Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Velmi zajímavý tarif amerických aerolinek zve všechny příznivce Brazílie k návštěvě této nespoutané země. Za zpáteční letenky z Berlína do Rio de Janeira zaplatíte pouze 14.366 Kč, a to ve velmi dlouhém cestovním období, které zahrnuje mimo jiné i karnevalové slavnosti pro rok 2014, které se konají od 28.2. do 4.3.2014. Na cestu si můžete zabalit pohodlně do 2 kusů zavazadel, každé o hmotnosti 23 kg.

Termíny snadno vyhledáte pomocí volby +- 3 dni, například 24.2.-9.3.2014

Rozhodnete-li se vydat do Brazílie za tuto cenu, nezapomeňte si vyřídit ESTA povolení ke vstupu do USA, případně transitní vízum do starších pasů. Do Brazílie není nutné žádat o víza, pokud cesta nepřekročí 90 dní. Plánujete návštěvu v období karnevalů? Rezervujte letenky nyní!

Do Berlína

Autobusový dopravci jezdí do Berlína nejen z Prahy několikrát denně, nejlevnější zpáteční jízdenky z Prahy zakoupíte za 1.100 Kč u dopravce Eurolines, ovšem ani jiní dopravci nemají své ceny příliš odlišné.

Hotely u pláže Copacabana

Levné ubytování v centru Rio de Janeira, stejně tak na břehu nejznámější pláže Jižní Ameriky vybírejte s pestré nabídky na stránkách společnosti Booking.com, nejlevnější hotely začínají v Rio de Janeiru na 393 Kč za dvoulůžkový pokoj!

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Další akční letenky

Socha svobody a Manhattan
ušetříš až 45%
Hurá za zážitky!
Agadir
ušetříš až 25%
A už tam budem?
Černá pláž
ušetříš až 59%
To musíš vidět!
Manchester
ušetříš až 59%
Hurá za zážitky!
5451 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Pohled na Rio de Janeiro
Brazílie

Ve znamení samby, nekonečných pláží i pralesů

Zdaleka největší země celé Latinské Ameriky a jižní polokoule sousedí se všemi jihoamerickými státy kromě Chile a Ekvádoru.

Brazílie jakožto pátý největší stát na Zemi je vyhledávána turisty z celého světa pro svůj temperamentní a exotický nádech, celoročně příjemné počasí, nekonečné atlantické pláže, husté deštné amazonské pralesy, ale především kvůli ikonickému Riu de Janeiru, kde se člověk ani po týdnu nebude nudit. 

Snad kromě vysokohorské turistiky si v Brazílii přijde na své úplně každý. Milovník měst, kultury a historie, koupací typ, který si rád užívá slunečné dny na upravených plážích, nebo dobrodruh vydávající se do hloubi deštného pralesa.

Průvodce pro Brazílie