Katalánsko: levné letenky do Barcelony - 2.055 Kč.

Před 4 lety

Jak akci využít?

Zvažujete-li návštěvu Katalánska, započněte ji návštěvou Barcelony. Obdivujte nejen krásy Gaudího architektury, ale taktéž se vydejte na pobřeží Costa Brava a užijte si dovolenou u Baleárského moře.

Nejen na předprázdninové období nabízí španělský dopravce letenky do Katalánska za zajímavé ceny. Zpáteční letenky startují již na 75€ / 2.055 Kč.

Rezervuj letenku na trase (+ ubytování v hotelu):

Nejlevnější letenky naleznete zejména v období květen / červen. V červenci se cena udrží pouze v případě odletu z Mnichova. Z ostatních letišť, stejně tak jako v měsíci srpen se cena zvýší o 10 - 20€.

Vueling umožňuje provést nejen online check-in, ale taktéž mobile check-in. Zavazadlo je limitováno hmotností 10 kg a rozměry 55x40x20 cm.

Při své cestě si jednoduše půjčte auto na letišti a vydejte se i do okolních měst pobřeží Costa Brava. Mezi nejoblíbenější letoviska patří Lloret de Mar, Blanes či Tossa de Mar. V případě ubytování pak budete mít téměř neomezený výběr. V samotné lokalitě Barcelony naleznete přes 1.800 hotelů - z nichž nejlevnější zakoupíte již za pár stokorun - hotely Barcelona. Z okolí pak vybírejte na této stránce - hotely Costa Brava.

[start][prilet]Barcelona[/prilet][odlet]Mnichov[/odlet][mezikrok][bcn][muc][konec]

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

9 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Potrebuji levne letenky do barcelony na zari poradte mi prosim

Září už moc levné nebude https://www.cestujlevne.com/letenky

Avatar uživatele Ales 24

Nevím proč to tu nemáte ale z bratislavi se dá letět z ryanairem do barcelony a zpět kolem 2000,-kč.

Avatar uživatele Kubic

Renfe vlak jede do centra ca. 25 min a stojí € 4,20 :)

Aktualizováno, díky ;)

Letiště se nachází v tarifní zóně 4 http://www.renfe.com/viajeros/cercanias/planos/barcelona.html trochu to mate, ale je tam bílá mezera...

Vycházel jsem z infa na webu letiště http://www.aena-aeropuertos.es/csee/Satellite/Aeropuerto-Barcelona/en/InfoPractica_FP/1237554338532/1237554338469/Local-trains.html?other=1237554338487 "There are six fare zones, and prices depend on which zones you pass through. The airport is in fare zone 2." :D Španělé...

Avatar uživatele Martin.godany

mal by som zaujem o letenky na Kanarske Ostrovy v obdobi 08/05-18/05. dakujem :)

Avatar uživatele jan.svaton

To je super! Nevíte prosím, jestli jsou i na toto období nějaké levné letenky do Malagy? Díky moc :-)

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Z Prahy na thajský Phuket s Turkish Airlines
-22 %

To budou fotky!

Další várka jízdenek s Flixbusem po Česku
-79 %

Tam jsi vždycky chtěl!

Low-costem z Berlína do Singapuru i Perthu během prázdnin
-29 %

Honem, dokud jsou místa!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Španělsko  

Země slunce a dobrého jídla

Španělské království se nachází na Pyrenejském poloostrově. Na západní straně sousedí s Portugalskem, na severu hraničí s Francií a Andorou a na jihu s Gibraltarem. Ke Španělsku také patří Kanárské ostrovy, které leží v Atlantickém oceánu, a Baleárské ostrovy ve Středozemním moři. Španělsko omývá z východu Středozemní moře, Atlantský oceán ze západu a na severu se nachází Biskajský záliv.

Španělsko je země dobrého jídla, pití a především hřejivého slunce. Za teplem se zde člověk může vydat kdykoli díky Kanárským ostrovům, kde je teplo opravdu pořád.

Průvodce pro Španělsko