Kanárské ostrovy: z Prahy na Fuerteventuru - 5.314 Kč.

Španělsko
Před 3 lety

Jak akci využít?

Blankytně modré moře, nejkrásnější a nekonečně dlouhé pláže, na kterých si každý najde své soukromé místo, okouzlující hornaté vnitrozemí, naprostá oáza klidu a pohody, to je Fuerteventura.

Na druhý největší z Kanárských ostrovů se můžete vydat z Prahy za cenu méně obvyklou, zpáteční letenka s přestupy v Amsterdamu na křídlech společnosti KLM vás vyjde na 5.314 Kč. Většina termínů v této ceně zahrnuje stopover v Amsterdamu přes noc, který jistě vybídne ke krátké návštěvě města. Letenky za vyšší cenu mohou být s přestupy v jednom dni.

Letenka zahrnuje přepravu příručních zavazadel: 1. zavazadlo max. 55 × 25 × 35 cm, 2. např. kabelka, brašna na notebook nebo menší batoh. Obojí musí být do hmotnosti 12 kg.

Změnu data a počtu cestujících provedete kliknutím na Nové hledání, využít můžete tento návod.

Ubytování na ostrově

Nabídka ubytování na ostrově je velice široká a poměrně levná, je jen na Vás, ve kterém koutu ostrova složíte hlavu. Jen pro zajímavost, za týdenní pobyt ve dvoulůžkovém pokoji zaplatíte částku kolem čtyř tisíc.

Pokud dáváte přednost ubytování s all inclusive, pak hledejte na portálu lowcostholidays.de

Pronájem automobilu

Chcete-li projet ostrov křížem krážem, určitě zvažte vypůjčení auta na letišti. Pronájmy vozů na Kanárských ostrovech patří mezi jedny z nejlevnějších v Evropě. Automobil si na Fuerteventuře vypůjčíte za cenu od 300 Kč na den.

Na Kanárských ostrovech jsou pohonné hmoty levnější než v kontinentální Evropě, cena za jeden litr Naturalu 95 se pohybuje kolem částky 1,1 EUR! Aktuální ceny pohonných hmot na mapě.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

6 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele Ales.krc

To je bordel !!!!!!!!!!!!

Avatar uživatele marcelo66

Je to docela bordel, jelikož já tuhle letenku kupoval již před měsícem :D

Vendula + al4: Mockrát děkuji za informaci.. Již jsem Vám psal na e-mail ;) Osobně musím říct, že tohle vidím poprvé, navíc tarif nebyl nikterak extra výhodný na to, aby musel být takto zrušen. Respektive se netvářil jako chybný - ve srovnání s Amerikou.

Pokud by chtěl někdo prubnout i rezervační systém klm.com, tak letenky tam vidím také...

Avatar uživatele petr.cakovsky

Nizozemská společnost všechny lety zrušila, i když již byly zarezervovány, tak je ruší. A když se zeptáte na přecenění, tak to vyskočí cca na 30 tis. za jednoho člověka.

Avatar uživatele vendula.badrova

Tak holt konec... To bylo rychlé. Společnost plošně zrušila tarif.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)