Kampánie: letenky z Prahy do podzimní Neapole - 1.058 Kč.

Před 2 lety

Jak akci využít?

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

8 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele pmlejnek

před týdnem jsme se vrátili z Neapole • Artecard Napoli na 3 dny (21e) – 3 vstupy zdarma do památek v Neapoli a do dalších 50% sleva, součástí je městská MHD v Neapoli (http://www.campaniartecard.it/artecard_Napoli.cfm) • Campania card na 3 dny (32e) -2 vstupy zdarma do památek v Kampánii a do dalších 50% sleva, součástí je MHD v Neapoli a doprava po Kampánii prostřednictvím Unico Campania (http://www.campaniartecard.it/artecard_Regione.cfm) • Campania card na 7 dní (34e) – 5 vstupů zdarma do významných budov v Kampánii a do dalších 50% sleva, doprava není součástí karty (http://www.campaniartecard.it/artecard_Regione.cfm) Vstup zdarma záleží je do Vámi vybraných památek ze seznamu. Campania card neplatí na vstup na Vesuv a do Pompejí je doplatek 2e/os.

Avatar uživatele Miroslav Kubů

Nám se vyplatila artecard, krom mhd v Neapoli a Circumvesuviana se s ní dá cestovat i dál ze Sorrenta kolem pobřeží Amalfi, kde jsou jinak autobusy dost drahé. Navíc jen vstupné do Pompejí je díky ní o 9€ nižší, takže ani nemusíte vidět mraky památek, aby se vyplatila.

Avatar uživatele alena.radvanova

Myslím, že 3 denní jízdenka Unicocampania 3T za 20 € už neexistuje. Od ledna došlo ke změnám. Marně jsem ji v dubnu hledala a z Neapole mi odpověděli, že už není.Ostatní platí včetně hotelu Ideal, který jsme také vyzkoušeli.

Nějaká alternativa k dopravě, nevíš?

Avatar uživatele prokes

Ta alternativa mě taky zajímá, to je docela škoda totiž...

Avatar uživatele Miroslav Kubů

Zkuste Arte Card, funguje stejně a stačí vidět Pompeje + 1 až 2 další památky a smaže se i ten rozdíl 12€.

Avatar uživatele pbrtinsky

Artecard Napoli funguje na Unicocampania public systém, tedy veškeré městská doprava v Neapoli, včetně lanovek, vlaku Curcumvesiana a pokud se pamatuji, tak jsme s ní jeli do Sorenta, takže i Pompeje a také do Reggia Caserta. Fungovala také na autobus z letiště, ale použili jsme jen při návratu, protože jsem ji vyzvedával na Statione Centrale v infocentru, dá se koupi předem http://www.campaniartecard.it/artecard_Napoli.cfm

Avatar uživatele norbic

přesně jsou 2 druhy artecard, pouze Neapol a celá Kampanie, myslím cca 32 ěček. Tý 3T je škoda, používal jsem jí vždy, platila i na Ischii + bus na Vesuv, ale je zrušená. Jinak Unicocampania zahrnuje i busy Sita, příměstské vlaky Cumana a Circumflegrea a vlaky Trenitalia po Campanii (např i Paestum)

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Z Prahy do Gruzie, Íránu, Kuvajtu a dalších se 40% slevou Pegasus Airlines
-41 %

A už tam budem?

Na víkend do Francie či Benátek
-70 %

Hurá za zážitky!

Prodloužené víkendy v Miláně nebo Londýně z Ostravy
-48 %

To budou fotky!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Itálie  

Země ve tvaru dámské kozačky

Itálie se nachází na jihu Evropy, na Apeninském poloostrově. Na severu hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Na území Itálie se nachází dva samostatné státy, San Marino a Vatikán.

Stačí se jen rozhodnout, jestli vás více lákají hory, letní dovolená u moře, zimní sporty, aktivní dovolená, jezera, pevnina, ostrovy, městská turistika, památky, gastroturistika, agriturismus nebo třeba přírodní parky. Itálie je pro cestovatele země zaslíbená a nabízí vám celou škálu možností, jak cestu pojmout. Jeden den tak můžete zdolat nejvyšší horu Evropy, druhý den si dávat výtečné plody moře na pláži a třetí den u sklenky vína obdivovat nádhernou architekturu. Není náhoda, že se v Itálii nachází nejvíce památek světového dědictví UNESCO (aktuálně 51).

Průvodce pro Itálie