Jak akci využít?

Velmi zajímavý tarif amerických aerolinek zve všechny příznivce Brazílie k návštěvě této nespoutané země. Za zpáteční letenky z Berlína do Rio de Janeira zaplatíte pouze 14.366 Kč, a to ve velmi dlouhém cestovním období, které zahrnuje mimo jiné i karnevalové slavnosti pro rok 2014, které se konají od 28.2. do 4.3.2014. Na cestu si můžete zabalit pohodlně do 2 kusů zavazadel, každé o hmotnosti 23 kg.

Termíny snadno vyhledáte pomocí volby +- 3 dni, například 24.2.-9.3.2014

Rozhodnete-li se vydat do Brazílie za tuto cenu, nezapomeňte si vyřídit ESTA povolení ke vstupu do USA, případně transitní vízum do starších pasů. Do Brazílie není nutné žádat o víza, pokud cesta nepřekročí 90 dní. Plánujete návštěvu v období karnevalů? Rezervujte letenky nyní!

Do Berlína

Autobusový dopravci jezdí do Berlína nejen z Prahy několikrát denně, nejlevnější zpáteční jízdenky z Prahy zakoupíte za 1.100 Kč u dopravce Eurolines, ovšem ani jiní dopravci nemají své ceny příliš odlišné.

Hotely u pláže Copacabana

Levné ubytování v centru Rio de Janeira, stejně tak na břehu nejznámější pláže Jižní Ameriky vybírejte s pestré nabídky na stránkách společnosti Booking.com, nejlevnější hotely začínají v Rio de Janeiru na 393 Kč za dvoulůžkový pokoj!

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

ušetříš až 20%
Všude dobře, co doma!
ušetříš až 48%
Tam jsi vždycky chtěl!
ušetříš až 54%
Honem, dokud jsou místa!
ušetříš až 50%
To bude jízda!
4515 starších akcí
Zavřít boční panel
Brazílie

Ve znamení samby, nekonečných pláží i pralesů

Zdaleka největší země celé Latinské Ameriky a jižní polokoule sousedí se všemi jihoamerickými státy kromě Chile a Ekvádoru.

Brazílie jakožto pátý největší stát na Zemi je vyhledávána turisty z celého světa pro svůj temperamentní a exotický nádech, celoročně příjemné počasí, nekonečné atlantické pláže, husté deštné amazonské pralesy, ale především kvůli ikonickému Riu de Janeiru, kde se člověk ani po týdnu nebude nudit. 

Snad kromě vysokohorské turistiky si v Brazílii přijde na své úplně každý. Milovník měst, kultury a historie, koupací typ, který si rád užívá slunečné dny na upravených plážích, nebo dobrodruh vydávající se do hloubi deštného pralesa.

Průvodce pro Brazílie