Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Nizozemská pobočka společnosti TUIfly přichází s velmi atraktivními cenami do tří zámořských nizozemských území "ABC", nebo-li Arubu, Bonaire a Curacao. Na ostrovech se můžeme vykoupat v průzračném Karibiku nebo pozorovat jednu z největších oblastí na světě, kde volně žijí plameňáci. U všech destinací se cena pohybuje okolo 11.000 Kč, rozdíly mezi jednotlivými ostrovy jsou v rámci desetikorun. Termínů je zatím velké množství od listopadu 2016 do března 2017, kromě Vánoc.

I po započtení cesty z Česka a okolí do Amsterdamu bude celková cena stále poloviční oproti normálnímu stavu.

  • Cestovní období listopad 2016 až březen 2017 (kromě Vánoc a Nového roku),
  • Platí do vyprodání míst.
V ceně letenky je jedno příruční zavazadlo o rozměrech 55 x 40 x 20 cm plus brašna na notebook, což nám na letní dovolenou v Karibiku bude bohatě stačit. Pokud přesto budeme potřebovat větší odbavené zavazadlo, zaplatíme navíc 40 €.

Do Amsterdamu

Pro cesty do Amsterdamu můžeme zvolit easyJet z Prahy nebo Vídně, zpáteční letenky se pohybují od 1.400 Kč, tento způsob je ideální k návštěvě města, na cestě tam totiž lety easyJetu nenavazují na odlety do Karibiku.

Chceme-li letět bez zastávky v Amsterdamu, využijeme početné spojení společností KLM nebo ČSA od 2.864 Kč (rezervuj >>).

Obyvatelé Brna a okolí můžou využít také linku Wizzairu do Eindhovenu, ceny aktuálně začínají na 570 Kč za zpáteční letenku.

Před cestou

Nizozemské Antily jsou sice autonomním územím Nizozemska, nejsou však součástí EU a pro cesty tak budeme potřebovat cestovní pas.

Ubytování

Ceny ubytování se pohybují na standardní západní úrovni, tj. zhruba od 1.000 Kč za dvoulůžkový pokoj na noc v jednodušších hotelích a cca od 1.500 Kč v atraktivnějších lokalitách.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

7 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele taborsky.k
taborsky.k

Super,díky moc. Letíme na Bonaire v lednu.

před 6 lety

Prosím o informaci, jaké tam bylo v lednu počasí a jaká byla voda. Moc díky!

Přidat odpověď
před 5 lety
Avatar uživatele pessinger
pessinger

Dik za tip, rezervován Sv.Martin přes Vás odkaz. Jen jeden dotaz. Při rezervaci letenek mi to nenabídlo možnost pojištění storna v případě nemoci a také mi to nenabídlo možnost přikoupit jedno odbarvené zavazadlo. Dají se tyto služby dokoupit dodatečně ? Díky za informace. Martin

před 6 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Ahoj Martine, zavazadla bys měl přidat zde https://flightextras.thomson.co.uk/ S tím pojištěním to prověřím, nevím proč to vypadlo.

před 6 lety
Avatar uživatele pessinger
pessinger

Dave díky, po rezervaci a platbě letenek jsem volal na Student Agendy, paní mi to sjednala dodatečně, ohledně zavazadla dík za odkaz. Martin

Přidat odpověď
před 6 lety
Avatar uživatele julian
julian

Děkuji za typ, vypadá to že již po třetí využijeme exotiku :-) ale jak tady uvádíte že je to s návazností letu KLM nebo CSA, vzdyt to nevychází? Zpáteční cestu s KLM chápu to je v poho ale let tam? v 8:15 v Amsterdamu a letí to na Arubu v 8:55? to nám asi nepočkají né? nevíte někdo prosím? děkuji

před 6 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Ne Martine, vždy si nechte alespoň 2 hodiny na nenávazný let. V tomto ranním odletu je nutné počítat s příletem předchozí den.

Přidat odpověď
před 6 lety
Avatar uživatele

Další akční letenky

Playa de Benijo
ušetříš až 42%
Jedem!
Agios Georgios
ušetříš až 57%
Jedem!
Gran Tarrajal
ušetříš až 32%
Honem, dokud jsou místa!
Ibiza
ušetříš až 87%
To budou fotky!
5465 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Svatý Martin
Svatý Martin

Tam, kde nad hlavami přistávají letadla

Svatý Martin je ostrov ležící ve východní části Karibského moře asi 250 km východně od Portorika. Patří do severní části Závětrných ostrovů a je součástí Malých Antil. Jedná se o nejmenší ostrov, který je rozdělený mezi dva státy, a to Francii a Nizozemsko. Ostrov má pouhých 87 km2 a 75.000 obyvatel.

Největšími lákadly ostrova jsou jak krásné pláže a příroda, tak především světoznámá Maho Beach, na které je možné z bezprostřední blízkosti zažít start i přistání takového letadla, jako je například čtyřmotorový Airbus A-340. Na ostrově se také neplatí DPH, a tak je možné zde pořídit elektroniku, alkohol, tabák a spoustu dalších věcí za velmi příznivé ceny. 

Průvodce pro Svatý Martin

Zavřít boční panel
Willemstad
Curaçao

Léčivý ostrov Curaçao

Curaçao je ostrov v jižní části Karibského moře ležící přibližně 65 km severně od pobřeží Venezuely. Skládá se z hlavního ostrova a neobydleného ostrova Klein Curaçao.

Tato bývalá španělská a holandská kolonie, donedávna patřící do rozpadnuvších se Nizozemských Antil, je lákadlem hlavně pro potápěče či osoby vyznávající šnorchlování díky bohatému podmořskému životu a průzračně modré vodě. Pokud tento ostrov navštívíte, můžete být svědky velmi neobvyklé přírody.

Průvodce pro Curaçao

Zavřít boční panel
Bonaire
Bonaire

Nizozemský korál Karibiku 

Ostrov Bonaire se nachází v jižní části Karibského moře 80 kilometrů před pobřežím Venezuely, je součástí Malých Antil a patří do jižní části Závětrných ostrovů. Leží v blízkosti dalších ostrovů bývalých nizozemských Antil – Curaçaa a Aruby. 

„Jestli jsi potápěč, tak už jsi o Bonaire slyšel. Nejsi? Tak brzy poznáš, jaké krásy náš ostrov nabízí!“ Tak uvádí ostrov místní, kteří jsou na něj patřičně hrdí. A mají na co. Bonaire se pyšní jedněmi z nejlepších podmínek pro potápění na zeměkouli. Přírodní krásy, křišťálově čistá voda a celoročně přející počasí dělají z karibského ostrova destinaci, která, ač není zasažena masivním turismem, má rozhodně co nabídnout! 

Průvodce pro Bonaire