Svatý Martin

Nizozemské Antily přes celou hlavní sezonu z Amsterdamu za 10.986 Kč.

7 komentářů
2016-08-23T16:57:15+02:00

O akci

Nizozemská pobočka společnosti TUIfly přichází s velmi atraktivními cenami do tří zámořských nizozemských území "ABC", nebo-li Arubu, Bonaire a Curacao. Na ostrovech se můžeme vykoupat v průzračném Karibiku nebo pozorovat jednu z největších oblastí na světě, kde volně žijí plameňáci. U všech destinací se cena pohybuje okolo 11.000 Kč, rozdíly mezi jednotlivými ostrovy jsou v rámci desetikorun. Termínů je zatím velké množství od listopadu 2016 do března 2017, kromě Vánoc.

I po započtení cesty z Česka a okolí do Amsterdamu bude celková cena stále poloviční oproti normálnímu stavu.

  • Cestovní období listopad 2016 až březen 2017 (kromě Vánoc a Nového roku),
  • Platí do vyprodání míst.
V ceně letenky je jedno příruční zavazadlo o rozměrech 55 x 40 x 20 cm plus brašna na notebook, což nám na letní dovolenou v Karibiku bude bohatě stačit. Pokud přesto budeme potřebovat větší odbavené zavazadlo, zaplatíme navíc 40 €.

Do Amsterdamu

Pro cesty do Amsterdamu můžeme zvolit easyJet z Prahy nebo Vídně, zpáteční letenky se pohybují od 1.400 Kč, tento způsob je ideální k návštěvě města, na cestě tam totiž lety easyJetu nenavazují na odlety do Karibiku.

Chceme-li letět bez zastávky v Amsterdamu, využijeme početné spojení společností KLM nebo ČSA od 2.864 Kč (rezervuj >>).

Obyvatelé Brna a okolí můžou využít také linku Wizzairu do Eindhovenu, ceny aktuálně začínají na 570 Kč za zpáteční letenku.

Před cestou

Nizozemské Antily jsou sice autonomním územím Nizozemska, nejsou však součástí EU a pro cesty tak budeme potřebovat cestovní pas.

Ubytování

Ceny ubytování se pohybují na standardní západní úrovni, tj. zhruba od 1.000 Kč za dvoulůžkový pokoj na noc v jednodušších hotelích a cca od 1.500 Kč v atraktivnějších lokalitách.

Kryštof Hájek
naposledy aktualizováno 2016-08-23T16:57:15+02:00

7 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele taborsky.k
taborsky.k
před 7 lety

Super,díky moc. Letíme na Bonaire v lednu.

Avatar uživatele
Zdeněk
před 6 lety

Prosím o informaci, jaké tam bylo v lednu počasí a jaká byla voda. Moc díky!

Avatar uživatele pessinger
pessinger
před 7 lety

Dik za tip, rezervován Sv.Martin přes Vás odkaz. Jen jeden dotaz. Při rezervaci letenek mi to nenabídlo možnost pojištění storna v případě nemoci a také mi to nenabídlo možnost přikoupit jedno odbarvené zavazadlo. Dají se tyto služby dokoupit dodatečně ? Díky za informace. Martin

Avatar uživatele
David Eiselt
před 7 lety

Ahoj Martine, zavazadla bys měl přidat zde https://flightextras.thomson.co.uk/ S tím pojištěním to prověřím, nevím proč to vypadlo.

Avatar uživatele pessinger
pessinger
před 7 lety

Dave díky, po rezervaci a platbě letenek jsem volal na Student Agendy, paní mi to sjednala dodatečně, ohledně zavazadla dík za odkaz. Martin

Avatar uživatele julian
julian
před 7 lety

Děkuji za typ, vypadá to že již po třetí využijeme exotiku :-) ale jak tady uvádíte že je to s návazností letu KLM nebo CSA, vzdyt to nevychází? Zpáteční cestu s KLM chápu to je v poho ale let tam? v 8:15 v Amsterdamu a letí to na Arubu v 8:55? to nám asi nepočkají né? nevíte někdo prosím? děkuji

Avatar uživatele
David Eiselt
před 7 lety

Ne Martine, vždy si nechte alespoň 2 hodiny na nenávazný let. V tomto ranním odletu je nutné počítat s příletem předchozí den.

Další akce