Zlatni Rat

Letenky do Chorvatska

Na jaká letiště se létá?

V Chorvatsku najdete 8 mezinárodních letišť. Průvodce s praktickými tipy nejen ohledně veřejné dopravy si můžete přečíst zde: Letiště v Chorvatsku

Další často kladené otázky

Kolik běžně stojí zpáteční letenky do Chorvatska?

Letenky do Chorvatska jsou spíše záležitostí cestovních kanceláří a tak nabídka není příliš pestrá. Je také hodně důležité, kam do Chorvatska chcete letět.

Zatímco zpáteční letenky do Záhřebu stojí obvykle 3,5–4 tisíce korun, tak do destinací při pobřeží je z Prahy seženete od 3 500 Kč výše, s výjimkou Zadaru, kam se dají pořídit levněji, zejména mimo sezonu.

Konkrétně se k jednotlivým destinacím dozvíte praktické tipy na stránkách jako letenky do Záhřebu, letenky do Splitu, letenky do Zadaru, letenky do Dubrovníku, letenky do Puly či letenky do Rijeky.

Kde koupit nejlevnější letenky do Chorvatska?

U nákupu letenek do Chorvatska nejprve doporučuji použít náš vyhledávač letenek, který srovná jak ceny přímých letů, tak i těch s přestupem. Zejména u letů s Croatia Airlines dosáhnete na nízké ceny a krátké hodinové přestupy.

Výslednou cenu můžete srovnat s cenami na webu leteckých společností jako csa.cz, croatiaairlines.com, lot.com či austrian.com. U letů s nízkonákladovkami najdete nejlepší cenu vždy na jejich webu: wizzair.com a ryanair.com.

Kdy jsou letenky do Chorvatska nejlevnější?

Krátká sezóna v Chorvatsku nedává příliš prostoru k flexibilitě, proto také počítejte s nejdražšími letenkami od konce června po začátek září. Levnější lety budou před a po letních prázdninách.

Ideální čas k nákupu je 3–6 měsíců před odletem v letní sezóně.

Jaké letecké společnosti létají bez přestupu do Chorvatska?

Letenky do Chorvatska nemá příliš význam kupovat jinak, než na přímých letech. Využít proto můžete nabídky následujících aerolinií z těchto letišť:

  • z Prahy: Záhřeb (Croatia Airlines), Split (Croatia Airlines a Smartwings), Dubrovnik (Smartwings) a Zadar (Ryanair)
  • z Vídně: Záhřeb (Austrian a Croatia Airlines), Dubrovnik (Ryanair, Wizz Air, Austrian), Pula (Ryanair), Split (Wizz Air, Austrian a Croatia Airlines) a Zadar (Ryanair, Austrian)
  • z Krakova: Dubrovník (LOT), Split (Wizz Air) a Zadar (Ryanair)
  • z Katovic: Split (Wizz Air)
  • z Wroclawi: Split (Wizz Air)

Jak dlouho se letí do Chorvatska?

Doba letu do Chorvatska je mezi 1,5 až 2 hodinami u přímých letů.

Akční nabídky

Poznej svět za zlomek ceny. Denně pro tebe hledáme akční a chybné tarify prodejců