Španělsko - Valencia

Kanárské ostrovy: z Prahy na Fuerteventuru - 5.314 Kč.

6 komentářů
2014-02-04T16:29:17+01:00

O akci

Blankytně modré moře, nejkrásnější a nekonečně dlouhé pláže, na kterých si každý najde své soukromé místo, okouzlující hornaté vnitrozemí, naprostá oáza klidu a pohody, to je Fuerteventura.

Na druhý největší z Kanárských ostrovů se můžete vydat z Prahy za cenu méně obvyklou, zpáteční letenka s přestupy v Amsterdamu na křídlech společnosti KLM vás vyjde na 5.314 Kč. Většina termínů v této ceně zahrnuje stopover v Amsterdamu přes noc, který jistě vybídne ke krátké návštěvě města. Letenky za vyšší cenu mohou být s přestupy v jednom dni.

Letenka zahrnuje přepravu příručních zavazadel: 1. zavazadlo max. 55 × 25 × 35 cm, 2. např. kabelka, brašna na notebook nebo menší batoh. Obojí musí být do hmotnosti 12 kg.

Změnu data a počtu cestujících provedete kliknutím na Nové hledání, využít můžete tento návod.

Ubytování na ostrově

Nabídka ubytování na ostrově je velice široká a poměrně levná, je jen na Vás, ve kterém koutu ostrova složíte hlavu. Jen pro zajímavost, za týdenní pobyt ve dvoulůžkovém pokoji zaplatíte částku kolem čtyř tisíc.

Pokud dáváte přednost ubytování s all inclusive, pak hledejte na portálu lowcostholidays.de

Pronájem automobilu

Chcete-li projet ostrov křížem krážem, určitě zvažte vypůjčení auta na letišti. Pronájmy vozů na Kanárských ostrovech patří mezi jedny z nejlevnějších v Evropě. Automobil si na Fuerteventuře vypůjčíte za cenu od 300 Kč na den.

Na Kanárských ostrovech jsou pohonné hmoty levnější než v kontinentální Evropě, cena za jeden litr Naturalu 95 se pohybuje kolem částky 1,1 EUR! Aktuální ceny pohonných hmot na mapě.

Avatar uživatele
Lukáš Horák
naposledy aktualizováno 2014-02-04T16:29:17+01:00

6 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele Ales.krc
Ales.krc
před 9 lety

To je bordel !!!!!!!!!!!!

Avatar uživatele
Marek Jelínek
před 9 lety

Je to docela bordel, jelikož já tuhle letenku kupoval již před měsícem :D

Avatar uživatele
David Eiselt
před 9 lety

Vendula + al4: Mockrát děkuji za informaci.. Již jsem Vám psal na e-mail ;) Osobně musím říct, že tohle vidím poprvé, navíc tarif nebyl nikterak extra výhodný na to, aby musel být takto zrušen. Respektive se netvářil jako chybný - ve srovnání s Amerikou.

Avatar uživatele
David Eiselt
před 9 lety

Pokud by chtěl někdo prubnout i rezervační systém klm.com, tak letenky tam vidím také...

Avatar uživatele petr.cakovsky
petr.cakovsky
před 9 lety

Nizozemská společnost všechny lety zrušila, i když již byly zarezervovány, tak je ruší. A když se zeptáte na přecenění, tak to vyskočí cca na 30 tis. za jednoho člověka.

Avatar uživatele vendula.badrova
vendula.badrova
před 9 lety

Tak holt konec... To bylo rychlé. Společnost plošně zrušila tarif.

Další akce