Jízdenky pro jednotlivce z ČR/SK do Polska nebo Vídně za 6 Kč.

Před 10 měs

Jak akci využít?

Po delší době přichází Polskibus s jízdenkami z Česka do Polska nebo Rakouska za ceny 1 zlotý / 6 korun za jednosměrnou jízdenku. Aktuálně jsou dostupné i jízdenky na víkendy, nerozmýšlejte se však dlouho, obvykle se vyprodává velmi rychle! Na většině tras je za 1 zlotý dostupné právě jedno místo, i při cestě ve dvou však fakticky zaplatíte jen za jednu jízdenku, 6 Kč se snad ani nedá počítat :)

  • Jízdenky za 6 Kč rezervujte na Polskibus >>
  • Cestovní období: březen až květen 2017
  • Cena zpáteční jízdenky se rovná 2 x 6 Kč, tedy 12 Kč
Dostupné trasy z ČR:
  • Praha – Vratislav – Lodž – Varšava
  • Praha – Vratislav – Poznaň – Gdaňsk
  • Praha – Brno – Katovice – Krakov – Varšava
  • Brno – Vídeň
Dostupné trasy ze Slovenska:
  • Vídeň – Bratislava – Katovice – Czestochowa – Varšava – Gdaňsk
  • Budapešť – Donovaly – Krakov – Kielce – Radom – Varšava

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

23 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele verlopa

Jestli dobře koukám, tak už je to všechno fuč že?

Avatar uživatele Martin Uher

Super Tip. Nakoupeno. V kombinaci s letenkami Ryanair sestavena cesta Praha->Wroclaw->Varšava->Gdansk->Varšava->Praha... vše za sympatických 950 Kč od 28.4. s návratem 2.5. :-) Kdyby měl někdo náhodou stejný plán, nebráním se společnosti :)

Avatar uživatele MarketF

Plán máš skvělej, nějaký kontakt na Tebe?

Avatar uživatele cifandra

Děkuji za tip. Ráno z Brna do Vídně a v podvečer zpět. Na otočku zpáteční za 100Kč. Navedou mě zkušení kde mám najít spoj z autobus. nádraží do centra? Když nepojedu taxi, tak na co nasednout?

Polskibus staví u hlavního nádraží, odkud přímo do centra na Stephansplatz dojedete metrem (červená linka U1) během 10 minut. Jízdenka stojí 2,20 €, resp 7,60 € celodenní na všechny druhy MHD.

Avatar uživatele cifandra

Díky a hodně zdaru na další akce... To jsem se ptal jen proto, kdyby jsem nechtěl těch 3,5 km pěšky ;-)

Avatar uživatele terc

Z minulé akce nabízím zpáteční jízdenku Praha-Krakow na víkend 3. 3. - 5. 3. (odjezd 9:40 a z Krakowa 11:20), který bohužel nebudu moci využít. Stála celkem 17 zl, za 100 Kč ho tak přenechám jinému cestovateli :). V případě zájmu prosím o zprávu na terc@centrum.cz, díky!

Avatar uživatele smajlica

Na Slovensku pribudlo nastupne miesto Donovaly :)

Avatar uživatele bianca7

Povedlo se nám koupit cestu pro jednoho do Krakova (tam i zpátky), akorát teď nerozumím těm cenám pokud chceme koupit cestu pro druhého. Je to z pondělí na úterý a když se dívám na jiné termíny, tak se ceny pohybují od 9-25 zlotých. Má to nějaké pravidlo? Že když počkáme, tak bude jízdenka levnější, nebo je to lepší koupit teď za 14 zlotých? A jsou nějak určena místa v autobuse, nebo je to podle toho, jak kdo přijde?

Určitě je lepší koupit co nejdřív, cena nižší nebude. Místa v autobuse určena nejsou, kdo dřív přijde, ten lépe sedí.

Avatar uživatele bianca7

Díky moc!

Praha - Poznaň a späť na tri dni za 2 zloté koncom apríla, ďakujem vám :)

Avatar uživatele Shurikprazak

Tak to je jasne. Listky jsou opracdu pro jednotlivce a pokud chcete cestovat ve dvou tak dalsi listek pro dalsi osobu bude drazsi ale cena je primerena. Chci ale zeptat - kdyz jsem dal do kosiku jeden listek za 1 zl tam a zpet pro sebe, a druhy listek za 29 zl tam a zpet pro spolucestujiciho ale jmeno tam zadal svoje - nebude-li problem ze listku koupil ja ale cestuje se mnou jina osoba, ji jmeno nikde neni uvedeno na listku. Nebude problem pri nastupu? Dekuji

Nene, problém nebude, taky mě to při mé první cestě s Polskibus překvapilo, ale jméno druhého pasažéra je zkrátka nezajímá :)

Avatar uživatele vlach.irena

super, za 2 zlotky jedu do Vídně a ani nevím odkud autobus v Brně odjíždí a kde ve Vídni zastavuje-potřebuji na letiště... Můžete mi poradit? Perfektní doplnění k letence z Vídně do USA, kterou jsem u vás koupila před pár měsíci za 12... Jen tak dál a budu víc ve světě než doma...

Zdravím, v Brně se jezdí ze Zvonařky a ve Vídni zastavuje u vlakového hlavního nádraží, odkud jezdí na letiště jednou za 30 minut vlak za 3,90 €.

Avatar uživatele kristyna.cizinska

Mně to našlo jen za 13 zlotých

Jízdenky jsou obvykle fuč během pár minut, ještě jich pár na jednotlivé termíny a trasy je. Každopádně i 13 zlotých je pěkná cena, nehledě na trasu.

Nemáte někdo zkušenost, jestli kontrolují kde vystupujete? Bus do Krakova stojí o půlku min než do Katowic...

Avatar uživatele dafsek

To by asi neměl být problém, nikdo tě v buse držet nemůže přece. Koukám, že podobnej fígl existuje i na trase Praha Wroclaw, když to koupiš do Leszna.

Avatar uživatele veru schl

Díky. Našli jsme i přímé spojení Praha - Krakow za 1 zlotku v květnu :)

Avatar uživatele Shurikprazak

JAky datum prosim? Ja to nemuzu najit

Avatar uživatele veru schl

12. - 14. 5. Ale byla tam opravdu jen jedna jizdenka za 1 zlotu. Druhou jsme kupovali ta klasických 14.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

S Regiojetem kamkoliv po Evropě (jen dnes)
-73 %

Všude dobře, co doma!

Černý pátek u Ryanairu aneb poslední místa v letadle po Evropě za extrémní ceny
-74 %
Mega akce

Tam to bude krásný!

Plavba lodí mezi Kanárskými ostrovy a Marokem včetně letenek a jídla
-28 %

To bude jízda!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Polsko  

Fénix, který povstal z popela

Polská republika je stát ležící ve střední Evropě, jež hraničí s Německem na západě, s Českou a Slovenskou republikou na jihu, Běloruskem a Ukrajinou na východě a s Litvou a Ruskem na severu.

Žádná jiná země nemá takovou minulost jako Polsko, během druhé světové války prakticky zmizelo z mapy a třetina obyvatelstva byla vyhlazena. Dnes je země hrdým a nezávislým členem Evropské unie, kde z většiny míst stále dýchá historie a kde si můžete vychutnat dobroty polské kuchyně. Polská krajina je stejně rozlehlá a nevšední jako historie země, můžete obdivovat pohyblivé písečné duny, zasněžené vrcholky Tater, ponořit se do temnot skutečného pralesa nebo relaxovat u Mazurských jezer. 

Průvodce pro Polsko

Zavřít
Ikona pinu
Rakousko  

Ideální na víkend, ještě lepší na týden

Málokdo by nevěděl, kde leží Rakouská republika. Mimo České republiky a Slovenska sousedí na severu s Německem, na západě s Lichtenštejnskem a Švýcarskem, na jihu s Itálií a Slovinskem a na východě s Maďarskem.

Rakousko není jen Vídeň. Objevte nádherná jezera, překrásné hory, hrady, zámky a v neposlední řadě nespočet historických měst v čele s Grazem, Lincem a Salzburgem.

Země vás okouzlí i v čase vánočním, kdy se napříč celým Rakouskem konají vyhlášené a svařeným vínem provoněné vánoční trhy. Po Novém roce vyrazte do rakouských Alp na skvělé lyžování v místních lyžařských střediscích.

Průvodce pro Rakousko