Mapa

Kanada+USA: letenky do Toronta a New Yorku - 10.113 Kč.

32 komentářů
2014-05-21T08:09:51+02:00

O akci

Pro cestovatele, kteří mají v plánu navštívit východ Severní Ameriky a nechtějí se omezit jen na jednu destinaci, je k dispozici tarif British Airways se sympatickým směrováním, které dovolí navštívit jak New York, tak i Toronto, jehož hlavní devizou jsou známé a monumentální Niagarské vodopády.

Letenku z Prahy do Toronta s návratem z New Yorku do Vídně pořídíte za cenu mírně přes 10 tisíc. Přesun mezi Torontem a New Yorkem je na vás. Můžete využít např. přímého autobusového spojení s Megabus, který nabízí v předprodeji jízdenky od 1 $, avšak ani standardní cena za jízdenku není nijak závratná: 37 $ / 750 Kč.

Nedaří se najít termín? Pomůžeme vám – stačí napsat do komentáře pod příspěvkem (zkuste nejprve zvolit termín sami, variant je mnoho!).

Kde se ubytovat v New Yorku

Hledáte-li ideální a cenově dostupnou lokalitu k ubytování v New Yorku, Dave i já vám můžeme z vlastních zkušeností doporučit jedině Queens. Queens je naprosto bezpečný, hotely jsou situovány poblíž stanic metra, taktéž z Queensu vede přímá linka na stanici Jamaica, odkud je přípoj na AirTran na všechny terminály letiště JFK. Pokud je váš odlet z letiště La Guardia, budete to mít ještě blíže. Z Queensu dojedete na Times Square za 15 minut.

Doporučujeme (navštívené) hotely Best Western Plaza, Sleep Inn či Ramada Long Island City, taktéž si se poohlédněte po ubytování v soukromí.

Nezapomeňte taktéž na ubytování v Kanadě, ať už v samotném Torontu či poblíž Niagarských vodopádů.

[start][odlet]Praha[/odlet][prilet]Vídeň[/prilet][zeme]USA[/zeme][zeme]Kanada[/zeme][mezikrok][prg][vie][usa][can][konec]

Avatar uživatele
Lukáš Horák
naposledy aktualizováno 2014-05-21T08:09:51+02:00

32 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce