Jízdenky v sprnu z ČR do Záhřebu a Mariboru - 500 Kč.

Chorvatsko
Před 3 lety

Jak akci využít?

Nevadí-li vám noční jízda autobusy na jih Evropy, možná byste mohli využít skvělé příležitosti k jednodenní* návštěvě chorvatského Záhřebu nebo slovinského Mariboru. Autobusy odjíždí z Brna i Prahy v podvečer a příjezdem v brzkých hodinách - opačný směr je ve stejném rytmu.

* Ačkoliv je oficiální akce platná pouze pro data 13.-14.08., je možné koupit jízdenky s odjezdem 13.08. a libovolným návratem!

Autobusy Eurolines jsou mnohdy označovány za pohodlnější stroje než ty, které vlastní Student Agency. Co se prostoru na nohy a do stran týče, mohu pouze souhlasit. Díky noční jízdě byste tak neměli postrádat multimediální zábavní systémy.

Jízdní řád na trase Praha - Brno - Maribor - Záhřeb

Rozhodnete-li se pro jednodenní výlet, nezapomeňte vynechat v Záhřebu tzv. must-see, které se skládá z oblastí Horního a Dolního města. Zejména pak nejzajímavější stavbou je kostel Sv. Marka, který na své střeše nese symboly Chorvatska.

V případě týdenního pobytu se přesuňte k moři místními autobusy, které stojí okolo 250 Kč v jednom směru.

Průvodce destinacemi

Klikni na destinace a ponoř se do skvělých cestovatelských tipů

10 komentářů

Avatar uživatele pribylova.alca

Chtěla jsem si objednat jízdenky s odjezdem 13.8. a návratem 14.8., ale lze pouze zakoupit jízdenku do Maribor/Záhřeb 13.8. a zpáteční jízdenku už lze koupit pouze v pozdějším datu (od 21.8.). Není to zvláštní že by měli vyprodané jízdenky zpět do ČR, když jízdenky s odjezdem 13.8. jsou stále v prodeji? :D Díky

Tak teď jsem z toho taky jelen... :D

Avatar uživatele foto

Tak ty busy nejsou jen pro Čechy. I Slovinci mohou zatoužit navštívit Prahu. ;)

Avatar uživatele Shurikprazak

Dekuji Poridil jsem jizdenku do Zagrebu ale vsichni rikaji ze neni tam co delat, maximalne desitek fotek ( Prave tam pojedu a podivam se na to

Každé město má svou jedinečnou atmosféru, která stojí za to zažít, i kdyby to mělo být jen jednou ;)

Avatar uživatele gervais

mně se záhřeb líbí a to jsem tam byl na 14denním pobytu. Můžeš jet na výlet do Samoboru nebo Varaždinu, vylézt na horu Sljeme atd.

Avatar uživatele j4n.pr0

Zahreb je velmi velmi pekne mesto! A ked nic ine, pozrel by som okolite kopce a vyhlad z nich :)

Avatar uživatele vanikka22

Není. Spojeni později v srpnu jsou v promu za 770.

Avatar uživatele vanikka22

Zdá se, že promo je pryč.

Avatar uživatele sazina

Perfektní díky! Pro ty, co cestují s Eurolines poprvé bych tu ráda připomněla, že každá e-ticket musí být na samostatném papíru (ne oboustranný tisk). Já jen že pak v zahraničí shánět, kde znovu tisknout papír s e-ticket pro zpáteční cestu, nemusí být zrovna zábava.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)