Na karneval do Rio de Janeira - 14.366 Kč.

Před 4 lety

Jak akci využít?

Velmi zajímavý tarif amerických aerolinek zve všechny příznivce Brazílie k návštěvě této nespoutané země. Za zpáteční letenky z Berlína do Rio de Janeira zaplatíte pouze 14.366 Kč, a to ve velmi dlouhém cestovním období, které zahrnuje mimo jiné i karnevalové slavnosti pro rok 2014, které se konají od 28.2. do 4.3.2014. Na cestu si můžete zabalit pohodlně do 2 kusů zavazadel, každé o hmotnosti 23 kg.

Termíny snadno vyhledáte pomocí volby +- 3 dni, například 24.2.-9.3.2014

Rozhodnete-li se vydat do Brazílie za tuto cenu, nezapomeňte si vyřídit ESTA povolení ke vstupu do USA, případně transitní vízum do starších pasů. Do Brazílie není nutné žádat o víza, pokud cesta nepřekročí 90 dní. Plánujete návštěvu v období karnevalů? Rezervujte letenky nyní!

Do Berlína

Autobusový dopravci jezdí do Berlína nejen z Prahy několikrát denně, nejlevnější zpáteční jízdenky z Prahy zakoupíte za 1.100 Kč u dopravce Eurolines, ovšem ani jiní dopravci nemají své ceny příliš odlišné.

Hotely u pláže Copacabana

Levné ubytování v centru Rio de Janeira, stejně tak na břehu nejznámější pláže Jižní Ameriky vybírejte s pestré nabídky na stránkách společnosti Booking.com, nejlevnější hotely začínají v Rio de Janeiru na 393 Kč za dvoulůžkový pokoj!

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Máš k této akci dotaz? Váháš, zda je ještě akce aktuální, nebo zda bude brzy další podobná k mání?
Zeptej se nás, pokusíme se co nejdříve odpovědět.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Gran Canaria, Tenerife, Fuerteventura nebo Lanzarote z Lipska (i přes Vánoce)
-31 %

To bude jízda!

Přímé lety z Prahy do Basileje na víkend
-55 %

To musíš vidět!

Low-costově z Drážďan i Vídně na Kubu do konce roku
-35 %

Jedem!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Brazílie  

Ve znamení samby, nekonečných pláží i pralesů

Zdaleka největší země celé Latinské Ameriky a jižní polokoule sousedí se všemi jihoamerickými státy kromě Chile a Ekvádoru.

Brazílie jakožto pátý největší stát na Zemi je vyhledávána turisty z celého světa pro svůj temperamentní a exotický nádech, celoročně příjemné počasí, nekonečné atlantické pláže, husté deštné amazonské pralesy, ale především kvůli ikonickému Riu de Janeiru, kde se člověk ani po týdnu nebude nudit. 

Snad kromě vysokohorské turistiky si v Brazílii přijde na své úplně každý. Milovník měst, kultury a historie, koupací typ, který si rád užívá slunečné dny na upravených plážích, nebo dobrodruh vydávající se do hloubi deštného pralesa.

Průvodce pro Brazílie