Blue Sea Interpalace

Kanáry přes CK na týden do 4* s polopenzí. Zájezd od 8 990 Kč

3 komentáře
2021-05-26T15:07:00+02:00

O akci

Prodat místa za každou cenu. Tak zní heslo cestovních kanceláří v letošní sezoně. Zájezdy k moři můžete v současných dnech zakoupit opravdu za směšné ceny a s blížícími se termíny odletu stále klesají. Třeba týdenní zájezd na Kanárské ostrovy s odletem 31.5. zakoupíte za 8 990 Kč, a to s pobytem v 4* hotelu Blue Sea Interpalace včetně polopenze. All-inclusive vás vyjde jen o dva tisíce na osobu dráž.

Nabídku dalších hotelů od 8 990 Kč s polopenzí najdete zde.

Vstup na Kanárské ostrovy

Při současných podmínkách musíte mít před odletem do Španělska PCR test. Pro návrat je nutné se nechat testovat antigenním testem (zařídí CK na hotelu za cca 500 Kč), nebo mít platné očkování (alespoň 22 dní po první dávce) či prodělání nemoci Covid-19.

Pokud jste očkováni a nechcete řešit PCR test, rezervujte si zájezd o týden později s odletem 7. června. To je totiž termín, kdy vám do Španělska postačí jen potvrzení o očkování.

  • Ušetříš až 40 % oproti obvyklé ceně 15 000 Kč

Kde koupit

4 hvězdičky
Polopenze
Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2021-05-26T14:50:06+02:00

3 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele smith007
smith007
před 2 lety

Ahoj, řeším podobný problém jako Zuzka. Na konci června se vracíme z Tenerife přes Berlín a pak autem Česka. Nikde jsme nedohledali, jestli jsou speciální podmínky v Německu pro transit, nebo musíme mít z Kanárů test i pro cestu domů.

No a na Tenerife jsme zase nenašli odběrné místo, kde bychom si zarezervovali termín.

Moc díky za jakékoliv rady!

Avatar uživatele
Zuzana Bucharova
před 2 lety

Dobrý den. Vracíme se z Tenerife zpět do Katowic. je pro tranzit dostačující potvrzení o prodělane nemoci nebo je nutný test? Na stránkách polska jsou dost zmatené info. Mám o vánocích prodělany covid a 21 dnů po první dávce. Děkuji za odpověď.

Avatar uživatele
David Eiselt
před 2 lety

Pro transit nemusíte nic řešit :) a řekl bych, že i ten návrat do ČR půjde uhrát na to očkování.

Další akce