Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Hlavním bodem pro návštěvu jihovýchodní Asie nemusí být pokaždé pouze Bangkok. Dáváte-li přednost neokoukané Malajsii, využijte multicity letenek do Kuala Lumpur. Při odletu z Paříže a návratu do Mnichova zaplatíte za letenky 12.150 Kč. Taktéž je možné zvolit návrat do Vídně, a to za 13.261 Kč.

  • Rezervuj letenku na etihadairways.com/multicity (473€)
  • Odlety v období: do 13.prosince / 31.12.-9.4.2014 / 20.4.-31.5.2014
  • Maximální délka pobytu 2 měsíce
  • Možnost stop-overu v Abu Dhabi (transitní vízum není v ceně)
Příkladové termíny: 5-16.ledna, 8-18.ledna, 3-17.února a jiné (potřebujete pomoct s termínem? Nechte vzkaz v komentáři)

Cena: Uvedená cena 12.150 Kč je přepočítána dle kurzu 1EUR = 25.669 CZK, překontrolujte si prosím aktuální kurz u Vaší banky. V případě, že bude kurz značně nevýhodný doporučuji rezervovat v CZK na našem portálu, kde je cena 12.892 Kč - zde můžete taktéž platit převodem či hotově na některé z poboček našeho partnera.

Letenky do Vídně kupujte pouze prostřednictvím našeho vyhledávače. Cena u dopravce je dražší.

Vízum do Malajsie občané ČR, SR nepotřebují. Bezvízový styk platí po dobu 90 dní, případně 30 dní v malajské části Bornea.

Letenky do KL

Do Paříže s easyJet

Nejvýhodnější dopravou do Paříže je zvolení lowcost dopravce easyJet. Za jednosměrnou letenku zaplatíte necelých 800 Kč při odletu z Prahy. V ceně je příruční zavazadlo s neomezenou hmotností.

Z Mnichova využijte autobusového spojení, cena se pohybuje okolo 500 Kč za osobu na pražský Florenc.

S AirAsia letíme dál

Absolutně nejlevnější možnost, jak pokračovat nejen do plážových destinací Malajsie je při nákupu letenek u společnosti AirAsia. Tato společnost patří k nejlepším lowcost aerolinkám na světě a dopraví Vás po Asie za obdobné ceny, jako nabízí v Evropě Ryanair.

Vyzkoušejte například Langkawi či Borneo - Kota Kinabalu nebo ráj potápěčů a šnorchlistů Mabul.

Kde se ubytovat v Kuala Lumpur se dočtete například v naší diskuzi - ubytování Kuala Lumpur.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

12 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele lida.malicovska
lida.malicovska

Ahoj lidi, nějak se mi nedaří koupit letenky na cca 13.12 do 30.12.2013 pro 4 dospělé a jedno dítě 9 let odlet z Prahy do Kuala Lumpur. Můžu prosit někoho o radu? MOC DĚKUJI

před 9 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Ahoj Lído, situace se má následovně (cena 4 dospělé + 1 dítě): Praha-KL-Vídeň 13.-28.12. - 85.176 Kč - rezervace Praha-KL a zpět 13.-30.12. - 86.678 Kč - rezervace ;)

Přidat odpověď
před 9 lety
Avatar uživatele tipkalenka
tipkalenka

Ahoj, chtěli bychom nějak únor/březen do Malajsie - low cost výlet, přesný termín je nám vcelku jedno, ale na delší dobu než jsou tady uvedené termíny. Tak minimálně 16 - 20 dní, když už se cestuje tak daleko.. Máme, Dave, ještě čekat, zda se neobjeví něco výhodnějšího? Tady se ta cena ještě vyšplhá tou cestou do Paříže, kterou ani nepotřebujeme vidět. Prosím o radu zkušeného, zda máme ještě na shánění čas, nebo máme vzít toto.. Díky moc! Lenka

před 9 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Ahoj, pokud by Vám nevadilo přenocovat na letišti, koupil bych tuto letenku. Na ten únor se to dá nakombinovat s odlety v 11:00, a přílet do Paříže je v 23:00. Takže nějakých 8 hodin času kdy nebude co dělat. (např. 19.2.-10.3.) Problém je v tom, že KL v akci často nebývá a kord v období leden-březen. Ceny pod 13k jsou více než dobré ;) Pokud by se nechtělo až do Paříže, je možné využít tarifu na PRG/VIE, tam je cena 14.140 Kč - http://bit.ly/16I5eTW Tyto letenky jsou opravdu výhodné, proto je tu také mám ;) Jste-li rozhodnutí nad návštěvou Malajsie, moc bych nepřemýšlel. Třeba něco přijde, ale nemusí to vůbec být do KL a někdy je vážně lepší vrabec v hrsti. Čekat s tím, že přijdou letenky za 8tis. když chcete letět je nesmysl.

před 9 lety
Avatar uživatele tipkalenka
tipkalenka

Ahoj Dave, moc děkuji za info! Koukala jsem na recenze těch čínských aerolinek, se kterými by byl ten odlet z Prahy a asi bude lepší vzít letenky od Etihad a nějak přežít tu čekací dobu v Paříži. Je to naše 1. cesta takhle daleko a při našem strachu z létaní bychom podprůměrné aerolinky asi nedali:) S tím odletem v 11:00 to vychází okolo 14tis... Nedalo by se tam vykoumat jěště něco za lepší cenu, třeba jiný termín? Jo a někde jsem tu četla, že Langkawi je tvoje srdeční záležitost:), měl bys nějaký tip třeba na šlušné ubytování, nebo co tam určitě nevynechat? Díky moc za pomoc:) Lenka

před 9 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Nevím přesně kde ti 14 tisíc vybíhá, ale ceny jsou tedy následující: Praha - Paříž - 829 Kč (18.2. / náhled) - easyjet.com Paříž - KL - Mnichov - 13.006 Kč (rezervace v CZK / náhled)- http://bit.ly/19U1Fiv Paříž - KL - Mnichov - 478 € (odpovídá cca 12,5tis. podle kurzu Vaší banky, náhled) - etihad.com 8 hodin uteče jako voda, kord přes noc :) než si projdete všechny 3 terminály tak to je aspoň na 2 hodiny. Co se týče ostatních termínů, tak ty jsou na tom stejně. Langkawi: Ačkoliv se sem rád vracím, není to ostrov na dlouhý pobyt. 5 dní je téměř ideální doba. Výlet lanovkou na zavěšený most, ovocná farma, výlez na několik vodopádů (pokud bude voda), výlet do netopýří jeskyně/mangrovníky/rybí farmu (tu doporučuji, zejména pak nechat si ožužlat prsty rejnokem ;) ), hlavní město vyfotit Orla a výjezd na nejvyšší horu. To vše doplnit koupáním na prázdných pláží a večerními trhy. Pláže ani voda nejsou to, proč by sem měl člověk jezdit, ale klid a pohoda. Vlastně není problém si z Langkawi odskočit do Thajska, kde jsou zase nádherné pláže i voda ;) je to vše od vkusu, já jsem spíš aktivnější člověk. Prvně jsme tu byli 11 dní a také jsme odjížděli spokojeni, druhá návštěva byla poněkud rychlejší. Bydleli jsme pokaždé v Zackry guest housu, pokoj s klimou okolo 250/noc. Teď je to spíš párty doupě, ale je možné, že se vše zase za ten rok změnilo. Těžko se dá v tomto radit, musel bych vědět jaký standard hledáte.

před 9 lety
Avatar uživatele tipkalenka
tipkalenka

Dave, moc díky za pomoc a info k Langkawi! Letenky koupený:) teď máme dost času si to nějak naplánovat, nároční nejsme, budeme se snažit vidět co nejvíc za co nejmín:) Díky! Lenka

před 9 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Jsem rád, že jsem mohl pomoci. Kdyby cokoliv, jsem tu téměř 24/7 :D

před 9 lety
Avatar uživatele j.boula
j.boula

Leno, cestoval jsem ze Singapuru az na Langawi za 17 dni (27.2.-16.3.), takze jsem neco malo videl. Ubytovani: Melaka - Oriental Riverside Residence, KL - Matahari Lodge, Cameron Highlands - KRS Pines Guest House, Langkawi - Zackry, Penang - Hotel Mingood. Kdybys chtela vic info, neni problem.

před 9 lety
Avatar uživatele coolibra
coolibra

Leni nechci tě plašit a velmi si vážím Davea ale Zakry House na Langkawi prosím nezkoušej. Je to fakt díra jak blázen a styděl jsem se, že Češi, které jsem tam potkal lezou do takového lochu. Je tam omnoho více zajímavých hotelů a za dobrou cenu. Ostrov je nádherný a všem doporučuju. A k tomu ubytování. Co by jsi řekla ráji na zemi s názvem Berjaya Langkawi Resort bratru za 880 Euro pro dva na 10 dní. Byl jsem tam a viděl jsem i jiné hotely ale na Langkawi je to výhra a to porovnávám i s jinými světovými destinacemi. Ano je to zhruba 4x dražší na den jak Zakry house ale neváhej budeš tam jak v ráji fakt nekecám. Kdyby jsme nejeli na Lombok tak jedem zase tam. Vezmete si motorku a jste páni. Thajsko taky dobré ale Langkawi je jiné kafe to pochopíš až budeš přistávat- ten pohled je neopakovatelný. Jo a je to jenom hodinu letu z Kualy, nicméně musím upozornit na skutečnost , že v Kuale jsou dvě letiště a Air Asia létá jenom z toho menšího zvaného KLCC který je od letiště přistání z Evropy tedy KLIA asi 40 km , tak si nechejte na přejezd zhruba 1 hodinu s taxi.

Přidat odpověď
před 9 lety
Avatar uživatele sailord
sailord

Přeju hezké nedělní ráno!Už skoro hodinu se snažím najít na stránkách Etihadu lednové odletové termíny s návratem v únoru (doba pobytu cca 4 týdny)přes Paříž s návratem do Vídně nebo Mnichova a stále vypadávají ceny kolem 2500 euro pro 4 osoby což je o moc víc než Vámi inzerovaná cena.Poradíte mi prosím kde dělám chybu?Ideál je odlet kolem 10-20.ledna s návratem po 24-28dnech.Nejsme vázáni termínem,přizpůsobíme se ceně.Moc dík za pomoc Honza

před 9 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Ahoj, např. 13.1.-10.2.2014 je pro 4 za 1893,5€ ;) 12.1. letí easyjet z Prahy za 800,- takže budete mít celý den na Paříž, případně doporučuji muzeum letectví asi 30 minut od letiště busem č.350 ;) hledej jen návrat do Mnichova, tu Vídeň je možné koupit jen u nás, např. http://bit.ly/1deETSA

Přidat odpověď
před 9 lety
Avatar uživatele

Další akční letenky

Canal Grande most
ušetříš až 66%
A už tam budem?
Sicílie
ušetříš až 59%
Tam chceš!
Madridská katedrála
ušetříš až 62%
To musíš vidět!
Bordeaux most
ušetříš až 66%
A už tam budem?
5551 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Kuala Terrangu
Malajsie

Vyspělá kráska jihovýchodní Asie

Malajsie se rozkládá na jižní části malajského poloostrova, kde sousedí s Thajskem na severu a Singapurem na jihu. K zemi rovněž patří severní část ostrova Borneo, který sdílí s Indonésií a Brunejí. Přilehlé ostrovy sahají téměř až k Filipínám, s nimiž má Malajsie mořské hranice.

Ačkoli stále ve stínu populárnějšího Thajska, Malajsie je jedna z „nejstravitelnějších” asijských zemí. Díky svému ekonomickému rozvoji posledních desetiletí má infrastrukturu plně připravenou pro své návštěvníky, na druhé straně je to fascinující směsice tří hlavních etnických skupin a několika podskupin. V kombinaci s nádhernou přírodou, neposkvrněnými plážemi, chutným jídlem a tepajícím velkoměstem Kuala Lumpur je tu jen málo důvodů, proč říci Malajsii ne.

Průvodce pro Malajsie