Vietnam

Keňa nebo Vietnam z Varšavy na last–minute za 6.190 Kč.

6 komentářů
2016-11-10T18:59:43+01:00

O akci

Na stránkách polského tour operátora Rainbow právě naleznete tři skvělé nabídky v podobě last–minute letenek za dalekou exotikou. Dostupné jsou státy Vietnam či Keňa, a to s odletem v následujících dnech za 999 zlotých, tedy 6.190 Kč. Postupem času je více než možné, že se objeví ceny na dnes "drahých" termínech.

  • Varšava – Mombasa za 1.013 PLN rezervuj >> (update, viz víza)
  • Varšava – Ho Či Minovo město za 999 PLN rezervuj >>
  • Odlety 12. nebo 14. listopadu
Dostupnost se rychle mění, zatímco je chvíli vyprodáno, o pár minut později je znovu k dispozici více než 7 míst. Zkoušejte.

Do Varšavy

Nejlevnější cesta do Varšavy vede skrze nabídky autobusových dopravců. Zpáteční cesta v těchto dnech by neměla překročit 1.000 Kč. Hledejte na Regiojet, Polskibus nebo Luxexpress.

Vízum do Vietnamu/Keni

Před nákupem letenek do Vietnamu nezapomeňte na nutnost zvacího dopisu. Zařídíte jej např. přes cheapvietnamvisa.net, ale bude vhodné objednat expresní vydání do druhého dne za 23 $ (standardní cena 8 $).

Stejný případ platí i pro Keňu. Je nutné zažádat o vízum předem online na evisa.go.ke. Poplatek je 50 € a vystavení trvá 24 hodin.

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2016-11-10T18:59:43+01:00

6 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele Macin92
Macin92
před 7 lety

Vietnam: reseni je ze saigonu zakoupit letenky na phu quoc, kde je bezvizovy rezim... Viza tedy lze tedy vyrodit az pri ceste zpet z phu quocu do saigonu

Avatar uživatele jbargl
jbargl
před 7 lety

taky nevidím problém v tom si zařídit vízum až po nákupu letenky??? Dave??

Avatar uživatele radim_2
radim_2
před 7 lety

Jako Vietnam a Kena tam porad jsou aktualni. Vietnam je dokonce levnejsi nez vcera. Viz. http://biletyczarterowe.r.pl sice odlet v pondeli, ale je tam. :-)

Avatar uživatele
David Eiselt
před 7 lety

Jojo, vím o tom.. Ale víza jsou téměř nereálná získat, tak nechci lákat na zajíce v pytli, co tě bude stát 6 tis. a na letišti tě otočí domů.

Avatar uživatele aaaninka_1
aaaninka_1
před 7 lety

Dave do Keni nebo do Vietnamu se nedaji ziskat viza? Byla jsem ve Vietnamu a neni to nic slozityho. Asi ale ta Kena bude horsi.

Avatar uživatele
David Eiselt
před 7 lety

Víza se samozřejmě dají získat, jednoduše. Ale vše trvá minimálně 2 pracovní dny a vzhledem k pondělnímu odletu je to pasé :)

Další akce