Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Na stránkách polského tour operátora Rainbow právě naleznete tři skvělé nabídky v podobě last–minute letenek za dalekou exotikou. Dostupné jsou státy Vietnam či Keňa, a to s odletem v následujících dnech za 999 zlotých, tedy 6.190 Kč. Postupem času je více než možné, že se objeví ceny na dnes "drahých" termínech.

  • Varšava – Mombasa za 1.013 PLN rezervuj >> (update, viz víza)
  • Varšava – Ho Či Minovo město za 999 PLN rezervuj >>
  • Odlety 12. nebo 14. listopadu
Dostupnost se rychle mění, zatímco je chvíli vyprodáno, o pár minut později je znovu k dispozici více než 7 míst. Zkoušejte.

Do Varšavy

Nejlevnější cesta do Varšavy vede skrze nabídky autobusových dopravců. Zpáteční cesta v těchto dnech by neměla překročit 1.000 Kč. Hledejte na Regiojet, Polskibus nebo Luxexpress.

Vízum do Vietnamu/Keni

Před nákupem letenek do Vietnamu nezapomeňte na nutnost zvacího dopisu. Zařídíte jej např. přes cheapvietnamvisa.net, ale bude vhodné objednat expresní vydání do druhého dne za 23 $ (standardní cena 8 $).

Stejný případ platí i pro Keňu. Je nutné zažádat o vízum předem online na evisa.go.ke. Poplatek je 50 € a vystavení trvá 24 hodin.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

6 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele marcelbednar
marcelbednar

Vietnam: reseni je ze saigonu zakoupit letenky na phu quoc, kde je bezvizovy rezim... Viza tedy lze tedy vyrodit az pri ceste zpet z phu quocu do saigonu

Odpovědět
před 6 lety
Avatar uživatele jbargl
jbargl

taky nevidím problém v tom si zařídit vízum až po nákupu letenky??? Dave??

Odpovědět
před 6 lety
Avatar uživatele radim_2
radim_2

Jako Vietnam a Kena tam porad jsou aktualni. Vietnam je dokonce levnejsi nez vcera. Viz. http://biletyczarterowe.r.pl sice odlet v pondeli, ale je tam. :-)

před 6 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Jojo, vím o tom.. Ale víza jsou téměř nereálná získat, tak nechci lákat na zajíce v pytli, co tě bude stát 6 tis. a na letišti tě otočí domů.

před 6 lety
Avatar uživatele aaaninka_1
aaaninka_1

Dave do Keni nebo do Vietnamu se nedaji ziskat viza? Byla jsem ve Vietnamu a neni to nic slozityho. Asi ale ta Kena bude horsi.

před 6 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Víza se samozřejmě dají získat, jednoduše. Ale vše trvá minimálně 2 pracovní dny a vzhledem k pondělnímu odletu je to pasé :)

Přidat odpověď
před 6 lety
Avatar uživatele

Další akční letenky

Lapad
ušetříš až 66%
Všude dobře, co doma!
Mauritius pláže
ušetříš až 26%
A už tam budem?
Domky na Madeiře
ušetříš až 33%
Tam jsi vždycky chtěl!
Almadraba
ušetříš až 49%
Hurá za zážitky!
K moři do Alicante z Prahy
3 048 Kč
2022-05-19T12:02:42+02:00 0 komentářů
5456 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Vietnam
Vietnam

Stále neobjevená kráska jihovýchodní Asie

Vietnam se nachází v jihovýchodní Asii. Jeho sousedy jsou Kambodža, Laos a Čína. Nabízí jednu z nejlepších asijských kuchyní, fantastické hory, největší jeskyni světa, zajímavé vodopády a nekonečné prázdné pláže díky svým skoro 3.000 kilometrů pobřeží.

Průvodce pro Vietnam

Zavřít boční panel
Keňa
Keňa

To nejlepší z černé Afriky

Keňa se nachází ve východním cípu Afriky. Na severu sousedí s Jižním Súdánem a Etiopií, na západě s Ugandou, na jihu s Tanzanií a na východě s nestabilním Somálskem. Keňské východní pobřeží pak omílá Indický oceán.

Keňa v sobě snoubí to nejlepší z pravé Afriky, kterou známe z cestopisných dokumentů, a moderního vzkvétajícího státu poskytujícího západním turistům dostatečný komfort. Díky tomu lze v jedné zemi vidět rozlehlá safari plná volně pobíhajících lvů, slonů či zeber, tradiční vesničky plné hliněných chýší, v nichž jako by se zastavil čas, ale zároveň i moderní velkoměsta plná širokých a dlouhých bulvárů a prosklených mrakodrapů.

Průvodce pro Keňa