Jak akci využít?

Hlavním bodem pro návštěvu jihovýchodní Asie nemusí být pokaždé pouze Bangkok. Dáváte-li přednost neokoukané Malajsii, využijte multicity letenek do Kuala Lumpur. Při odletu z Paříže a návratu do Mnichova zaplatíte za letenky 12.150 Kč. Taktéž je možné zvolit návrat do Vídně, a to za 13.261 Kč.

  • Rezervuj letenku na etihadairways.com/multicity (473€)
  • Odlety v období: do 13.prosince / 31.12.-9.4.2014 / 20.4.-31.5.2014
  • Maximální délka pobytu 2 měsíce
  • Možnost stop-overu v Abu Dhabi (transitní vízum není v ceně)
Příkladové termíny: 5-16.ledna, 8-18.ledna, 3-17.února a jiné (potřebujete pomoct s termínem? Nechte vzkaz v komentáři)

Cena: Uvedená cena 12.150 Kč je přepočítána dle kurzu 1EUR = 25.669 CZK, překontrolujte si prosím aktuální kurz u Vaší banky. V případě, že bude kurz značně nevýhodný doporučuji rezervovat v CZK na našem portálu, kde je cena 12.892 Kč - zde můžete taktéž platit převodem či hotově na některé z poboček našeho partnera.

Letenky do Vídně kupujte pouze prostřednictvím našeho vyhledávače. Cena u dopravce je dražší.

Vízum do Malajsie občané ČR, SR nepotřebují. Bezvízový styk platí po dobu 90 dní, případně 30 dní v malajské části Bornea.

Letenky do KL

Do Paříže s easyJet

Nejvýhodnější dopravou do Paříže je zvolení lowcost dopravce easyJet. Za jednosměrnou letenku zaplatíte necelých 800 Kč při odletu z Prahy. V ceně je příruční zavazadlo s neomezenou hmotností.

Z Mnichova využijte autobusového spojení, cena se pohybuje okolo 500 Kč za osobu na pražský Florenc.

S AirAsia letíme dál

Absolutně nejlevnější možnost, jak pokračovat nejen do plážových destinací Malajsie je při nákupu letenek u společnosti AirAsia. Tato společnost patří k nejlepším lowcost aerolinkám na světě a dopraví Vás po Asie za obdobné ceny, jako nabízí v Evropě Ryanair.

Vyzkoušejte například Langkawi či Borneo - Kota Kinabalu nebo ráj potápěčů a šnorchlistů Mabul.

Kde se ubytovat v Kuala Lumpur se dočtete například v naší diskuzi - ubytování Kuala Lumpur.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

12 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele lida.malicovska
lida.malicovska

Ahoj lidi, nějak se mi nedaří koupit letenky na cca 13.12 do 30.12.2013 pro 4 dospělé a jedno dítě 9 let odlet z Prahy do Kuala Lumpur. Můžu prosit někoho o radu? MOC DĚKUJI

před 6 lety
David Eiselt

Ahoj Lído, situace se má následovně (cena 4 dospělé + 1 dítě): Praha-KL-Vídeň 13.-28.12. - 85.176 Kč - rezervace Praha-KL a zpět 13.-30.12. - 86.678 Kč - rezervace ;)

Přidat odpověď
před 6 lety
Avatar uživatele tipkalenka
tipkalenka

Ahoj, chtěli bychom nějak únor/březen do Malajsie - low cost výlet, přesný termín je nám vcelku jedno, ale na delší dobu než jsou tady uvedené termíny. Tak minimálně 16 - 20 dní, když už se cestuje tak daleko.. Máme, Dave, ještě čekat, zda se neobjeví něco výhodnějšího? Tady se ta cena ještě vyšplhá tou cestou do Paříže, kterou ani nepotřebujeme vidět. Prosím o radu zkušeného, zda máme ještě na shánění čas, nebo máme vzít toto.. Díky moc! Lenka

před 6 lety
David Eiselt

Ahoj, pokud by Vám nevadilo přenocovat na letišti, koupil bych tuto letenku. Na ten únor se to dá nakombinovat s odlety v 11:00, a přílet do Paříže je v 23:00. Takže nějakých 8 hodin času kdy nebude co dělat. (např. 19.2.-10.3.) Problém je v tom, že KL v akci často nebývá a kord v období leden-březen. Ceny pod 13k jsou více než dobré ;) Pokud by se nechtělo až do Paříže, je možné využít tarifu na PRG/VIE, tam je cena 14.140 Kč - http://bit.ly/16I5eTW Tyto letenky jsou opravdu výhodné, proto je tu také mám ;) Jste-li rozhodnutí nad návštěvou Malajsie, moc bych nepřemýšlel. Třeba něco přijde, ale nemusí to vůbec být do KL a někdy je vážně lepší vrabec v hrsti. Čekat s tím, že přijdou letenky za 8tis. když chcete letět je nesmysl.

před 6 lety
Avatar uživatele tipkalenka
tipkalenka

Ahoj Dave, moc děkuji za info! Koukala jsem na recenze těch čínských aerolinek, se kterými by byl ten odlet z Prahy a asi bude lepší vzít letenky od Etihad a nějak přežít tu čekací dobu v Paříži. Je to naše 1. cesta takhle daleko a při našem strachu z létaní bychom podprůměrné aerolinky asi nedali:) S tím odletem v 11:00 to vychází okolo 14tis... Nedalo by se tam vykoumat jěště něco za lepší cenu, třeba jiný termín? Jo a někde jsem tu četla, že Langkawi je tvoje srdeční záležitost:), měl bys nějaký tip třeba na šlušné ubytování, nebo co tam určitě nevynechat? Díky moc za pomoc:) Lenka

před 6 lety
David Eiselt

Nevím přesně kde ti 14 tisíc vybíhá, ale ceny jsou tedy následující: Praha - Paříž - 829 Kč (18.2. / náhled) - easyjet.com Paříž - KL - Mnichov - 13.006 Kč (rezervace v CZK / náhled)- http://bit.ly/19U1Fiv Paříž - KL - Mnichov - 478 € (odpovídá cca 12,5tis. podle kurzu Vaší banky, náhled) - etihad.com 8 hodin uteče jako voda, kord přes noc :) než si projdete všechny 3 terminály tak to je aspoň na 2 hodiny. Co se týče ostatních termínů, tak ty jsou na tom stejně. Langkawi: Ačkoliv se sem rád vracím, není to ostrov na dlouhý pobyt. 5 dní je téměř ideální doba. Výlet lanovkou na zavěšený most, ovocná farma, výlez na několik vodopádů (pokud bude voda), výlet do netopýří jeskyně/mangrovníky/rybí farmu (tu doporučuji, zejména pak nechat si ožužlat prsty rejnokem ;) ), hlavní město vyfotit Orla a výjezd na nejvyšší horu. To vše doplnit koupáním na prázdných pláží a večerními trhy. Pláže ani voda nejsou to, proč by sem měl člověk jezdit, ale klid a pohoda. Vlastně není problém si z Langkawi odskočit do Thajska, kde jsou zase nádherné pláže i voda ;) je to vše od vkusu, já jsem spíš aktivnější člověk. Prvně jsme tu byli 11 dní a také jsme odjížděli spokojeni, druhá návštěva byla poněkud rychlejší. Bydleli jsme pokaždé v Zackry guest housu, pokoj s klimou okolo 250/noc. Teď je to spíš párty doupě, ale je možné, že se vše zase za ten rok změnilo. Těžko se dá v tomto radit, musel bych vědět jaký standard hledáte.

před 6 lety
Avatar uživatele tipkalenka
tipkalenka

Dave, moc díky za pomoc a info k Langkawi! Letenky koupený:) teď máme dost času si to nějak naplánovat, nároční nejsme, budeme se snažit vidět co nejvíc za co nejmín:) Díky! Lenka

před 6 lety
David Eiselt

Jsem rád, že jsem mohl pomoci. Kdyby cokoliv, jsem tu téměř 24/7 :D

před 6 lety
Avatar uživatele j.boula
j.boula

Leno, cestoval jsem ze Singapuru az na Langawi za 17 dni (27.2.-16.3.), takze jsem neco malo videl. Ubytovani: Melaka - Oriental Riverside Residence, KL - Matahari Lodge, Cameron Highlands - KRS Pines Guest House, Langkawi - Zackry, Penang - Hotel Mingood. Kdybys chtela vic info, neni problem.

před 6 lety
Avatar uživatele coolibra
coolibra

Leni nechci tě plašit a velmi si vážím Davea ale Zakry House na Langkawi prosím nezkoušej. Je to fakt díra jak blázen a styděl jsem se, že Češi, které jsem tam potkal lezou do takového lochu. Je tam omnoho více zajímavých hotelů a za dobrou cenu. Ostrov je nádherný a všem doporučuju. A k tomu ubytování. Co by jsi řekla ráji na zemi s názvem Berjaya Langkawi Resort bratru za 880 Euro pro dva na 10 dní. Byl jsem tam a viděl jsem i jiné hotely ale na Langkawi je to výhra a to porovnávám i s jinými světovými destinacemi. Ano je to zhruba 4x dražší na den jak Zakry house ale neváhej budeš tam jak v ráji fakt nekecám. Kdyby jsme nejeli na Lombok tak jedem zase tam. Vezmete si motorku a jste páni. Thajsko taky dobré ale Langkawi je jiné kafe to pochopíš až budeš přistávat- ten pohled je neopakovatelný. Jo a je to jenom hodinu letu z Kualy, nicméně musím upozornit na skutečnost , že v Kuale jsou dvě letiště a Air Asia létá jenom z toho menšího zvaného KLCC který je od letiště přistání z Evropy tedy KLIA asi 40 km , tak si nechejte na přejezd zhruba 1 hodinu s taxi.

Přidat odpověď
před 6 lety
Avatar uživatele sailord
sailord

Přeju hezké nedělní ráno!Už skoro hodinu se snažím najít na stránkách Etihadu lednové odletové termíny s návratem v únoru (doba pobytu cca 4 týdny)přes Paříž s návratem do Vídně nebo Mnichova a stále vypadávají ceny kolem 2500 euro pro 4 osoby což je o moc víc než Vámi inzerovaná cena.Poradíte mi prosím kde dělám chybu?Ideál je odlet kolem 10-20.ledna s návratem po 24-28dnech.Nejsme vázáni termínem,přizpůsobíme se ceně.Moc dík za pomoc Honza

před 6 lety
David Eiselt

Ahoj, např. 13.1.-10.2.2014 je pro 4 za 1893,5€ ;) 12.1. letí easyjet z Prahy za 800,- takže budete mít celý den na Paříž, případně doporučuji muzeum letectví asi 30 minut od letiště busem č.350 ;) hledej jen návrat do Mnichova, tu Vídeň je možné koupit jen u nás, např. http://bit.ly/1deETSA

Přidat odpověď
před 6 lety
Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

ušetříš až 36%
Všude dobře, co doma!
ušetříš až 51%
Tam jsi vždycky chtěl!
ušetříš až 35%
To budou fotky!
4481 starších akcí
Zavřít boční panel
Malajsie

Vyspělá kráska jihovýchodní Asie

Malajsie se rozkládá na jižní části malajského poloostrova, kde sousedí s Thajskem na severu a Singapurem na jihu. K zemi rovněž patří severní část ostrova Borneo, který sdílí s Indonésií a Brunejí. Přilehlé ostrovy sahají téměř až k Filipínám, s nimiž má Malajsie mořské hranice.

Ačkoli stále ve stínu populárnějšího Thajska, Malajsie je jedna z „nejstravitelnějších” asijských zemí. Díky svému ekonomickému rozvoji posledních desetiletí má infrastrukturu plně připravenou pro své návštěvníky, na druhé straně je to fascinující směsice tří hlavních etnických skupin a několika podskupin. V kombinaci s nádhernou přírodou, neposkvrněnými plážemi, chutným jídlem a tepajícím velkoměstem Kuala Lumpur je tu jen málo důvodů, proč říci Malajsii ne.

Průvodce pro Malajsie