Španělsko - Valencia

Kanárské ostrovy z Lipska i na Vánoce od 1.625 Kč.

13 komentářů
2016-11-24T11:21:41+01:00

O akci

Letošní ceny letenek na Kanárské ostrovy trhají rekordy a i když to pomalu začíná být obehraná písnička, je škoda takové příležitosti nevyužít. Německá letecká společnost Condor přichází s prosincovými letenkami na ostrovy Fuerteventura od 60 € / 1.625 Kč a Gran Canaria od 70 € / 1.895 Kč. Za uvedenou cenu je k dispozici i vánoční termín na Fuerteventuru v čase 20. - 27.12., na Gran Canarii se pak přes Vánoce dostanete za stále pěkných 80 €.

  • Lipsko – Fuerteventura od 60 € / 1.625 Kč rezervuj na Condor.com >>
  • Lipsko – Gran Canaria od 70 € / 1.895 Kč rezervuj na Condor.com >>
  • Cestovní období: prosinec 2016
  • Platí do vyprodání míst
V ceně letenky je příruční zavazadlo velikosti 55 x 40 x 20 cm a váze do 6 kg.

Ubytování a doprava

Běžné hotely nebo apartmány na Tenerife nebo Fuerteventuře v prosincových termínech bez problémů pořídíte kolem 1.000 Kč za dvoulůžkový pokoj. Nejlepším způsobem poznávání ostrovů bude určitě půjčení auta, které vám zároveň i velmi usnadní výběr vhodného a levného ubytování. Běžná cena půjčovného se pohybuje kolem 40 € na den. Využít ale můžete i poměrně kvalitní a husté autobusové dopravy, i když se zdaleka nedostanete na všechna zajímavá místa.

Jak do Lipska?

Vzhledem k večerním příletům z Kanárů bude zdaleka nejlepší variantou cesta autem. Zdarma můžete zaparkovat na parkovišti P+R u výstaviště „P+R Leipziger Messe“, které je příhodně umístěno u stanice S-Bahnu směr letiště, cesta zabere necelých 10 minut a jízdenka stojí 4,50 €.

Alternativně můžete využít služeb Flixbusu (od 480 Kč za jednu cestu) a při cestě na zpět přenocovat v Lipsku a využít čas k prohlídce města a předvánočních trhů. Ubytování v Lipsku seženete pro dvě osoby okolo 1.000 Kč.

Avatar uživatele
Kryštof Hájek
naposledy aktualizováno 2016-11-24T12:21:41+01:00

13 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele eubomir89
eubomir89
před 6 lety

je nevyhnuté mať na požičanie auta kreditnú kartu? nie je nejaký spôsob, kde by postačovala aj debetná karta? na nejakom blogu som čítal že vraj priamo na mieste pri požičaní postačuje aj platba debetnou. diky za radu

Avatar uživatele lukas_5
lukas_5
před 6 lety

Skutečně záleží na tom, kterou půjčovnu si vybereš. Kreditní kartu nebudou chtít třeba u http://www.autospluscar.com/ nebo http://www.autoreisen.es/. Jakmile zabrousíš do nadnárodního řetězce (Hertz, Avis apod.), bez kreditky se neobejdeš.

Coinneach
před 6 lety

Pro nás Slezany a Moráváky je lepší akce Eurowings na letech z Vídně. Díky cestujlevne.cz mám letenky na Fuerteventuru pro celou rodinu za pár kaček:)

Avatar uživatele info_14
info_14
před 6 lety

zdravim. je nejaka finta jak koupit 4 letenky, ale pouze 2 s 20kg kufrem?

Avatar uživatele
Tomáš _10
před 6 lety

Pokud vím, zavazadalo lze zakoupit i později a to klidně i k jedné letence (a dokonce i pouze jedním směrem), letíme 9.12. na Fuerteventuru s Condorem a ukazuje mi to 29 EUR za velké zavazadlo a jeden směr.

Avatar uživatele Pavel Raušer
Pavel Raušer
před 6 lety

Extra zavazadlo jsem taky koupil za těch 30 euro na zpáteční cestu. Je škoda že to jinak nejde udělat. Jedině koupit jednu letenku ze čtyř extra se zavazadlem, kde potom stojí jen o 20euro víc

Avatar uživatele Radi
Radi
před 6 lety

Ahoj, s přítelem letíme 13.12. z Lipska na Fuerteventuru. Jedeme autem Brno - Lipsko (12.12.) kdyby měl někdo zájem o spolujízdu, máme 2 místa volne :) rkoniarova@seznam.cz

Avatar uživatele Pavel Raušer
Pavel Raušer
před 6 lety

Škoda, že neletíte 11.prosince, bysme letěli společným letadlem ☺️ My teda jedeme den předem už v sobotu po obědě. Večer zajdeme do IKEA na moje oblíbené masové kuličky a pak se podívat na vánoční trhy v Lipsku a v neděli pak odlet.

Avatar uživatele rendyk
rendyk
před 6 lety

Z autopůjčoven doporučuji z předchozí vlastní zkušenosti kanárskou AutosPlusCar, auto rezervováno na celý týden v březenu 2017 za 90 euro.

Avatar uživatele sdm
sdm
před 6 lety

tady vychazi taky velmi levne pujceni auta na kanarech http://www.autopujcovnalevne.cz/

Avatar uživatele vasek.nedoma
vasek.nedoma
před 6 lety

To už tu bylo, ne?

Avatar uživatele
Kryštof Hájek
před 6 lety

Akce se průběžně opakují. Byly zde vánoční termíny na jiné Kanárské ostrovy (tuším Tenerife).

Avatar uživatele Pavel Raušer
Pavel Raušer
před 6 lety

Jj, já koupil Tenerife od 10.12. To je takovy nejvíc turisticky zajímavý ostrov, ale ostatní bych chtěl taky projet.

Další akce