Keňa nebo Vietnam z Varšavy na last–minute za 6.190 Kč.

Vietnam , Keňa
Před 7 měs

Jak akci využít?

Na stránkách polského tour operátora Rainbow právě naleznete tři skvělé nabídky v podobě last–minute letenek za dalekou exotikou. Dostupné jsou státy Vietnam či Keňa, a to s odletem v následujících dnech za 999 zlotých, tedy 6.190 Kč. Postupem času je více než možné, že se objeví ceny na dnes "drahých" termínech.

  • Varšava – Mombasa za 1.013 PLN rezervuj >> (update, viz víza)
  • Varšava – Ho Či Minovo město za 999 PLN rezervuj >>
  • Odlety 12. nebo 14. listopadu
Dostupnost se rychle mění, zatímco je chvíli vyprodáno, o pár minut později je znovu k dispozici více než 7 míst. Zkoušejte.

Do Varšavy

Nejlevnější cesta do Varšavy vede skrze nabídky autobusových dopravců. Zpáteční cesta v těchto dnech by neměla překročit 1.000 Kč. Hledejte na Regiojet, Polskibus nebo Luxexpress.

Vízum do Vietnamu/Keni

Před nákupem letenek do Vietnamu nezapomeňte na nutnost zvacího dopisu. Zařídíte jej např. přes cheapvietnamvisa.net, ale bude vhodné objednat expresní vydání do druhého dne za 23 $ (standardní cena 8 $).

Stejný případ platí i pro Keňu. Je nutné zažádat o vízum předem online na evisa.go.ke. Poplatek je 50 € a vystavení trvá 24 hodin.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

6 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Přidal se 17. 01. 2017
Napsal 0 příspěvků
Aktivní
Zobrazit profil
Avatar uživatele marcelbednar

Vietnam: reseni je ze saigonu zakoupit letenky na phu quoc, kde je bezvizovy rezim... Viza tedy lze tedy vyrodit az pri ceste zpet z phu quocu do saigonu

Přidal se 17. 01. 2017
Napsal 0 příspěvků
Aktivní
Zobrazit profil
Avatar uživatele jbargl

taky nevidím problém v tom si zařídit vízum až po nákupu letenky??? Dave??

Přidal se 17. 01. 2017
Napsal 0 příspěvků
Aktivní
Zobrazit profil
Avatar uživatele radim

Jako Vietnam a Kena tam porad jsou aktualni. Vietnam je dokonce levnejsi nez vcera. Viz. http://biletyczarterowe.r.pl sice odlet v pondeli, ale je tam. :-)

Přidal se 24. 03. 2012
Napsal 4188 příspěvků
Aktivní před 14 min
Zobrazit profil

Jojo, vím o tom.. Ale víza jsou téměř nereálná získat, tak nechci lákat na zajíce v pytli, co tě bude stát 6 tis. a na letišti tě otočí domů.

Přidal se 17. 01. 2017
Napsal 0 příspěvků
Aktivní
Zobrazit profil
Avatar uživatele aaaninka

Dave do Keni nebo do Vietnamu se nedaji ziskat viza? Byla jsem ve Vietnamu a neni to nic slozityho. Asi ale ta Kena bude horsi.

Přidal se 24. 03. 2012
Napsal 4188 příspěvků
Aktivní před 14 min
Zobrazit profil

Víza se samozřejmě dají získat, jednoduše. Ale vše trvá minimálně 2 pracovní dny a vzhledem k pondělnímu odletu je to pasé :)

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Červnové Algarve z Prahy
-26 %

Tam jsi vždycky chtěl!

Nejlevnější zpáteční lety na Island z Prahy
-61 %

Všude dobře, co doma!

Sleva na ubytování přes Booking.com
-50 %

Tam jsi ještě nebyl!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Vietnam  

Stále neobjevená kráska jihovýchodní Asie

Vietnam se nachází v jihovýchodní Asii. Jeho sousedy jsou Kambodža, Laos a Čína. Nabízí jednu z nejlepších asijských kuchyní, fantastické hory, největší jeskyni světa, zajímavé vodopády a nekonečné prázdné pláže díky svým skoro 3.000 kilometrů pobřeží.

Průvodce pro Vietnam

Zavřít
Ikona pinu
Keňa  

To nejlepší z černé Afriky

Keňa se nachází ve východním cípu Afriky. Na severu sousedí s Jižním Súdánem a Etiopií, na západě s Ugandou, na jihu s Tanzanií a na východě s nestabilním Somálskem. Keňské východní pobřeží pak omílá Indický oceán.

Keňa v sobě snoubí to nejlepší z pravé Afriky, kterou známe z cestopisných dokumentů, a moderního vzkvétajícího státu poskytujícího západním turistům dostatečný komfort. Díky tomu lze v jedné zemi vidět rozlehlá safari plná volně pobíhajících lvů, slonů či zeber, tradiční vesničky plné hliněných chýší, v nichž jako by se zastavil čas, ale zároveň i moderní velkoměsta plná širokých a dlouhých bulvárů a prosklených mrakodrapů.

Průvodce pro Keňa