Kanárské ostrovy z Lipska i na Vánoce od 1.625 Kč.

Před rokem

Jak akci využít?

Letošní ceny letenek na Kanárské ostrovy trhají rekordy a i když to pomalu začíná být obehraná písnička, je škoda takové příležitosti nevyužít. Německá letecká společnost Condor přichází s prosincovými letenkami na ostrovy Fuerteventura od 60 € / 1.625 Kč a Gran Canaria od 70 € / 1.895 Kč. Za uvedenou cenu je k dispozici i vánoční termín na Fuerteventuru v čase 20. - 27.12., na Gran Canarii se pak přes Vánoce dostanete za stále pěkných 80 €.

  • Lipsko – Fuerteventura od 60 € / 1.625 Kč rezervuj na Condor.com >>
  • Lipsko – Gran Canaria od 70 € / 1.895 Kč rezervuj na Condor.com >>
  • Cestovní období: prosinec 2016
  • Platí do vyprodání míst
V ceně letenky je příruční zavazadlo velikosti 55 x 40 x 20 cm a váze do 6 kg.

Ubytování a doprava

Běžné hotely nebo apartmány na Tenerife nebo Fuerteventuře v prosincových termínech bez problémů pořídíte kolem 1.000 Kč za dvoulůžkový pokoj. Nejlepším způsobem poznávání ostrovů bude určitě půjčení auta, které vám zároveň i velmi usnadní výběr vhodného a levného ubytování. Běžná cena půjčovného se pohybuje kolem 40 € na den. Využít ale můžete i poměrně kvalitní a husté autobusové dopravy, i když se zdaleka nedostanete na všechna zajímavá místa.

Jak do Lipska?

Vzhledem k večerním příletům z Kanárů bude zdaleka nejlepší variantou cesta autem. Zdarma můžete zaparkovat na parkovišti P+R u výstaviště „P+R Leipziger Messe“, které je příhodně umístěno u stanice S-Bahnu směr letiště, cesta zabere necelých 10 minut a jízdenka stojí 4,50 €.

Alternativně můžete využít služeb Flixbusu (od 480 Kč za jednu cestu) a při cestě na zpět přenocovat v Lipsku a využít čas k prohlídce města a předvánočních trhů. Ubytování v Lipsku seženete pro dvě osoby okolo 1.000 Kč.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

13 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele eubomir89

je nevyhnuté mať na požičanie auta kreditnú kartu? nie je nejaký spôsob, kde by postačovala aj debetná karta? na nejakom blogu som čítal že vraj priamo na mieste pri požičaní postačuje aj platba debetnou. diky za radu

Avatar uživatele lukas

Skutečně záleží na tom, kterou půjčovnu si vybereš. Kreditní kartu nebudou chtít třeba u http://www.autospluscar.com/ nebo http://www.autoreisen.es/. Jakmile zabrousíš do nadnárodního řetězce (Hertz, Avis apod.), bez kreditky se neobejdeš.

Pro nás Slezany a Moráváky je lepší akce Eurowings na letech z Vídně. Díky cestujlevne.cz mám letenky na Fuerteventuru pro celou rodinu za pár kaček:)

Avatar uživatele info

zdravim. je nejaka finta jak koupit 4 letenky, ale pouze 2 s 20kg kufrem?

Avatar uživatele tomas

Pokud vím, zavazadalo lze zakoupit i později a to klidně i k jedné letence (a dokonce i pouze jedním směrem), letíme 9.12. na Fuerteventuru s Condorem a ukazuje mi to 29 EUR za velké zavazadlo a jeden směr.

Avatar uživatele Pavel Raušer

Extra zavazadlo jsem taky koupil za těch 30 euro na zpáteční cestu. Je škoda že to jinak nejde udělat. Jedině koupit jednu letenku ze čtyř extra se zavazadlem, kde potom stojí jen o 20euro víc

Avatar uživatele rkoniarova

Ahoj, s přítelem letíme 13.12. z Lipska na Fuerteventuru. Jedeme autem Brno - Lipsko (12.12.) kdyby měl někdo zájem o spolujízdu, máme 2 místa volne :) rkoniarova@seznam.cz

Avatar uživatele Pavel Raušer

Škoda, že neletíte 11.prosince, bysme letěli společným letadlem ☺️ My teda jedeme den předem už v sobotu po obědě. Večer zajdeme do IKEA na moje oblíbené masové kuličky a pak se podívat na vánoční trhy v Lipsku a v neděli pak odlet.

Avatar uživatele rendyk

Z autopůjčoven doporučuji z předchozí vlastní zkušenosti kanárskou AutosPlusCar, auto rezervováno na celý týden v březenu 2017 za 90 euro.

Avatar uživatele sdm

tady vychazi taky velmi levne pujceni auta na kanarech http://www.autopujcovnalevne.cz/

Avatar uživatele vasek.nedoma

To už tu bylo, ne?

Akce se průběžně opakují. Byly zde vánoční termíny na jiné Kanárské ostrovy (tuším Tenerife).

Avatar uživatele Pavel Raušer

Jj, já koupil Tenerife od 10.12. To je takovy nejvíc turisticky zajímavý ostrov, ale ostatní bych chtěl taky projet.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Na safari do JAR nejen do Krugerova národního parku
-31 %

Všude dobře, co doma!

Přímé lety z Vídně za teplem Kanárských ostrovů
-49 %

Všude dobře, co doma!

Low-cost lety v sezoně z Drážďan/Vídně do kubánského Varadera
-35 %

A už tam budem?

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Španělsko  

Země slunce a dobrého jídla

Španělské království se nachází na Pyrenejském poloostrově. Na západní straně sousedí s Portugalskem, na severu hraničí s Francií a Andorou a na jihu s Gibraltarem. Ke Španělsku také patří Kanárské ostrovy, které leží v Atlantickém oceánu, a Baleárské ostrovy ve Středozemním moři. Španělsko omývá z východu Středozemní moře, Atlantský oceán ze západu a na severu se nachází Biskajský záliv.

Španělsko je země dobrého jídla, pití a především hřejivého slunce. Za teplem se zde člověk může vydat kdykoli díky Kanárským ostrovům, kde je teplo opravdu pořád.

Průvodce pro Španělsko