejeme pěkný zbytek dne Team RegioJet."

- tohle je u vybraného data 7. 12. :)

před měs

Já to tam také nikde nevidím :( v jaké části rezervace to najdu?

Díky za info

před měs

Když si vyberete jednosmernou jízdenku, dejme tomu toho 7.12., zvolíte destinaci "hallstatt - výlety" a date vyhledat, tak se tahle hláška objeví červeným písmem nad tabulkou s výběrem jízdenky.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

ušetříš až 83%
To musíš vidět!
ušetříš až 49%
Hurá za zážitky!
ušetříš až 22%
Tam chceš!
ušetříš až 37%
Tam chceš!
4579 starších akcí
Zavřít boční panel
Česká republika

Malá země v srdci Evropy sousedící s Německem, Polskem, Slovenskem a Rakouskem. Pro mnoho turistů je Česká republika ještě stále jedním z členů Sovětského svazu, popřípadě si ji často pletou s Čečenskem, nebo jsou překvapeni, že už se nejmenuje Československo. Vítejte v Čechách.

Průvodce pro Česká republika

Zavřít boční panel
Maďarsko

To není jen guláš

Maďarská republika je středoevropský vnitrozemský stát, jehož sousedy jsou Slovensko, Ukrajina, Rumunsko, Srbsko, Chorvatsko, Slovinsko a Rakousko.

V Maďarsku se určitě nudit nebudete, na nepříliš velké rozloze nabízí nečekanou škálu příležitostí. Na své si přijde jak návštěvník historických památek, tak sportovně založený jedinec. Zklamán nebude ani vyznavač odpočinkově pojatého výletu za dobrým vínem nebo termálními prameny. Nepřestane vás udivovat, jak je tato geograficky blízká země v mnoha aspektech podobná té naší, a zároveň v jiných ohledech tak moc odlišná.

Průvodce pro Maďarsko

Zavřít boční panel
Česká republika

Malá země v srdci Evropy sousedící s Německem, Polskem, Slovenskem a Rakouskem. Pro mnoho turistů je Česká republika ještě stále jedním z členů Sovětského svazu, popřípadě si ji často pletou s Čečenskem, nebo jsou překvapeni, že už se nejmenuje Československo. Vítejte v Čechách.

Průvodce pro Česká republika

Zavřít boční panel
Rakousko

Ideální na víkend, ještě lepší na týden

Málokdo by nevěděl, kde leží Rakouská republika. Mimo České republiky a Slovenska sousedí na severu s Německem, na západě s Lichtenštejnskem a Švýcarskem, na jihu s Itálií a Slovinskem a na východě s Maďarskem.

Rakousko není jen Vídeň. Objevte nádherná jezera, překrásné hory, hrady, zámky a v neposlední řadě nespočet historických měst v čele s Grazem, Lincem a Salzburgem.

Země vás okouzlí i v čase vánočním, kdy se napříč celým Rakouskem konají vyhlášené a svařeným vínem provoněné vánoční trhy. Po Novém roce vyrazte do rakouských Alp na skvělé lyžování v místních lyžařských střediscích.

Průvodce pro Rakousko

Zavřít boční panel
Německo

Německo se nachází ve střední Evropě a sousedí s Francií, Lucemburskem, Belgií, Nizozemskem, Dánskem, Polskem, Švýcarskem, Českou republikou, Rakouskem a také se Severním a Baltským mořem. Německo je rozděleno na 16 spolkových zemí. Oficiální název země zní Spolková republika Německo.

První věc, která napadne většinu lidí, když se řekne Německo, je Adolf Hitler. Na druhou stranu Německo dalo světu množství významných osobností, které svět ovlivnily pozitivním způsobem, například Ludwiga van Beethovena (jeho klavírní koncert pro Elišku je geniální), Alberta Einsteina (pokud si odmyslíte tu atomovou bombu), Martina Luthera, Immanuela Kanta a řadu dalších.

Průvodce pro Německo