Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Na měsíc červen je dostupných několik letů za výše uvedenou cenu. Letět z polské Vratislavy tak můžete ve dnech: 1., 4., 8. a 11. června. Zpět z Kréty můžete letět 8. nebo 15. června. V ostatní dny se cena nepatrně zvyšuje. Lety jsou operovány společností Ryanair. Nezapomeňte tedy, že v ceně máte pouze kabinové zavazadlo. Cena zahrnuje poplatek za platbu kartou i všechny dodatečné poplatky nutné k vystavení letenky.

Do polské Vratislavy se dostanete linkou P4 společnosti Polskibus.com, ceny se pohybují kolen 400 Kč v jednom směru. Jak se ze zastávky na kterou dorazíte dostanete dále na letiště naleznete v tomto příspěvku - Letiště Wroclav (Vratislava)

Ubytování se v okolí města Chania dá sehnat za cenu od 680 Kč za noc pro 2 osoby. Avšak já Vám doporučuji tento 3* hotel Kriti se snídaní, který se pouze dnes vyskytuje v akční bleskové nabídce.

Například týdenní pobyt pro 2 osoby od 1. do 8. června Vás tak vyjde na 10.466 Kč. V této ceně máte zahrnuto následující:

  • Jízdenku Praha-Vratislava a zpět za 1.610 Kč
  • Letenku Vratislava-Chania a zpět za 2.486 Kč
  • Ubytování na 7 nocí v 3* hotelu se snídaní za 6.370 Kč

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Další akční letenky

Borobudur
ušetříš až 59%
To musíš vidět!
Zimní Amsterdam
ušetříš až 48%
A už tam budem?
Cabo Girao
ušetříš až 44%
To musíš vidět!
Edinburgh
ušetříš až 75%
Tam to bude krásný!
5556 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Akropole v Athénách
Řecko

Země bohů, oliv, slunce a nádherných ostrovů

Řecko (řecky Ελλάδα [eˈlaða] nebo Ελλάς [eˈlas]) se nachází na jihovýchodním cípu Evropy, a to jak na pevninské části (Balkánský poloostrov), tak i na více než 6 000 ostrovech, z toho téměř 200 obydlených. Sousedí s Tureckem, Albánií, Makedonií a Bulharskem a omýváno je Egejským, Středozemním a Jónským mořem.

Bohatá historie, průzračně čisté moře, olivové háje, vynikající kuchyně, dlouhé písečné pláže a stovky ostrovů s nezaměnitelným kouzlem, to vše jsou důvody, které řadí Řecko k jedné z nejoblíbenějších turistických destinací Evropy a díky nimž je pro mnoho lidí srdcovou záležitostí.

Průvodce pro Řecko